Ferag i MakroSolutions łączą siły

18 stycznia 2024

Ferag i MakroSolutions łączą siły

Spis treści

Ferag, międzynarodowy dostawca rozwiązań logistycznych i opakowaniowych, ogłosił połączenie z MakroSolutions. Celem tej fuzji jest umocnienie pozycji obu firm w sektorze poligraficznym oraz dostarczenie klientom poszerzonego i bardziej innowacyjnego portfolio usług.

Ferag i MakroSolutions - współpraca na zasadzie synergii

Fuzja Ferag i MakroSolutions stanowi znaczącą inwestycję w przyszłościowe rozwiązania w branży graficznej. Synergia działań z firmą MakroSolutions, która jest znana z innowacyjnych technologii w obszarze robotyki i automatyzacji, umożliwi nie tylko poszerzenie zakresu korzystania z wiodących technologii, ale też poprawi obsługę klientów dzięki niestandardowym rozwiązaniom typu: cross-plant i cross-technology. 

- Ta fuzja oznacza nie tylko rozszerzenie portfolio, ale także wzmocnienie naszych możliwości, aby sprostać potrzebom naszych klientów w ciągle zmieniającym się świecie. – komentuje Gideon Martz, nowy dyrektor zarządzający ds. grafiki w całej grupie Ferag.

- Jestem przekonany, że razem będziemy pozytywnie kształtować przyszłość naszych klientów dzięki naszym elastycznym, rozszerzalnym rozwiązaniom, umożliwiającym im reagowanie na stale zmieniające się wymagania rynku - dodaje Matthias Höwer, nowy dyrektor zarządzający ds. intralogistyki w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Sprawdź inne przykłady wspólnych działań dwóch biznesów oraz możliwości, jakie niesie za sobą obranie takiej strategii. Przeczytaj także o współpracy 3LP i Focus Garden.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Cushman & Wakefield