Wojciech Przybylak

Starszy Specjalista ds. gruntów

Porozmawiajmy

Wojciech Przybylak

Starszy Specjalista ds. gruntów


Wojciech Przybylak jest Starszym Specjalistą ds. Gruntów w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Odpowiedzialny jest za analizę, weryfikację oraz pozyskiwanie nieruchomości gruntowych pod inwestycje magazynowe i przemysłowe, a także doradztwo w sprawach technicznych związanych z gruntami.

Ukończył kierunek gospodarki przestrzennej oraz studia podyplomowe z wyceny nieruchomości w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Wcześniej pracował trzy lata w pracowni urbanistycznej i architektonicznej SUNBAR i Kanon, gdzie obejmował stanowisko Starszego Asystenta Urbanisty. Odpowiedzialny był za sporządzanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, studiów uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, a także analiz przestrzennych, opracowań graficznych z nimi związanych i prognoz skutków finansowych uchwalenia miejscowego planu.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli poszukujesz terenów inwestycyjnych w Polsce.
Po godzinach

Interesuje się sportami wodnymi, śnieżnymi i takimi na betonie

Lubi motoryzację, a szczególnie zabytkową

W wolnym czasie z chęcia zagra na komputerze lub na konsoli

Pasjonuje go fotografia krajobrazowa

Artykuły, których autorem jest Wojciech Przybylak

Jakie działki inwestycyjne cieszyły się największym zainteresowaniem?

Jakie działki budzą największe zainteresowanie inwestorów? W jakich regionach jest największy na nie popyt i dlaczego? O tym w kolejnym artykule serii „Poradnik Najemcy”.

08 listopada 2021
Cushman & Wakefield