Logistic Park Rzeszów pierwszą inwestycją LCube pod Rzeszowem

10 grudnia 2021

Logistic Park Rzeszów pierwszą inwestycją LCube pod Rzeszowem
LCube wynajął cały pierwszy etap przestrzeni magazynowo-produkcyjnej w swojej inwestycji w Podkarpackiem - Logistic Park Rzeszów.

Park przemysłowo-magazynowy w Jesionce to pierwsza inwestycja realizowana przez LCube w okolicach Rzeszowa. Komercjalizację hali o łącznej powierzchni 5 700 mkw. zakończono przed planowanym na grudzień odbiorem inwestycji. W ramach Logistic Park Rzeszów przestrzeń wynajęła Grupa REN, która od 25 lat zajmuje się dystrybucją produktów spożywczych na terenie Polski, oraz drogeria internetowa Cocolita.

Magazyny na południu Polski

Logistic Park Rzeszów zlokalizowany jest w pobliżu węzła Jasionka na trasie S19, a także węzła Terliczka i autostrady A4, która łączy Rzeszów z Krakowem i Wrocławiem.

Równolegle do prac w Rzeszowie, LCube realizuje w podwrocławskich Dobrzykowicach projekt Logistic Park Wrocław I. W trakcie dwóch etapów budowy deweloper zamierza wybudować łącznie 60 000 mkw. powierzchni magazynowych na 11-ha działce. 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

BTS dla BorgWarner w Panattoni Park Rzeszów Airport II

Panattoni buduje liczący 11 300 mkw. obiekt BTS dla firmy BorgWarner. Oddanie magazynu planowane jest na luty 2022 roku.

23 sierpnia 2021
Panattoni wybudował fabrykę dla Phoenix Contact E-Mobility

Panattoni zakończył budowę obiektu BTS dla Phoenix Contact E-Mobility w rekordowym czasie. Fabryka o powierzchni 15 000 mkw. znajduje się w Rzeszowie.

29 stycznia 2021
TEREZ Performance Polymers w 7R City Flex Rzeszów Airport

Do 7R City Flex Rzeszów Airport wprowadzi się nowy najemca. TEREZ Performance Polymers zajmie ponad 5 000 mkw. powierzchni magazynowej.

15 stycznia 2021
Cushman & Wakefield