Poczta Polska wprowadzi się do parku Panattoni w Kaliszu

14 kwietnia 2022

Poczta Polska wprowadzi się do parku Panattoni w Kaliszu

Spis treści

Poczta Polska wynajęła przestrzeń w budującej się hali w ramach Panattoni Park Kalisz. Zajmie 4 500 mkw. powierzchni magazynowej.

Poczta Polska otwiera kolejny magazyn, tym razem w Kaliszu. Spółka wynajęła 4 500 mkw. powierzchni logistycznej, z czego 650 mkw. dedykowane jest biurom. Na życzenie najemcy deweloper przygotował rampę boczną i sortownię.

Dostarczając powierzchnie bliżej miast, które jeszcze parę lat temu pozbawione były magazynów klasy A, umożliwiamy sprawniejszą obsługę klienta końcowego. Lokalizacje takie jak: Kalisz, Białystok, Lublin, czy Siedlce to już nie przyszłość, a teraźniejszość sektora magazynowego, dlatego nie dziwią kolejne w pełni skomercjalizowane parki – mówi Katarzyna Osińska, Development Director z Panattoni.

Magazyny w okolicach Poznania

Panattoni Park Kalisz powstaje w formule Small Business Units (SBU). Składa się z dwóch hal magazynowych o łącznej powierzchni ok. 35 000 mkw. Park położony jest w południowo-zachodniej części strefy przemysłowej Kalisza. Dzięki obwodnicy zlokalizowanej 2,5 km od parku z łatwością można dojechać na autostradę A2.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

City Logistics w ekspansji: Panattoni realizuje największy projekt dla Grupy Raben

Panattoni dostarczy Rabenowi, firmie świadczącej kompleksowe usługi logistyczne około 44 000 metrów kwadratowych przestrzeni. City Logistics Poznań III, największy projekt w tej branży, zostanie zlokalizowany w granicach miasta przy ul. Obodrzyckiej. Jest to kolejna współpraca między obiema firmami w Wielkopolsce w tym roku.

24 października 2023
Maxcess i Panattoni: Przyszłość przemysłu w Europie

Maxcess, firma specjalizująca się w dziedzinie innowacyjnych produktów i usług dla zautomatyzowanych aplikacji do obsługi linii produkcyjnych, rozpoczyna nowy etap swojego rozwoju. Firma nawiązała współpracę z Panattoni, w celu stworzenia nowego zakładu produkcyjnego w Łubowie, województwo wielkopolskie.

17 października 2023
Park P3 Poznań zyskuje nowych najemców

P3 Logistic Parks podpisał umowę wynajmu powierzchni dla dwóch kolejnych firm w parku P3 Poznań

25 lipca 2023
Cushman & Wakefield