Auto Partner podpisuje umowę w MLP Poznań West

05 października 2021

Spółka Auto Partner dołączyła do grona najemców MLP Poznań West. Firma wynajęła powierzchnię na 15 lat.

Europejski importer oraz dystrybutor cześci samochodowych dołączył do najemców MLP Poznań West. Na użytek firmy oddana zostanie hala o wielkości 14 500 mkw., z czego na cele magazynowe przeznaczone będzie 13 600 mkw. powierzchni. Inwestycja gotowa będzie w kwietniu 2022 roku i spełni wymagania certyfikacji BREEAM.

Nowa hala dla Auto Partner będzie cross-dockiem, który cechować będzie wyższa wysokość (do 11,5 m), co przełoży się na lepsze możliwości składowania. Budynek wyposażony będzie w oświetlenie LED, nowoczesne doki rozładunkowe, szerokie parkingi oraz place manewrowe. Dodatkowo inwestycja korzystać będzie w 100% z energii odnawialnej, a na jej dachu znajdą się panele fotowoltaiczne.

MLP Poznań West

Park magazynowy MLP Poznań West to nowoczesne centrum logistyczne o docelowej powierzchni ok. 150 000 mkw., położone po zachodniej stronie Poznania, w pobliżu trasy ekspresowej S11 i niedaleko skrzyżowania z autostradą A2. 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

MLP Poznań West zostanie rozbudowane o 150 tys. mkw.

MLP dokupiło dodatkowe działki o powierzchni 10 ha w otoczeniu MLP Poznań West. Dzięki temu docelowa powierzchnia wzrośnie tym samym do około 150 tys. mkw.

17 września 2021
Leviat z BTS-em w Kaliszu. Wybudował go Panattoni

Panattoni Europe zakończyło budowę liczącego 40 000 mkw. dedykowanego magazynu dla Leviat. Inwestycja powstała w Kaliszu, zastępując poprzedni zakład produkcyjny firmy.

10 września 2021
Nowy BTS dla Westwing. Powstanie w P3 Poznań

W wielkopolskim parku P3 Poznań powstanie nowy budynek dedykowany Westwing. Będzie liczył 82 500 mkw.

07 września 2021
Cushman & Wakefield