Frisco.pl najemcą 7R City Flex Gdańsk II

11 kwietnia 2022

Frisco.pl najemcą 7R City Flex Gdańsk II
Sklep Frisco.pl wynajął magazyn w Kowalach. Zajął 3 500 mkw. w ramach 7R City Flex Gdańsk II.

Frisco.pl wynajął kolejny magazyn, tym razem w Trójmieście. Sklep wprowadził się do inwestycji typu city logistics w Kowalach. Najemca w ramach 7R City Flex Gdańsk II zajął 3 245 mkw. powierzchni magazynowej i 350 mkw. biura.

Przestrzeń dla Frisco.pl została dostosowana tak, aby sprostać wymaganiom związanym z magazynowaniem produktów spożywczych oraz prowadzeniem operacji logistycznych. Budynek powstał również zgodnie ze standardem certyfikacji w systemie BREEAM. Zastosowane zostały różne rozwiązania ekologiczne, w tym. technologia LED i destryfikatory powietrza.

Magazynowanie towarów spożywczych wymaga przestrzegania restrykcyjnych warunków termicznych. Priorytetem są utrzymanie świeżości i minimalizacja strat. To kluczowe z punktu widzenia całej branży FMCG, jak i kryzysu klimatycznego. Jak pokazują badania, w Polsce marnuje się prawie pięć mln ton żywności rocznie. Podczas transportu i magazynowania traci się mniej niż jeden procent. To efekt między innymi wykorzystania odpowiednich technologii. By wesprzeć logistykę produktów spożywczych Frisco.pl, w części magazynowej zlokalizowaliśmy chłodnię i mroźnię, a także specjalną rampę rozładunkową - mówi Maciej Krawiecki, Head of Leasing w 7R.

Magazyny w Trójmieście

Park logistyczny 7R City Flex Gdańsk II liczy 11 000 mkw. powierzchni magazynowej. Położony jest na zachód od Gdańska w Kowalach przy obwodnicy Trójmiejskiej. Z lokalizacji szybko można dojechać zarówno do Gdańska, jak i Gdyni.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

NEFAB Packaging Poland rozpoczyna ekspansję na Pomorzu

Zaczyna się nowy rozdział dla NEFAB Packaging Poland, dostawcy kompleksowych rozwiązań logistycznych i opakowaniowych, który właśnie zakończył procedurę wynajmu blisko 11 000 mkw. powierzchni przemysłowo-magazynowej w CTPark Gdańsk Port.

08 sierpnia 2023
7R nawiązuje współpracę z Rebel

7R, podjął współpracę z Rebel, sklepem z artykułami dla hobbystów gier planszowych. W ramach tej współpracy, obie firmy przejmą obiekt magazynowy o nazwie 7R City Park Gdańsk Airport I.

18 lipca 2023
Operacje e-commerce LPP z magazynu Panattoni Park Tricity South II

LPP, największa firma odzieżowa w regionie CEE, wynajęła 64 000 mkw. w ramach trójmiejskiego parku Panattoni. Operacje na powierzchni rozpoczną się w kwietniu 2022 r.

13 października 2021
Cushman & Wakefield