W ramach MLP Poznań West powstanie budynek BTS

30 czerwca 2021

W ramach MLP Poznań West powstanie budynek BTS

Spis treści

Deweloper powiększy MLP Poznań West o 23 000 mkw. i wybuduje budynek w formule BTS. Inwestycja gotowa będzie w czwartym kwartale 2021 roku.

Już w lipcu ruszy budowa nowej hali magazynowej w ramach MLP Poznań West. Obiekt powstanie w formule BTS, a jego powierzchnia wyniesie 23 000 mkw., z czego 13 000 mkw. zostało już wynajęte przez jednego najemcę. W ramach umowy najmu 12 000 mkw. przeznaczone będzie na cele magazynowo-produkcyjne, natomiast 900 mkw. posłuży jako część biurowo-socjalna. Budynek gotowy będzie w czwartym kwartale bieżącego roku.

Oferowane przez nas powierzchnie w ramach projektu MLP Poznań West w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością wśród inwestorów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Dzięki możliwości rozbudowy centrum, byliśmy w stanie zaoferować klientowi obiekt dedykowany pod jego działalność. Staramy się zawsze elastycznie podchodzić do wszystkich negocjacji i dzięki temu nasz Najemca otrzyma obiekt spełniający wszystkie jego potrzeby i wymagania – podkreśliła Agnieszka Góźdź Dyrektor Sprzedaży w MLP Group S.A.

Magazyny w regionie Poznania

MLP Poznań West to nowoczesne centrum logistyczne położone w Dąbrówce, na zachód od Poznania. W nowym obiekcie zainstalowane zostaną ekologiczne rozwiązania, w tym panele fotowoltaiczne, stacje do ładowania samochodów elektrycznych, domki dla owadów, powstaną również wiaty na rowery. Inwestycja zostanie poddana certyfikacji BREEAM.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Hillwood rozpoczął budowę nowej inwestycji pod Poznaniem

Hillwood rozpoczął realizację swojej pierwszej inwestycji na poznańskim rynku. W ramach projektu Hillwood Poznań – Czempiń, deweloper wybuduje park logistyczno-magazynowy o łącznej powierzchni blisko 130 tys mkw. Obecnie trwają prace przy pierwszym etapie realizacji większego budynku. Zakończenie tego etapu planowane jest na koniec 2024 roku.

17 kwietnia 2024
City Logistics w ekspansji: Panattoni realizuje największy projekt dla Grupy Raben

Panattoni dostarczy Rabenowi, firmie świadczącej kompleksowe usługi logistyczne około 44 000 metrów kwadratowych przestrzeni. City Logistics Poznań III, największy projekt w tej branży, zostanie zlokalizowany w granicach miasta przy ul. Obodrzyckiej. Jest to kolejna współpraca między obiema firmami w Wielkopolsce w tym roku.

24 października 2023
Maxcess i Panattoni: Przyszłość przemysłu w Europie

Maxcess, firma specjalizująca się w dziedzinie innowacyjnych produktów i usług dla zautomatyzowanych aplikacji do obsługi linii produkcyjnych, rozpoczyna nowy etap swojego rozwoju. Firma nawiązała współpracę z Panattoni, w celu stworzenia nowego zakładu produkcyjnego w Łubowie, województwo wielkopolskie.

17 października 2023
Cushman & Wakefield