Więcej powierzchni w Gorzowie. Rusza budowa parku Panattoni w Gorzowie Wielkopolskim

13 maja 2019

Więcej powierzchni w Gorzowie. Rusza budowa parku Panattoni w Gorzowie Wielkopolskim

Spis treści

Nowa inwestycja Panattoni to ponad 69 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej położonej przy drodze ekspresowej S3. Budowa parku wystartuje w sierpniu 2019 roku.

Panattoni Park Gorzów Wielkopolski składać się będzie z dwóch budynków o powierzchni 37 700 i 31 600 mkw. Atutem parku, oprócz położenia przy drodze ekspresowej S3 łączącej Szczecin z autostradą A2, jest zlokalizowanie zaledwie 7 km od centrum miasta.

„Panattoni Park Gorzów Wielkopolski to jedno z ciekawszych miejsc na magazynowej mapie Polski, co wynika z położenia samego regionu” – komentuje Dorota Jagodzińska, Managing Director w Panattoni Europe.

Centrum magazynowe w Gorzowie Wielkopolskim to kolejna inwestycja dewelopera w Polsce Zachodniej - po Legnicy, Zielonej Górze, Polkowicach czy Świebodzinie. Deweloper zapowiada kolejne inwestycje w regonie: niebawem w Lubuskiem powstać mają parki Panattoni Park Zielona Góra I oraz II.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Rozbudowa logistyki zwrotów przez Hermes Fulfilment w Polsce

W I kwartale ubiegłego roku firma Hermes Fulfilment otworzyła swój pierwszy na terenie Polski magazyn obsługi zwrotów. Obiekt o powierzchni 40 000 mkw. wchodzi w skład kompleksu produkcyjno-magazynowym CTParku Iłowa. Niemiecki dostawca usług magazynowych podsumowuje pierwszy rok działalności w Polsce i zapowiada długoterminową obecność.

26 marca 2024
Zachodniopomorskie europejskim mini-hubem dla e-commerce?

Już ponad 1 mln mkw. istniejących zasobów magazynowych Pomorza Zachodniego jest przeznaczonych do obsługi operacji e-commerce – czytamy w raporcie „Na fali biznesu logistyczno-magazynowego w zachodniopomorskim”. Dalszy rozwój tej branży w regionie będzie napędzany przez trend nearshoringu, a głównym kierunkiem napływu nowych inwestycji powinny być kraje skandynawskie i Niemcy.

03 lipca 2023
BestSecret inwestuje w Polsce Zachodniej w Panattoni Park Sulechów III

Niemiecki sklep internetowy otwiera magazyn w Polsce Zachodniej. Zajmie ok. 90 tys. mkw. w Panattoni Park Sulechów III.

07 lipca 2022
Cushman & Wakefield