Panattoni buduje się w Toruniu

27 września 2019

W Toruniu powstaje nowa inwestycja Panattoni Europe - Panattoni Park Toruń II. Centrum logistyczne docelowo oferować będzie około 57 500 mkw. nowoczesnej powierzchni.

Powstaje nowy park Panattoni Europe w regionie Torunia - Panattoni Park Toruń II. Wmurowano już kamień węgielny. Powierzchnia budowanego centrum logistycznego wyniesie około 57 500 mkw. Obecnie budowana jest pierwsza hala oferująca prawie 16 500 mkw, która oddana zostanie w marcu 2020 roku. W parku podpisał się już pierwszy najemca z branży logistycznej.

Położenie nowej inwestycji Panattoni to jednak nie tylko doskonałe możliwości dla dystrybucji lokalnej, ale i krajowej. Przez Kujawy i Pomorze przebiegają kluczowe korytarze drogowe, kolejowe i wodne. Autostrada A1 stanowi kręgosłup komunikacyjny regionu i pozwala na błyskawiczne dotarcie do terminali kontenerowych w Gdańsku i Gdyni oraz poprzez autostradę A2 zarówno do wschodniej jak i zachodniej granicy kraju - komentuje Dorota Jagodzińska, Managing Director Panattoni Europe.

Magazyny w Toruniu

Panattoni Park Toruń II to inwestycja składająca się z dwóch hal magazynowych najwyższej klasy o łącznej powierzchni około 57 500 mkw. Budynki budowane sa zgodnie z certyfikacją BREEAM. Ich moduły mogą być kształtowane według wymagań najemcy. Lokalizacja centrum sprzyja rozwojowi biznesu. Park położony jest nieopodal węzła Lubicz, który łączy się z autostradą A1 i trasą ekspresową S10, a bliskość Torunia zapewnia dogodny dostęp do pracowników.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Zakończono budowę Panattoni Park Bydgoszcz II

Deweloper zakończył budowę swojej drugiej inwestycji w Bydgoszczy. Liczący 36 500 mkw. Panattoni Park Bydgoszcz II powstał w obrębie miasta.

01 czerwca 2020
Waimea Logistic Park Bydgoszcz rozbudowuje się

Waimea Holding rozpoczęła budowę kolejnej hali w Bydgoszczy o powierzchni 17 800 mkw. Inwestycja będzie gotowa w połowie 2020 roku. Całość wynajęła firma Keeeper.

04 grudnia 2019
Panattoni rusza z kolejną inwestycją w Bydgoszczy

We wrześniu rusza budowa Panattoni Park Bydgoszcz II. Nowe centrum logistyczne liczyć będzie ponad 40 000 mkw., a jego budowa zakończy się w I kwartale 2020 roku.

15 sierpnia 2019
Cushman & Wakefield