Panattoni buduje się w Toruniu

26 września 2019

Panattoni buduje się w Toruniu

Spis treści

W Toruniu powstaje nowa inwestycja Panattoni Europe - Panattoni Park Toruń II. Centrum logistyczne docelowo oferować będzie około 57 500 mkw. nowoczesnej powierzchni.

Powstaje nowy park Panattoni Europe w regionie Torunia - Panattoni Park Toruń II. Wmurowano już kamień węgielny. Powierzchnia budowanego centrum logistycznego wyniesie około 57 500 mkw. Obecnie budowana jest pierwsza hala oferująca prawie 16 500 mkw, która oddana zostanie w marcu 2020 roku. W parku podpisał się już pierwszy najemca z branży logistycznej.

Położenie nowej inwestycji Panattoni to jednak nie tylko doskonałe możliwości dla dystrybucji lokalnej, ale i krajowej. Przez Kujawy i Pomorze przebiegają kluczowe korytarze drogowe, kolejowe i wodne. Autostrada A1 stanowi kręgosłup komunikacyjny regionu i pozwala na błyskawiczne dotarcie do terminali kontenerowych w Gdańsku i Gdyni oraz poprzez autostradę A2 zarówno do wschodniej jak i zachodniej granicy kraju - komentuje Dorota Jagodzińska, Managing Director Panattoni Europe.

Magazyny w Toruniu

Panattoni Park Toruń II to inwestycja składająca się z dwóch hal magazynowych najwyższej klasy o łącznej powierzchni około 57 500 mkw. Budynki budowane sa zgodnie z certyfikacją BREEAM. Ich moduły mogą być kształtowane według wymagań najemcy. Lokalizacja centrum sprzyja rozwojowi biznesu. Park położony jest nieopodal węzła Lubicz, który łączy się z autostradą A1 i trasą ekspresową S10, a bliskość Torunia zapewnia dogodny dostęp do pracowników.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

MEDiVET S.A. wprowadzi się do Fortress Logistics Park Bydgoszcz

MEDiVET S.A., wiodący dostawca usług i produktów weterynaryjnych, wynajął ponad 6500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Fortress Logistics Park Bydgoszcz. W procesie poszukiwania lokalizacji, negocjacjach oraz przygotowaniu specyfikacji technicznej magazynu MEDiVET reprezentował zespół międzynarodowej agencji doradczej Cushman & Wakefield. Doradztwo prawne dla Fortress Logistics Real Estate w procesie negocjacji umowy najmu zapewniła kancelaria Legal Hub Wojnarowska Ścigała Irlik sp. j.

09 maja 2024
LCP Properties rozwija swój biznes

LCP Properties, znany na polskim rynku, jako jeden z inwestorów i deweloperów parków handlowych, wprowadza nową dynamikę w swojej działalności. Teraz skupiają się na ekspansji swojej sieci magazynów miejskich pod marką Multipark.

06 września 2023
Stokrotka wprowadza się do Fortress Logistics Park Bydgoszcz

Sieć sklepów Stokrotka wynajęła kolejny magazyn, tym razem decydując się na Fortress Logistics Park w Bydgoszczy. Deweloper zapewni jej blisko 6500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

14 grudnia 2022
Cushman & Wakefield