Ekspansja najemcy w Goodman Poznań Airport Logistics Centre

16 lipca 2019

Ekspansja najemcy w Goodman Poznań Airport Logistics Centre
LiNA Medical rozszerza się w nowej części parku Goodman Poznań Airport Logistics Centre. Zajmie dodatkowe 6 400 mkw.

LiNA Medical to producent rozwiązań dla elektrochirurgii i chirurgii laparoskopowej. Powiększa swoją powierzchnię w Goodman Poznań Airport Logistics Centre o dodatkowe 6 400 mkw. Zajmie część drugiej hali, której budowa niedawno się rozpoczęła.

- Decyzja LiNA Medical o rozwinięciu współpracy z Goodman i wynajęciu od nas dodatkowej powierzchni, potwierdza nasze możliwości w zakresie tworzenia najwyższej klasy przestrzeni logistycznych dla zaawansowanych technologicznie firm. Goodman Poznań Airport Logistics Centre, które właśnie rozbudowujemy, wpisuje się w strategię realizacji projektów w największych aglomeracjach lub ich bezpośrednim sąsiedztwie. Dla naszych najemców oznacza to bycie bliżej swoich klientów i większe szanse na pozyskanie wykwalifikowanego personelu – mówi Jarosław Czechowicz, Country Manager Goodman w Polsce.

Magazyny w Poznaniu

Goodman Poznań Airport Logistics Centre oferuje dwa budynki magazynowe o łącznej powierzchni ok. 49 000 mkw. Budowana hala będzie liczyła ok. 19 000 mkw., w tym 930 mkw. części biurowo-socjalnej. Nowy projekt dewelopera powstaje zgodnie z wymaganiami certyfikacji BREEAM. Uwzględnione są nowoczesne rozwiązania, m. in. wdrożenie systemu inteligentnego opomiarowania zużycia energii, czy stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

Park znajduje się bardzo blisko obwodnicy Poznania - drogi ekspresowej S11. Położony jest niecałe 4 km od międzynarodowego portu lotniczego w Ławicy i 9 km od autostrady A2, łączącej region Polski Centralnej z Warszawą na wschodnie i Niemcami na zachodzie. 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Park P3 Poznań zyskuje nowych najemców

P3 Logistic Parks podpisał umowę wynajmu powierzchni dla dwóch kolejnych firm w parku P3 Poznań

25 lipca 2023
Mainfreight Poland dołączy do najemców w MLP Poznań West

Operator logistyczny zostanie najemcą rozbudowywanego parku logistycznego MLP Poznań West. Firma Mainfreight Poland będzie korzystać łącznie z blisko 3,2 tys. mkw nowoczesnej powierzchni.

24 stycznia 2023
Nowe magazyny Panattoni w Poznaniu dla firmy z sektora odzieżowego

Spółka wiodąca na globalnym rynku skorzysta z 82 000 mkw. powierzchni w Poznaniu.

27 października 2022
Cushman & Wakefield