Nowe meble u SEGRO w Gądkach

15 kwietnia 2021

Nowe meble u SEGRO w Gądkach

Spis treści

VOX zajmie 7 700 mkw. powierzchni w ramach SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki. Stąd firma będzie dystrybuować produkty do krajów europejskich oraz do klientów w Polsce.

VOX, firma zajmująca się produkcją mebli i aranżacją wnętrz, wprowadza się do parku SEGRO w Gądkach. Przedsiębiorstwo wynajęło 7 700 mkw. przestrzeni. W obiekcie będzie prowadziło działalność magazynową i e-commerce, skąd dystrybuowane będą produkty klientów z dziesięciu krajów europejskich, a także konsumentów w Polsce obsługiwanych w systemie home delivery. Zatrudnienie w tej lokalizacji znajdzie 400 sób.

Podpisanie umowy najmu powierzchni magazynowej z VOX to dla nas dowód zaufania, jakim obdarzyła nas firma. Klientowi zależało na dogodnej lokalizacji oraz wysokiej jakości powierzchni spełniającej odpowiednie wymogi, również te związane z obsługą kanału e-commerce. SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki okazał się optymalnym wyborem – komentuje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Magazyny w regionie Poznania

SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki to centrum logistyczne o powierzchni prawie 77 000 mkw. Zlokalizowane jest kilkanaście kilometrów na południowy zachód od centrum Poznania. W bezpośrednim sąsiedztwie przebiega trasa ekspresowa S11, która ok. 3 km dalej krzyżuje się z autostradą A2, łączącą Polskę wschodnią z zachodnią.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Hillwood rozpoczął budowę nowej inwestycji pod Poznaniem

Hillwood rozpoczął realizację swojej pierwszej inwestycji na poznańskim rynku. W ramach projektu Hillwood Poznań – Czempiń, deweloper wybuduje park logistyczno-magazynowy o łącznej powierzchni blisko 130 tys mkw. Obecnie trwają prace przy pierwszym etapie realizacji większego budynku. Zakończenie tego etapu planowane jest na koniec 2024 roku.

17 kwietnia 2024
City Logistics w ekspansji: Panattoni realizuje największy projekt dla Grupy Raben

Panattoni dostarczy Rabenowi, firmie świadczącej kompleksowe usługi logistyczne około 44 000 metrów kwadratowych przestrzeni. City Logistics Poznań III, największy projekt w tej branży, zostanie zlokalizowany w granicach miasta przy ul. Obodrzyckiej. Jest to kolejna współpraca między obiema firmami w Wielkopolsce w tym roku.

24 października 2023
Maxcess i Panattoni: Przyszłość przemysłu w Europie

Maxcess, firma specjalizująca się w dziedzinie innowacyjnych produktów i usług dla zautomatyzowanych aplikacji do obsługi linii produkcyjnych, rozpoczyna nowy etap swojego rozwoju. Firma nawiązała współpracę z Panattoni, w celu stworzenia nowego zakładu produkcyjnego w Łubowie, województwo wielkopolskie.

17 października 2023
Cushman & Wakefield