Nowa lokalizacja magazynowa w Polsce Centralnej - Panattoni Park Koluszki

09 grudnia 2021

Nowa lokalizacja magazynowa w Polsce Centralnej - Panattoni Park Koluszki
Panattoni realizuje nową inwestycję w pobliżu Łodzi, w Koluszkach. Nowy park logistyczny liczyć będzie ok. 40 000 mkw. powierzchni magazynowej.

Panattoni inwestuje w Polsce Centralnej. Powstaje Panattoni Park Koluszki, park logistyczny który osiągnie powierzchnię ok. 40 000 mkw. W ramach inwestycji 60% przestrzeni zostało już wynajęte. Pierwszym najemcą w listopadzie br. został producent pasz - Pet Republic. Najemca zajmie w magazynie 12 000 mkw. W trzecim kwartale 2022 roku deweloper przekaże 13 400 mkw. przestrzeni kolejnej firmie, tym razem z branży motoryzacyjnej.

Magazyny w Polsce Centralnej

Panattoni Park Koluszki to nowoczesne centrum dystrybucyjne klasy A. Już pod koniec listopada br. zakończył się pierwszy etap budowy. Zakończenie drugiego i ostatniego etapu projektu zaplanowano na trzeci i czwarty kwartał 2022 roku. 

Inwestycja składa się z przestrzeni nie tylko magazynowych, lecz również produkcyjnych. Projekt będzie certyfikowany zgodnie z metodą BREEAM.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

06 maja 2022
Castorama w nowym magazynie od 7R w Łodzi

Do 7R Park Łódź East I wprowadza się nowy najemca, który zajmie łączną powierzchnię 36 tys. mkw.

10 stycznia 2022
Cushman & Wakefield