Więcej powierzchni w Gorzowie. Rusza budowa parku Panattoni w Gorzowie Wielkopolskim

14 maja 2019

Nowa inwestycja Panattoni to ponad 69 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej położonej przy drodze ekspresowej S3. Budowa parku wystartuje w sierpniu 2019 roku.

Panattoni Park Gorzów Wielkopolski składać się będzie z dwóch budynków o powierzchni 37 700 i 31 600 mkw. Atutem parku, oprócz położenia przy drodze ekspresowej S3 łączącej Szczecin z autostradą A2, jest zlokalizowanie zaledwie 7 km od centrum miasta.

„Panattoni Park Gorzów Wielkopolski to jedno z ciekawszych miejsc na magazynowej mapie Polski, co wynika z położenia samego regionu” – komentuje Dorota Jagodzińska, Managing Director w Panattoni Europe.

Centrum magazynowe w Gorzowie Wielkopolskim to kolejna inwestycja dewelopera w Polsce Zachodniej - po Legnicy, Zielonej Górze, Polkowicach czy Świebodzinie. Deweloper zapowiada kolejne inwestycje w regonie: niebawem w Lubuskiem powstać mają parki Panattoni Park Zielona Góra I oraz II.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Waimea buduje dwa nowe parki. Iwestycje w Bydgoszczy i Stargardzie sfinansuje Griffin

Waimea Holding zawarła umowę, według której dwie inwestycje dewelopera sfinansuje Griffin Property Finance. Budowa Waimea Logistic Park Bydgoszcz oraz Waimea Logistic Park Stargard już się rozpoczęła.

16 listopada 2018
Satelity w polskim magazynie. W Lubuskiem powstanie park technologii kosmicznych

W Lubuskiem powstanie Park Technologii Kosmicznych, którego celem będzie magazynowanie satelitów i podzespołów do nich oraz produkcja nowoczesnych technologii mających zastosowanie w codziennym życiu - informuje "Rzeczpospolita".

03 września 2018
Nowe inwestycje drogowe z zielonym światłem. Zatwierdzono sześć obwodnic i ekspresówek

Kolejnych sześć inwestycji drogowych zostało zatwierdzonych we wtorek przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Prace przygotowawcze pochłoną łącznie około 77 mln złotych, a ich zakończenie planowane jest na 2022 rok.

08 sierpnia 2018
Cushman & Wakefield