Nowa lokalizacja magazynowa w Polsce Centralnej - Panattoni Park Koluszki

09 grudnia 2021

Nowa lokalizacja magazynowa w Polsce Centralnej - Panattoni Park Koluszki
Panattoni realizuje nową inwestycję w pobliżu Łodzi, w Koluszkach. Nowy park logistyczny liczyć będzie ok. 40 000 mkw. powierzchni magazynowej.

Panattoni inwestuje w Polsce Centralnej. Powstaje Panattoni Park Koluszki, park logistyczny który osiągnie powierzchnię ok. 40 000 mkw. W ramach inwestycji 60% przestrzeni zostało już wynajęte. Pierwszym najemcą w listopadzie br. został producent pasz - Pet Republic. Najemca zajmie w magazynie 12 000 mkw. W trzecim kwartale 2022 roku deweloper przekaże 13 400 mkw. przestrzeni kolejnej firmie, tym razem z branży motoryzacyjnej.

Magazyny w Polsce Centralnej

Panattoni Park Koluszki to nowoczesne centrum dystrybucyjne klasy A. Już pod koniec listopada br. zakończył się pierwszy etap budowy. Zakończenie drugiego i ostatniego etapu projektu zaplanowano na trzeci i czwarty kwartał 2022 roku. 

Inwestycja składa się z przestrzeni nie tylko magazynowych, lecz również produkcyjnych. Projekt będzie certyfikowany zgodnie z metodą BREEAM.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Hillwood rozbudowuje centrum magazynowe

Hillwood, rozpoczął rozbudowę swojego parku logistycznego w Łodzi Górnej. To krok w kierunku dostarczenia przestrzeni magazynowej dla przedsiębiorstw, zwiększając jej dostępność o prawie 42 000 metrów kwadratowych. Nowa hala jest zaplanowana do ukończenia na początku 2024 roku.

28 września 2023
Notino w MDC2 Park Łódź South

Największy sklep internetowy z perfumami i kosmetykami w Europie, Notino, zdecydował się na wynajem powierzchni o powierzchni ponad 28 000 mkw w MDC2 Park Łódź South. Przedsięwzięcie to zostało zrealizowane przy udziale Cushman & Wakefield, renomowanej firmy doradczej.

13 czerwca 2023
Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
Cushman & Wakefield