Nowe meble u SEGRO w Gądkach

15 kwietnia 2021

Nowe meble u SEGRO w Gądkach
VOX zajmie 7 700 mkw. powierzchni w ramach SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki. Stąd firma będzie dystrybuować produkty do krajów europejskich oraz do klientów w Polsce.

VOX, firma zajmująca się produkcją mebli i aranżacją wnętrz, wprowadza się do parku SEGRO w Gądkach. Przedsiębiorstwo wynajęło 7 700 mkw. przestrzeni. W obiekcie będzie prowadziło działalność magazynową i e-commerce, skąd dystrybuowane będą produkty klientów z dziesięciu krajów europejskich, a także konsumentów w Polsce obsługiwanych w systemie home delivery. Zatrudnienie w tej lokalizacji znajdzie 400 sób.

Podpisanie umowy najmu powierzchni magazynowej z VOX to dla nas dowód zaufania, jakim obdarzyła nas firma. Klientowi zależało na dogodnej lokalizacji oraz wysokiej jakości powierzchni spełniającej odpowiednie wymogi, również te związane z obsługą kanału e-commerce. SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki okazał się optymalnym wyborem – komentuje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Magazyny w regionie Poznania

SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki to centrum logistyczne o powierzchni prawie 77 000 mkw. Zlokalizowane jest kilkanaście kilometrów na południowy zachód od centrum Poznania. W bezpośrednim sąsiedztwie przebiega trasa ekspresowa S11, która ok. 3 km dalej krzyżuje się z autostradą A2, łączącą Polskę wschodnią z zachodnią.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Park P3 Poznań zyskuje nowych najemców

P3 Logistic Parks podpisał umowę wynajmu powierzchni dla dwóch kolejnych firm w parku P3 Poznań

25 lipca 2023
Mainfreight Poland dołączy do najemców w MLP Poznań West

Operator logistyczny zostanie najemcą rozbudowywanego parku logistycznego MLP Poznań West. Firma Mainfreight Poland będzie korzystać łącznie z blisko 3,2 tys. mkw nowoczesnej powierzchni.

24 stycznia 2023
Nowe magazyny Panattoni w Poznaniu dla firmy z sektora odzieżowego

Spółka wiodąca na globalnym rynku skorzysta z 82 000 mkw. powierzchni w Poznaniu.

27 października 2022
Cushman & Wakefield