DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

06 maja 2022

DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi
Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

DesleeClama, producent włókien do materacy, powiększa swoją wynajmowaną dotychczas powierzchnię w ramach parku SEGRO w Łodzi. Najemca operuje w parku od 2015 roku. Obecnie firma dobrała 3 300 mkw. i zajmuje prawie 6 500 mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej.

Dokładamy wszelkich starań, by każda z naszych inwestycji spełniała wszystkie oczekiwania przedsiębiorców wynajmujących tam powierzchnię. Siłą naszego parku jest nie tylko atrakcyjna, miejska lokalizacja - około 6 km od centrum miasta, lecz również dogodna infrastruktura, która znacznie usprawnia procesy logistyczne naszych klientów – komentuje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny w SEGRO.

Magazyny w Polsce Centralnej

SEGRO Business Park Łódź to park magazynowo-produkcyjny zlokalizowany w łódzkiej dzielnicy Widzew, ok. 20 minut samochodem do centrum miasta. Powierzchnia inwestycji liczy ponad 50 000 mkw. W pobliżu znajduje się węzeł do autostrady A1, która kilka kilometrów dalej łączy się z autostradą A2.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
Castorama w nowym magazynie od 7R w Łodzi

Do 7R Park Łódź East I wprowadza się nowy najemca, który zajmie łączną powierzchnię 36 tys. mkw.

10 stycznia 2022
Nowa lokalizacja magazynowa w Polsce Centralnej - Panattoni Park Koluszki

Panattoni realizuje nową inwestycję w pobliżu Łodzi, w Koluszkach. Nowy park logistyczny liczyć będzie ok. 40 000 mkw. powierzchni magazynowej.

09 grudnia 2021
Cushman & Wakefield