DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

06 maja 2022

DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi
Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

DesleeClama, producent włókien do materacy, powiększa swoją wynajmowaną dotychczas powierzchnię w ramach parku SEGRO w Łodzi. Najemca operuje w parku od 2015 roku. Obecnie firma dobrała 3 300 mkw. i zajmuje prawie 6 500 mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej.

Dokładamy wszelkich starań, by każda z naszych inwestycji spełniała wszystkie oczekiwania przedsiębiorców wynajmujących tam powierzchnię. Siłą naszego parku jest nie tylko atrakcyjna, miejska lokalizacja - około 6 km od centrum miasta, lecz również dogodna infrastruktura, która znacznie usprawnia procesy logistyczne naszych klientów – komentuje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny w SEGRO.

Magazyny w Polsce Centralnej

SEGRO Business Park Łódź to park magazynowo-produkcyjny zlokalizowany w łódzkiej dzielnicy Widzew, ok. 20 minut samochodem do centrum miasta. Powierzchnia inwestycji liczy ponad 50 000 mkw. W pobliżu znajduje się węzeł do autostrady A1, która kilka kilometrów dalej łączy się z autostradą A2.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Hillwood rozbudowuje centrum magazynowe

Hillwood, rozpoczął rozbudowę swojego parku logistycznego w Łodzi Górnej. To krok w kierunku dostarczenia przestrzeni magazynowej dla przedsiębiorstw, zwiększając jej dostępność o prawie 42 000 metrów kwadratowych. Nowa hala jest zaplanowana do ukończenia na początku 2024 roku.

28 września 2023
Notino w MDC2 Park Łódź South

Największy sklep internetowy z perfumami i kosmetykami w Europie, Notino, zdecydował się na wynajem powierzchni o powierzchni ponad 28 000 mkw w MDC2 Park Łódź South. Przedsięwzięcie to zostało zrealizowane przy udziale Cushman & Wakefield, renomowanej firmy doradczej.

13 czerwca 2023
Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
Cushman & Wakefield