W ramach MLP Poznań West powstanie budynek BTS

30 czerwca 2021

Deweloper powiększy MLP Poznań West o 23 000 mkw. i wybuduje budynek w formule BTS. Inwestycja gotowa będzie w czwartym kwartale 2021 roku.

Już w lipcu ruszy budowa nowej hali magazynowej w ramach MLP Poznań West. Obiekt powstanie w formule BTS, a jego powierzchnia wyniesie 23 000 mkw., z czego 13 000 mkw. zostało już wynajęte przez jednego najemcę. W ramach umowy najmu 12 000 mkw. przeznaczone będzie na cele magazynowo-produkcyjne, natomiast 900 mkw. posłuży jako część biurowo-socjalna. Budynek gotowy będzie w czwartym kwartale bieżącego roku.

Oferowane przez nas powierzchnie w ramach projektu MLP Poznań West w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością wśród inwestorów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Dzięki możliwości rozbudowy centrum, byliśmy w stanie zaoferować klientowi obiekt dedykowany pod jego działalność. Staramy się zawsze elastycznie podchodzić do wszystkich negocjacji i dzięki temu nasz Najemca otrzyma obiekt spełniający wszystkie jego potrzeby i wymagania – podkreśliła Agnieszka Góźdź Dyrektor Sprzedaży w MLP Group S.A.

Magazyny w regionie Poznania

MLP Poznań West to nowoczesne centrum logistyczne położone w Dąbrówce, na zachód od Poznania. W nowym obiekcie zainstalowane zostaną ekologiczne rozwiązania, w tym panele fotowoltaiczne, stacje do ładowania samochodów elektrycznych, domki dla owadów, powstaną również wiaty na rowery. Inwestycja zostanie poddana certyfikacji BREEAM.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Vilmorin Garden powiększa magazyn u SEGRO w Komornikach

Vilmorin Garden wynajął 10 500 mkw. w ramach nowej hali w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

05 lipca 2022
Poczta Polska wprowadzi się do parku Panattoni w Kaliszu

Poczta Polska wynajęła przestrzeń w budującej się hali w ramach Panattoni Park Kalisz. Zajmie 4 500 mkw. powierzchni magazynowej.

14 kwietnia 2022
Big boxy o powierzchni ponad 90 tys. mkw w MLP Poznań West

MLP Group rozpoczyna realizację trzech big boxów. Największy z nich będzie wielkości blisko 50 tys. mkw.

19 stycznia 2022
Cushman & Wakefield