DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

06 maja 2022

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

DesleeClama, producent włókien do materacy, powiększa swoją wynajmowaną dotychczas powierzchnię w ramach parku SEGRO w Łodzi. Najemca operuje w parku od 2015 roku. Obecnie firma dobrała 3 300 mkw. i zajmuje prawie 6 500 mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej.

Dokładamy wszelkich starań, by każda z naszych inwestycji spełniała wszystkie oczekiwania przedsiębiorców wynajmujących tam powierzchnię. Siłą naszego parku jest nie tylko atrakcyjna, miejska lokalizacja - około 6 km od centrum miasta, lecz również dogodna infrastruktura, która znacznie usprawnia procesy logistyczne naszych klientów – komentuje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny w SEGRO.

Magazyny w Polsce Centralnej

SEGRO Business Park Łódź to park magazynowo-produkcyjny zlokalizowany w łódzkiej dzielnicy Widzew, ok. 20 minut samochodem do centrum miasta. Powierzchnia inwestycji liczy ponad 50 000 mkw. W pobliżu znajduje się węzeł do autostrady A1, która kilka kilometrów dalej łączy się z autostradą A2.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Castorama w nowym magazynie od 7R w Łodzi

Do 7R Park Łódź East I wprowadza się nowy najemca, który zajmie łączną powierzchnię 36 tys. mkw.

10 stycznia 2022
Nowa lokalizacja magazynowa w Polsce Centralnej - Panattoni Park Koluszki

Panattoni realizuje nową inwestycję w pobliżu Łodzi, w Koluszkach. Nowy park logistyczny liczyć będzie ok. 40 000 mkw. powierzchni magazynowej.

09 grudnia 2021
Panattoni buduje centrum dystrybucyjne dla AliExpress

Panattoni Park Łódź West wybrany przez Cainiao do wsparcia AliExpress. Blisko 10 650 mkw. zostanie przeznaczonych na potrzeby e-commerce.

26 października 2021
Cushman & Wakefield