Nowa powierzchnia w Polsce Zachodniej. Hillwood buduje w Świebodzinie

21 czerwca 2019

Hillwood Polska razem z Polskim Holdingiem Nieruchomości realizują projekt powierzchni typu BTS w Polsce Zachodniej. Budynek w Świebodzinie będzie liczył 10 000 mkw.

Zawieszeniem wiechy zakończył się kolejny etap prac nad centrum logistycznym w Świebodzinie. Obecnie pozostały do wykonania prace budowlane wewnątrz budynku - jego powierzchnia wyniesie 10 000 mkw. Najemca podpisał długoletnią umowę.

Jesteśmy przekonani o atrakcyjności Świebodzina i jego okolic. Jego położenie w zachodniej Polsce zapewni najemcom dostęp do kluczowych dróg w kraju oraz bliskość Niemiec, kluczowego partnera handlowego polskich przedsiębiorstw. Cieszy nas również rozwijająca się współpraca z Grupą PHN. Obiekt w Świebodzinie to kolejna udana, wspólna inwestycja realizowana w modelu joint venture. Znaleźliśmy partnera, z którym możemy efektywnie rozwijać się w Polsce - powiedział Jan Kaliński, Business Development Director Hillwood Polska.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Atlas Ward, a realizacja obiektu trwa od marca 2019 r. Budynek oddany zostanie jeszcze w grudniu. 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

FM Logistic pierwszym najemcą w Panattoni Park Głogów

FM Logistic, operator logistyczny, zdecydował się na najem proekologicznej powierzchni od Panattoni w Głogowie. W transakcji doradzali eksperci Cushman & Wakefield.

28 października 2021
Panattoni: BTS pod e-commerce z BREEAM Excellent

BTS w Świebodzinie otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Inwestycja obsłuży klientów z branży e-commerce.

21 października 2021
Jeszcze w październiku rusza budowa Panattoni Park Bolesławiec

Deweloper rozpoczyna budowę Panattoni Park Bolesławiec. Inwestycja liczyć będzie 50 000 mkw. oraz otrzyma certyfikat BREEAM na poziomie "Excellent".

08 października 2021
Cushman & Wakefield