Ruszyła budowa 7R Park Bydgoszcz

17 listopada 2021

Ruszyła budowa 7R Park Bydgoszcz

Spis treści

Nowo budowany 7R Park Bydgoszcz, został objęty certyfikacją BREEAM.

W Bydgoszczy budowane jest kolejne duże centrum logistyczne, którego całkowita powierzchnia ma wynieść blisko 69 000 mkw. Będzie się składać z dwóch budynków: pierwszy liczyć będzie około 20 000 mkw., a drugi – niemal 50 000 mkw. W obu obiektach minimalny moduł do wynajmu to 3 000 mkw. z opcjonalną powierzchnią biurową.

Ekologiczne magazyny w Bydgoszczy

Inwestycja objęta jest certyfikacją BREEAM. Budynek powstaje, zatem w oparciu o standardy zapewniające m.in. wysoki poziom ochrony środowiska oraz komfortu użytkowania.

Bydgoszcz - nowy atrakcyjny rynek inwestycyjny

Bydgoszcz staje się coraz bardziej atrakcyjnym rynkiem pod kątem inwestycji kapitałowych. Rozwój e-commerce i wysoki popyt na powierzchnie magazynowe skłoniły deweloperów do bardziej dynamicznych działań, a samorządy do jeszcze większego zaangażowania w procesy inwestycyjne. Nowe centrum logistyczne na obszarze dawnych zakładów chemicznych nie jest jedynym projektem, jaki 7R planuje w rejonie Bydgoszczy - w przyszłości powstanie również 7R Park Bydgoszcz II w Pawłówku, w rejonie węzła drogi ekspresowej S5 Bydgoszcz Zachód.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

MEDiVET S.A. wprowadzi się do Fortress Logistics Park Bydgoszcz

MEDiVET S.A., wiodący dostawca usług i produktów weterynaryjnych, wynajął ponad 6500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Fortress Logistics Park Bydgoszcz. W procesie poszukiwania lokalizacji, negocjacjach oraz przygotowaniu specyfikacji technicznej magazynu MEDiVET reprezentował zespół międzynarodowej agencji doradczej Cushman & Wakefield. Doradztwo prawne dla Fortress Logistics Real Estate w procesie negocjacji umowy najmu zapewniła kancelaria Legal Hub Wojnarowska Ścigała Irlik sp. j.

09 maja 2024
LCP Properties rozwija swój biznes

LCP Properties, znany na polskim rynku, jako jeden z inwestorów i deweloperów parków handlowych, wprowadza nową dynamikę w swojej działalności. Teraz skupiają się na ekspansji swojej sieci magazynów miejskich pod marką Multipark.

06 września 2023
Stokrotka wprowadza się do Fortress Logistics Park Bydgoszcz

Sieć sklepów Stokrotka wynajęła kolejny magazyn, tym razem decydując się na Fortress Logistics Park w Bydgoszczy. Deweloper zapewni jej blisko 6500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

14 grudnia 2022
Cushman & Wakefield