Grupa BCUBE rozwija się w ramach MLP Wrocław

05 lipca 2022

Grupa BCUBE rozwija się w ramach MLP Wrocław

Spis treści

Do grona najemców MLP we Wrocławiu dołącza firma SPM Poland z grupy BCUBE. Zajmie ok. 15 000 mkw. powierzchni magazynowej.

Grupa BCUBE to nowy najemca parku MLP Wrocław, który wynajął ponad 15 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Dla najemcy przeznaczone będą dwie hale, z czego pierwsza z nich licząca 5 700 mkw. została juz wybudowana, a budowa drugiej, o powierzchni 9 500 mkw., właśnie się rozpoczęła. Powstanie również 100 mkw. przeznaczone na biuro.

Nasze centrum logistyczne MLP Wrocław powstaje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Potwierdzają to przyznane certyfikaty oceniające budynki pod kątem ich ekologiczności. Na dachach montujemy panele słoneczne realizując nasz strategiczny cel osiągnięcia poziomu zerowego śladu węglowego. Wszystkie wdrażane rozwiązania są bardzo dobrze oceniane przez potencjalnych najemców i często decydują o wyborze naszych centrów logistycznych. Bardzo cieszymy się z podpisania umowy z nowym najemcą. Posiadając wybudowaną halę mogliśmy ad hoc przekazać najemcy gotową powierzchnię. Pozostałą przestrzeń, której budowę właśnie rozpoczynamy, przekażemy klientowi na początku przyszłego roku – komentuje Tomasz Pietrzak, Leasing Director Poland w MLP Group S.A.

Magazyny we Wrocławiu

MLP Wrocław to nowoczesne centrum logistyczne położone we wrocławskiej dzielnicy Psie Pole. Park zlokalizowany jest na 13-ha działce, na której docelowo powstanie 6 budynków magazynowych o łącznej powierzchni ponad 63 000 mkw.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Hillwood i PHN - kroki ku nowej inwestycji

Hillwood Polska i Polski Holding Nieruchomości pracują nad stworzeniem wspólnego podmiotu, który będzie odpowiedzialny za realizację nowej inwestycji w Zgorzelcu. Firmy czekają na decyzję prezesa UOKiK.

30 stycznia 2024
Nowa inwestycja 7R z własnym magazynem energii

Deweloper 7R postanowił wyposażyć 7R Park Wrocław West II, który powstaje Kątach Wrocławskich, w magazyn energii. Jest to niecodzienne rozwiązanie w tego typu obiektach.

12 stycznia 2024
Janus Polska - otwarty na biznes!

Firma Janus, działająca na rynku od 2002 roku, dostawca produktów i technologii dla self-storage, uruchomił zakład produkcyjny we Wrocławiu. Decyzja o otwarciu na polskim rynku nowoczesnej fabryki to kamień milowy zarówno dla rozwoju firmy, jak i branży self-storage w Europie.

18 grudnia 2023
Cushman & Wakefield