Poczta Polska wprowadzi się do parku Panattoni w Kaliszu

14 kwietnia 2022

Poczta Polska wynajęła przestrzeń w budującej się hali w ramach Panattoni Park Kalisz. Zajmie 4 500 mkw. powierzchni magazynowej.

Poczta Polska otwiera kolejny magazyn, tym razem w Kaliszu. Spółka wynajęła 4 500 mkw. powierzchni logistycznej, z czego 650 mkw. dedykowane jest biurom. Na życzenie najemcy deweloper przygotował rampę boczną i sortownię.

Dostarczając powierzchnie bliżej miast, które jeszcze parę lat temu pozbawione były magazynów klasy A, umożliwiamy sprawniejszą obsługę klienta końcowego. Lokalizacje takie jak: Kalisz, Białystok, Lublin, czy Siedlce to już nie przyszłość, a teraźniejszość sektora magazynowego, dlatego nie dziwią kolejne w pełni skomercjalizowane parki – mówi Katarzyna Osińska, Development Director z Panattoni.

Magazyny w okolicach Poznania

Panattoni Park Kalisz powstaje w formule Small Business Units (SBU). Składa się z dwóch hal magazynowych o łącznej powierzchni ok. 35 000 mkw. Park położony jest w południowo-zachodniej części strefy przemysłowej Kalisza. Dzięki obwodnicy zlokalizowanej 2,5 km od parku z łatwością można dojechać na autostradę A2.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Vilmorin Garden powiększa magazyn u SEGRO w Komornikach

Vilmorin Garden wynajął 10 500 mkw. w ramach nowej hali w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

05 lipca 2022
Big boxy o powierzchni ponad 90 tys. mkw w MLP Poznań West

MLP Group rozpoczyna realizację trzech big boxów. Największy z nich będzie wielkości blisko 50 tys. mkw.

19 stycznia 2022
Budowa Hillwood Industrial Park Poland rozpoczęta

Hillwood Polska otrzymał pozwolenie na budowę pierwszego magazynu w ramach Industrial Park Poland w Starym Mieście k. Konina.

22 grudnia 2021
Cushman & Wakefield