Nowe meble u SEGRO w Gądkach

15 kwietnia 2021

VOX zajmie 7 700 mkw. powierzchni w ramach SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki. Stąd firma będzie dystrybuować produkty do krajów europejskich oraz do klientów w Polsce.

VOX, firma zajmująca się produkcją mebli i aranżacją wnętrz, wprowadza się do parku SEGRO w Gądkach. Przedsiębiorstwo wynajęło 7 700 mkw. przestrzeni. W obiekcie będzie prowadziło działalność magazynową i e-commerce, skąd dystrybuowane będą produkty klientów z dziesięciu krajów europejskich, a także konsumentów w Polsce obsługiwanych w systemie home delivery. Zatrudnienie w tej lokalizacji znajdzie 400 sób.

Podpisanie umowy najmu powierzchni magazynowej z VOX to dla nas dowód zaufania, jakim obdarzyła nas firma. Klientowi zależało na dogodnej lokalizacji oraz wysokiej jakości powierzchni spełniającej odpowiednie wymogi, również te związane z obsługą kanału e-commerce. SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki okazał się optymalnym wyborem – komentuje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Magazyny w regionie Poznania

SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki to centrum logistyczne o powierzchni prawie 77 000 mkw. Zlokalizowane jest kilkanaście kilometrów na południowy zachód od centrum Poznania. W bezpośrednim sąsiedztwie przebiega trasa ekspresowa S11, która ok. 3 km dalej krzyżuje się z autostradą A2, łączącą Polskę wschodnią z zachodnią.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

High Hope SupplyChain w Panattoni Park Poznań VII

Firma High Hope SupplyChain podpisała umowę najmu na 2 500 mkw. w ramach Panattoni Park Poznań VII. Najemca wprowadził się w marcu 2021 roku.

04 kwietnia 2021
BTS dla logistyka w MLP Poznań West

MLP Group wybuduje obiekt dedykowany europejskiej firmie logistycznej w ramach MLP Poznań West. Powierzchnia magazynu wyniesie ok. 8 500 mkw.

09 marca 2021
Logista dobiera powierzchnię w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki

Firma logistyczna Logista przedłużyła swoją umowę najmu i dobrała więcej powierzchni w ramach SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki.

04 lutego 2021
Cushman & Wakefield