TVM Transport z magazynem w Tychach

13 kwietnia 2022

Firma transportowa wynajęła magazyn w ramach SEGRO Industrial Park Tychy 1. Najemca zajął prawie 2 500 mkw. powierzchni logistycznej.

Firma TVM Transport, specjalizująca się transportem drobnicowym, podpisała umowę najmu z SEGRO na powierzchnię magazynową w Tychach. Logistyk wprowadził się na przestrzeń liczącą 2 500 mkw. Moduł został dostosowany do działalność najemcy - powierzchnia w całości przeznaczona jest do obsługi pojazdów o masie powyżej 3,5 tony.

- Wielkim atutem naszego parku jest lokalizacja w Katowickiej Strefie Ekonomicznej, Podstrefie Tychy, a zatem sąsiedztwo wielu wiodących firm z branży motoryzacyjnej. Duża ilość ramp przypadających na liczbę metrów kwadratowych powierzchni magazynu sprawia, że obiekt SEGRO idealnie pasuje do profilu działalności naszego nowego klienta – komentuje Joanna Janiszewska, Dyrektor Regionalna SEGRO.

Magazyny na Górnym Śląsku

SEGRO Industrial Park Tychy 1 to nowoczesny park logistyczny liczący ponad 55 000 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Położony jest na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, dzieki czemu najemcy mogą skorzystać z ulg podatkowych. 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Heilind Polska z nowym magazynem i biurem na Śląsku

Heilind, globalny dystrybutor m.in. złączy, przekaźników i listew wynajął powierzchnię magazynowo-biurową w parku Hillwood Mysłowice.

06 maja 2022
Panattoni realizuje dla Carrefoura BTS o powierzchni 50 000 mkw. w Będzinie

Deweloper, realizuje już trzeci magazyn BTS dla firmy Carrefour. Tym razem inwestycja będzie miała powierzchnię 50 000 mkw. i powstanie w Będzinie na Śląsku.

24 stycznia 2022
Barbora Polska z nowym magazynem na Śląsku

Spożywczy sklep online Barbora wynajął ok. 3 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Katowicach w budynku należącym do centrum logistycznego Park City Logistics Katowice I. Jest to kolejna lokalizacja firmy Barbora w Polsce.

20 stycznia 2022
Cushman & Wakefield