Vilmorin Garden powiększa magazyn u SEGRO w Komornikach

05 lipca 2022

Vilmorin Garden powiększa magazyn u SEGRO w Komornikach

Spis treści

Vilmorin Garden wynajął 10 500 mkw. w ramach nowej hali w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

Vilmorin Garden, firma zajmująca się konfekcjonowaniem i dystrybucją nasion kwiatów, warzyw i ziół, wynajęła przestrzeń w nowowybudowanej hali logistycznej w ramach parku SEGRO w Komornikach. Najemca od kilku lat do tej pory zajmował magazyn w innym budynku tego parku. Teraz zacznie działalność na nowocześniejszej powierzchni liczącej 10 500 mkw.

Długoterminowa umowa z Vilmorin Garden utwierdza nas w przekonaniu, że prowadzone przez nas działania są satysfakcjonujące dla naszych klientów. Nowszy magazyn, doskonała lokalizacja parku w Komornikach pod Poznaniem oraz bliskość autostrady A2 zdecydowanie ułatwiają rozwój biznesu - podkreśla Waldemar Witczak, Dyrektor SEGRO w Poznaniu, Centralnej Polsce i Warszawie.

Deweloper w 2020 roku nabył prawie 7-ha teren pod rozwój SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki. Z kolei rok później pozyskał kolejną 5,5-ha działkę. Dzięki tej inwestycji SEGRO uzyskało możliwość rozbudowy parku o prawie 24 300 mkw.

Magazyny w Poznaniu

SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki to inwestycja docelowo licząca ponad 240 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Połona jest na południe od Poznania, przy węźle autostrady A2, 

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą SEGRO, która od lat nieprzerwanie dostarcza wysokiej jakości usługi. Wsparcie dedykowanych Kierowników ds. Technicznych i Nieruchomości, a także atrakcyjna lokalizacja parku znacznie ułatwiają nam codzienną działalność. Były to główne czynniki, które skłoniły nas do przedłużenia umowy w ubiegłym roku - mówi Władysław Peter, Prezes Zarządu Vilmorin Garden.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Hillwood rozpoczął budowę nowej inwestycji pod Poznaniem

Hillwood rozpoczął realizację swojej pierwszej inwestycji na poznańskim rynku. W ramach projektu Hillwood Poznań – Czempiń, deweloper wybuduje park logistyczno-magazynowy o łącznej powierzchni blisko 130 tys mkw. Obecnie trwają prace przy pierwszym etapie realizacji większego budynku. Zakończenie tego etapu planowane jest na koniec 2024 roku.

17 kwietnia 2024
City Logistics w ekspansji: Panattoni realizuje największy projekt dla Grupy Raben

Panattoni dostarczy Rabenowi, firmie świadczącej kompleksowe usługi logistyczne około 44 000 metrów kwadratowych przestrzeni. City Logistics Poznań III, największy projekt w tej branży, zostanie zlokalizowany w granicach miasta przy ul. Obodrzyckiej. Jest to kolejna współpraca między obiema firmami w Wielkopolsce w tym roku.

24 października 2023
Maxcess i Panattoni: Przyszłość przemysłu w Europie

Maxcess, firma specjalizująca się w dziedzinie innowacyjnych produktów i usług dla zautomatyzowanych aplikacji do obsługi linii produkcyjnych, rozpoczyna nowy etap swojego rozwoju. Firma nawiązała współpracę z Panattoni, w celu stworzenia nowego zakładu produkcyjnego w Łubowie, województwo wielkopolskie.

17 października 2023
Cushman & Wakefield