W ramach MLP Poznań West powstanie budynek BTS

30 czerwca 2021

W ramach MLP Poznań West powstanie budynek BTS
Deweloper powiększy MLP Poznań West o 23 000 mkw. i wybuduje budynek w formule BTS. Inwestycja gotowa będzie w czwartym kwartale 2021 roku.

Już w lipcu ruszy budowa nowej hali magazynowej w ramach MLP Poznań West. Obiekt powstanie w formule BTS, a jego powierzchnia wyniesie 23 000 mkw., z czego 13 000 mkw. zostało już wynajęte przez jednego najemcę. W ramach umowy najmu 12 000 mkw. przeznaczone będzie na cele magazynowo-produkcyjne, natomiast 900 mkw. posłuży jako część biurowo-socjalna. Budynek gotowy będzie w czwartym kwartale bieżącego roku.

Oferowane przez nas powierzchnie w ramach projektu MLP Poznań West w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością wśród inwestorów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Dzięki możliwości rozbudowy centrum, byliśmy w stanie zaoferować klientowi obiekt dedykowany pod jego działalność. Staramy się zawsze elastycznie podchodzić do wszystkich negocjacji i dzięki temu nasz Najemca otrzyma obiekt spełniający wszystkie jego potrzeby i wymagania – podkreśliła Agnieszka Góźdź Dyrektor Sprzedaży w MLP Group S.A.

Magazyny w regionie Poznania

MLP Poznań West to nowoczesne centrum logistyczne położone w Dąbrówce, na zachód od Poznania. W nowym obiekcie zainstalowane zostaną ekologiczne rozwiązania, w tym panele fotowoltaiczne, stacje do ładowania samochodów elektrycznych, domki dla owadów, powstaną również wiaty na rowery. Inwestycja zostanie poddana certyfikacji BREEAM.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Park P3 Poznań zyskuje nowych najemców

P3 Logistic Parks podpisał umowę wynajmu powierzchni dla dwóch kolejnych firm w parku P3 Poznań

25 lipca 2023
Mainfreight Poland dołączy do najemców w MLP Poznań West

Operator logistyczny zostanie najemcą rozbudowywanego parku logistycznego MLP Poznań West. Firma Mainfreight Poland będzie korzystać łącznie z blisko 3,2 tys. mkw nowoczesnej powierzchni.

24 stycznia 2023
Nowe magazyny Panattoni w Poznaniu dla firmy z sektora odzieżowego

Spółka wiodąca na globalnym rynku skorzysta z 82 000 mkw. powierzchni w Poznaniu.

27 października 2022
Cushman & Wakefield