Grupa BIK rusza z budową ostatniego etapu BIK Park Wrocław I

18 maja 2021

Rozpoczęła się budowa ostatniego budynku o powierzchni ok. 22 500 mkw. w ramach BIK Park Wrocław. Docelowo park wyniesie ok. 47 500 mkw.

Biuro Inwestycji Kapitałowych rozbudowuje swoje centrum magazynowe w Nowej Wsi Wrocławskiej. Rozpoczęła się budowa ostatniego budynku o powierzchni ok. 22 500 mkw. Obiekt składać się będzie z modułów od 1 750 mkw. O poprzednich etapach budowy parku pisaliśmy tutaj. Pierwsza część inwestycji o powierzchni 25 000 mkw. została już w pełni skomercjalizowana. 

Cały czas obserwujemy bardzo duże zainteresowanie najmem nowoczesnych powierzchni magazynowych. Dzięki możliwości łączenia poszczególnych modułów nasza inwestycja może zostać łatwo dopasowana do potrzeb zarówno mniejszych jak i większych podmiotów. Aktualnie rozpoczęliśmy pracę ziemne. Realizację całej inwestycji planujemy zakończyć jeszcze w tym roku. Jednocześnie prowadzimy także rozmowy z potencjalnymi najemcami. Olbrzymim atutem naszej inwestycji jest lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady zapewniającej szybki dojazd – komentuje Krzysztof Mucha, Business Development Manager z Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.

Magazyny w regionie Wrocławia

BIK Park Wrocław I to centrum logistyczne o powierzchni ok. 47 500 mkw. Park budowany jest w dwóch etapach, pierwszy z nich zakończył się w 2020 roku. Inwestycja położona jest na 11,7-hektarowym gruncie w Nowej Wsi Wrocławskiej w gminie Kąty Wrocławskie, w pobliżu autostrady A4.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Wrocław Campus 39 w budowie. Połowa powierzchni dla e-commerce

Panattoni rozpoczął budowę Wrocław Campus 39. Niemal połowa ze 160 000 mkw. powierzchni trafi do klienta e-commerce.

16 czerwca 2021
Panattoni wybuduje fabrykę urządzeń medycznych

Panattoni dostarczy globalnemu dostawcy technologii dla ortodoncji i stomatologii 40 000 mkw. we Wrocławiu. Hala gotowa będzie w styczniu 2022 roku.

07 czerwca 2021
Nowa inwestycja w Dolnośląskiem - Panattoni Park Wrocław West Gate

Panattoni rozpoczął budowę nowego parku logistycznego na Dolnym Śląsku - Panattoni Park Wrocław West Gate. Inwestycja wyniesie 47 000 mkw.

20 kwietnia 2021
Cushman & Wakefield