TVM Transport z magazynem w Tychach

13 kwietnia 2022

TVM Transport z magazynem w Tychach

Spis treści

Firma transportowa wynajęła magazyn w ramach SEGRO Industrial Park Tychy 1. Najemca zajął prawie 2 500 mkw. powierzchni logistycznej.

Firma TVM Transport, specjalizująca się transportem drobnicowym, podpisała umowę najmu z SEGRO na powierzchnię magazynową w Tychach. Logistyk wprowadził się na przestrzeń liczącą 2 500 mkw. Moduł został dostosowany do działalność najemcy - powierzchnia w całości przeznaczona jest do obsługi pojazdów o masie powyżej 3,5 tony.

- Wielkim atutem naszego parku jest lokalizacja w Katowickiej Strefie Ekonomicznej, Podstrefie Tychy, a zatem sąsiedztwo wielu wiodących firm z branży motoryzacyjnej. Duża ilość ramp przypadających na liczbę metrów kwadratowych powierzchni magazynu sprawia, że obiekt SEGRO idealnie pasuje do profilu działalności naszego nowego klienta – komentuje Joanna Janiszewska, Dyrektor Regionalna SEGRO.

Magazyny na Górnym Śląsku

SEGRO Industrial Park Tychy 1 to nowoczesny park logistyczny liczący ponad 55 000 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Położony jest na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, dzieki czemu najemcy mogą skorzystać z ulg podatkowych. 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowa inwestycja Accolade na Górnym Śląsku

Accolade skupia swoje zaangażowanie na Górnym Śląsku, inwestując w nowy, park przemysłowy w Rudzie Śląskiej. Ta inicjatywa stanowi ważny krok w kierunku rozwoju regionu, tworzenia nowych miejsc pracy i zwiększenia atrakcyjności Górnego Śląska dla przedsiębiorców.

21 września 2023
REDKOM Development realizuje nowy projekt w Chrząstowicach

REDKOM Development, ogłosił swoją najnowszą inwestycję w województwie opolskim. Firma planuje realizację obiektu przemysłowo-magazynowego o nazwie "Logistic Park Opole" w Chrząstowicach.

06 lipca 2023
MAINFREIGHT otwiera magazyn w Sosnowcu

Globalny dostawca usług logistycznych, podpisał umowę na blisko 2540 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w Panattoni Park Sosnowiec III

17 marca 2023
Cushman & Wakefield