Więcej powierzchni w Gorzowie. Rusza budowa parku Panattoni w Gorzowie Wielkopolskim

14 maja 2019

Nowa inwestycja Panattoni to ponad 69 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej położonej przy drodze ekspresowej S3. Budowa parku wystartuje w sierpniu 2019 roku.

Panattoni Park Gorzów Wielkopolski składać się będzie z dwóch budynków o powierzchni 37 700 i 31 600 mkw. Atutem parku, oprócz położenia przy drodze ekspresowej S3 łączącej Szczecin z autostradą A2, jest zlokalizowanie zaledwie 7 km od centrum miasta.

„Panattoni Park Gorzów Wielkopolski to jedno z ciekawszych miejsc na magazynowej mapie Polski, co wynika z położenia samego regionu” – komentuje Dorota Jagodzińska, Managing Director w Panattoni Europe.

Centrum magazynowe w Gorzowie Wielkopolskim to kolejna inwestycja dewelopera w Polsce Zachodniej - po Legnicy, Zielonej Górze, Polkowicach czy Świebodzinie. Deweloper zapowiada kolejne inwestycje w regonie: niebawem w Lubuskiem powstać mają parki Panattoni Park Zielona Góra I oraz II.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

FM Logistic pierwszym najemcą w Panattoni Park Głogów

FM Logistic, operator logistyczny, zdecydował się na najem proekologicznej powierzchni od Panattoni w Głogowie. W transakcji doradzali eksperci Cushman & Wakefield.

28 października 2021
Panattoni: BTS pod e-commerce z BREEAM Excellent

BTS w Świebodzinie otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Inwestycja obsłuży klientów z branży e-commerce.

21 października 2021
Jeszcze w październiku rusza budowa Panattoni Park Bolesławiec

Deweloper rozpoczyna budowę Panattoni Park Bolesławiec. Inwestycja liczyć będzie 50 000 mkw. oraz otrzyma certyfikat BREEAM na poziomie "Excellent".

08 października 2021
Cushman & Wakefield