Nowa lokalizacja magazynowa w Polsce Centralnej - Panattoni Park Koluszki

09 grudnia 2021

Panattoni realizuje nową inwestycję w pobliżu Łodzi, w Koluszkach. Nowy park logistyczny liczyć będzie ok. 40 000 mkw. powierzchni magazynowej.

Panattoni inwestuje w Polsce Centralnej. Powstaje Panattoni Park Koluszki, park logistyczny który osiągnie powierzchnię ok. 40 000 mkw. W ramach inwestycji 60% przestrzeni zostało już wynajęte. Pierwszym najemcą w listopadzie br. został producent pasz - Pet Republic. Najemca zajmie w magazynie 12 000 mkw. W trzecim kwartale 2022 roku deweloper przekaże 13 400 mkw. przestrzeni kolejnej firmie, tym razem z branży motoryzacyjnej.

Magazyny w Polsce Centralnej

Panattoni Park Koluszki to nowoczesne centrum dystrybucyjne klasy A. Już pod koniec listopada br. zakończył się pierwszy etap budowy. Zakończenie drugiego i ostatniego etapu projektu zaplanowano na trzeci i czwarty kwartał 2022 roku. 

Inwestycja składa się z przestrzeni nie tylko magazynowych, lecz również produkcyjnych. Projekt będzie certyfikowany zgodnie z metodą BREEAM.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

06 maja 2022
Castorama w nowym magazynie od 7R w Łodzi

Do 7R Park Łódź East I wprowadza się nowy najemca, który zajmie łączną powierzchnię 36 tys. mkw.

10 stycznia 2022
Panattoni buduje centrum dystrybucyjne dla AliExpress

Panattoni Park Łódź West wybrany przez Cainiao do wsparcia AliExpress. Blisko 10 650 mkw. zostanie przeznaczonych na potrzeby e-commerce.

26 października 2021
Cushman & Wakefield