Ruszyła budowa 7R Park Bydgoszcz

17 listopada 2021

Ruszyła budowa 7R Park Bydgoszcz
Nowo budowany 7R Park Bydgoszcz, został objęty certyfikacją BREEAM.

W Bydgoszczy budowane jest kolejne duże centrum logistyczne, którego całkowita powierzchnia ma wynieść blisko 69 000 mkw. Będzie się składać z dwóch budynków: pierwszy liczyć będzie około 20 000 mkw., a drugi – niemal 50 000 mkw. W obu obiektach minimalny moduł do wynajmu to 3 000 mkw. z opcjonalną powierzchnią biurową.

Ekologiczne magazyny w Bydgoszczy

Inwestycja objęta jest certyfikacją BREEAM. Budynek powstaje, zatem w oparciu o standardy zapewniające m.in. wysoki poziom ochrony środowiska oraz komfortu użytkowania.

Bydgoszcz - nowy atrakcyjny rynek inwestycyjny

Bydgoszcz staje się coraz bardziej atrakcyjnym rynkiem pod kątem inwestycji kapitałowych. Rozwój e-commerce i wysoki popyt na powierzchnie magazynowe skłoniły deweloperów do bardziej dynamicznych działań, a samorządy do jeszcze większego zaangażowania w procesy inwestycyjne. Nowe centrum logistyczne na obszarze dawnych zakładów chemicznych nie jest jedynym projektem, jaki 7R planuje w rejonie Bydgoszczy - w przyszłości powstanie również 7R Park Bydgoszcz II w Pawłówku, w rejonie węzła drogi ekspresowej S5 Bydgoszcz Zachód.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Stokrotka wprowadza się do Fortress Logistics Park Bydgoszcz

Sieć sklepów Stokrotka wynajęła kolejny magazyn, tym razem decydując się na Fortress Logistics Park w Bydgoszczy. Deweloper zapewni jej blisko 6500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

14 grudnia 2022
Stokrotka nowym najemcą w 7R Park Bydgoszcz I

Sieć sklepów reprezentowana przez Cushman & Wakefield wynajęła w 7R Park Bydgoszcz I prawie 3 000 mkw. powierzchni magazynowej.

18 stycznia 2022
Dwa nowe centra logistyczne Zalando w Bydgoszczy

Zalando zbuduje dwa centra logistyczne w Bydgoszczy i jej okolicach. Docelowo planowane jest osiągnięcie powierzchni 240 tys. mkw. i zatrudnienie ponad 4 tys. pracowników.

15 grudnia 2021
Cushman & Wakefield