Logistic Park Rzeszów pierwszą inwestycją LCube pod Rzeszowem

10 grudnia 2021

Logistic Park Rzeszów pierwszą inwestycją LCube pod Rzeszowem

Spis treści

LCube wynajął cały pierwszy etap przestrzeni magazynowo-produkcyjnej w swojej inwestycji w Podkarpackiem - Logistic Park Rzeszów.

Park przemysłowo-magazynowy w Jesionce to pierwsza inwestycja realizowana przez LCube w okolicach Rzeszowa. Komercjalizację hali o łącznej powierzchni 5 700 mkw. zakończono przed planowanym na grudzień odbiorem inwestycji. W ramach Logistic Park Rzeszów przestrzeń wynajęła Grupa REN, która od 25 lat zajmuje się dystrybucją produktów spożywczych na terenie Polski, oraz drogeria internetowa Cocolita.

Magazyny na południu Polski

Logistic Park Rzeszów zlokalizowany jest w pobliżu węzła Jasionka na trasie S19, a także węzła Terliczka i autostrady A4, która łączy Rzeszów z Krakowem i Wrocławiem.

Równolegle do prac w Rzeszowie, LCube realizuje w podwrocławskich Dobrzykowicach projekt Logistic Park Wrocław I. W trakcie dwóch etapów budowy deweloper zamierza wybudować łącznie 60 000 mkw. powierzchni magazynowych na 11-ha działce. 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowa fabryka dla Knorr-Bremse w Rzeszowie: Inwestycja na miarę globalnego przemysłu

Panattoni właśnie ukończył budowę zakładu produkcyjno-usługowego dla Knorr-Bremse, producenta układów hamulcowych dla pojazdów szynowych i użytkowych. Ta nowa inwestycja przewiduje zatrudnienie co najmniej 400 pracowników i obsługę wielu europejskich rynków.

31 października 2023
Magazyn, jako inwestycja: Otwórz drzwi do pasywnego dochodu

Inwestorzy często lokują swoje środki poprzez zakup gotowego obiektu z podpisaną umową najmu z jednym lub z kilkoma najemcami. Magazyny, mimo że często są niedoceniane, stanowią niezwykle atrakcyjną opcję inwestycyjną, która może przynieść stabilny pasywny dochód. W tym artykule przyjrzymy przedstawię Państwu właśnie jeden z takich obiektów.

18 października 2023
DSV Road dołącza do najemców LCube Rzeszów Airport

Firma DSV – Global Transport and Logistics została nowym najemcą w LCube Rzeszów Airport wynajmując 2 500 mkw. i 360 mkw. na biura.

09 października 2023
Cushman & Wakefield