Wojciech Przybylak
Wojciech Przybylak

Starszy Specjalista ds. gruntów

Porozmawiajmy

Wojciech Przybylak

Starszy Specjalista ds. gruntów


Wojciech Przybylak jest Starszym Specjalistą ds. Gruntów w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Odpowiedzialny jest za analizę, weryfikację oraz pozyskiwanie nieruchomości gruntowych pod inwestycje magazynowe i przemysłowe, a także doradztwo w sprawach technicznych związanych z gruntami.

Ukończył kierunek gospodarki przestrzennej oraz studia podyplomowe z wyceny nieruchomości w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Wcześniej pracował trzy lata w pracowni urbanistycznej i architektonicznej SUNBAR i Kanon, gdzie obejmował stanowisko Starszego Asystenta Urbanisty. Odpowiedzialny był za sporządzanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, studiów uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, a także analiz przestrzennych, opracowań graficznych z nimi związanych i prognoz skutków finansowych uchwalenia miejscowego planu.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli poszukujesz terenów inwestycyjnych w Polsce.
Po godzinach

Interesuje się sportami wodnymi, śnieżnymi i takimi na betonie

Lubi motoryzację, a szczególnie zabytkową

W wolnym czasie z chęcia zagra na komputerze lub na konsoli

Pasjonuje go fotografia krajobrazowa

Artykuły, których autorem jest Wojciech Przybylak

Wojciech Przybylak
Jakie działki inwestycyjne cieszyły się największym zainteresowaniem?

Jakie działki budzą największe zainteresowanie inwestorów? W jakich regionach jest największy na nie popyt i dlaczego? O tym w kolejnym artykule serii „Poradnik Najemcy”.

08 listopada 2021
Cushman & Wakefield