Mateusz Brzeziński
Mateusz Brzeziński

Associate Director, Dyrektor działu PropTech & Automation

Porozmawiajmy

Mateusz Brzeziński

Associate Director, Dyrektor działu PropTech & Automation


Mateusz, jako Associate Director, zarządza zespołem odpowiedzialnym za technologie w sektorze nieruchomości oraz innowacje.

Odpowiada za planowanie i realizację strategii technologicznego rozwoju biznesu oraz wspieranie działań agencji Industrial & Logistics. Wcześniej zarządzał działaniami marketingowymi w tym zespole. 

Ukończył filologię polską na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie ze specjalizacją z zakresu komunikacji, mediów oraz PR-u.

Posługuje się biegle językiem angielskim. Mateusz dołączył do struktur Cushman & Wakefield z firmy Atos, w której odpowiedzialny był za komunikację oraz koordynację działań w mediach cyfrowych. Wcześniej pełnił funkcję Managera działu Marketingu, PR-u i Social-Media w agencji interaktywnej Elchupacabra.

Po godzinach

Miłośnik zwierząt małych, średnich i dużych

Lubi podróże w mało znane miejsca - szczególnie takie, gdzie nie ma tłumów zwiedzających

Fan motoryzacji w każdej formie, ze wyjątkowym wyszczególnieniem włoskiej myśli technologicznej z Turynu

Wegetarianin (schabowych też nie je; nie tak jak Kazik śpiewał)

Artykuły, których autorem jest Mateusz Brzeziński

Mateusz Brzeziński
Ferag i MakroSolutions łączą siły

Ferag, międzynarodowy dostawca rozwiązań logistycznych i opakowaniowych, ogłosił połączenie z MakroSolutions. Celem tej fuzji jest umocnienie pozycji obu firm w sektorze poligraficznym oraz dostarczenie klientom poszerzonego i bardziej innowacyjnego portfolio usług.

18 stycznia 2024
Mateusz Brzeziński
Drony już dostarczają przesyłki w Chinach. DHL z pierwszą regularną trasą

Firma DHL uruchomiła w Chinach pierwszą inteligentną trasę dostawy. Efekty? Skrócenie jej czasu z 40 do 8 minut i znaczne obniżenie kosztów transportu, przy niższej emisji CO2 i zużyciu energii.

27 maja 2019
Mateusz Brzeziński
Poczta Polska inwestuje w automaty paczkowe. Staną również w sklepach Społem

Ponad 1000 automatów paczkomatowych Poczty Polskiej stanie w sieci sklepów Społem - informuje "Rzeczpospolita". Pierwsze 150 placówek otrzyma je już w 2020 roku.

20 maja 2019
Cushman & Wakefield