Nowe meble u SEGRO w Gądkach

15 kwietnia 2021

VOX zajmie 7 700 mkw. powierzchni w ramach SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki. Stąd firma będzie dystrybuować produkty do krajów europejskich oraz do klientów w Polsce.

VOX, firma zajmująca się produkcją mebli i aranżacją wnętrz, wprowadza się do parku SEGRO w Gądkach. Przedsiębiorstwo wynajęło 7 700 mkw. przestrzeni. W obiekcie będzie prowadziło działalność magazynową i e-commerce, skąd dystrybuowane będą produkty klientów z dziesięciu krajów europejskich, a także konsumentów w Polsce obsługiwanych w systemie home delivery. Zatrudnienie w tej lokalizacji znajdzie 400 sób.

Podpisanie umowy najmu powierzchni magazynowej z VOX to dla nas dowód zaufania, jakim obdarzyła nas firma. Klientowi zależało na dogodnej lokalizacji oraz wysokiej jakości powierzchni spełniającej odpowiednie wymogi, również te związane z obsługą kanału e-commerce. SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki okazał się optymalnym wyborem – komentuje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Magazyny w regionie Poznania

SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki to centrum logistyczne o powierzchni prawie 77 000 mkw. Zlokalizowane jest kilkanaście kilometrów na południowy zachód od centrum Poznania. W bezpośrednim sąsiedztwie przebiega trasa ekspresowa S11, która ok. 3 km dalej krzyżuje się z autostradą A2, łączącą Polskę wschodnią z zachodnią.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Auto Partner podpisuje umowę w MLP Poznań West

Spółka Auto Partner dołączyła do grona najemców MLP Poznań West. Firma wynajęła powierzchnię na 15 lat.

05 października 2021
MLP Poznań West zostanie rozbudowane o 150 tys. mkw.

MLP dokupiło dodatkowe działki o powierzchni 10 ha w otoczeniu MLP Poznań West. Dzięki temu docelowa powierzchnia wzrośnie tym samym do około 150 tys. mkw.

17 września 2021
Leviat z BTS-em w Kaliszu. Wybudował go Panattoni

Panattoni Europe zakończyło budowę liczącego 40 000 mkw. dedykowanego magazynu dla Leviat. Inwestycja powstała w Kaliszu, zastępując poprzedni zakład produkcyjny firmy.

10 września 2021
Cushman & Wakefield