High Hope SupplyChain w Panattoni Park Poznań VII

04 kwietnia 2021

Firma High Hope SupplyChain podpisała umowę najmu na 2 500 mkw. w ramach Panattoni Park Poznań VII. Najemca wprowadził się w marcu 2021 roku.

High Hope SupplyChain, spółka zajmująca się handlem zagranicznym i usługami logistycznymi będąca polskim oddziałem Jiangsu High Hope International Group Corporation, wynajęła powierzchnię magazynową w parku Panattoni w Żernikach. Działalność w parku rozpoczęła w marcu tego roku.

Magazyny w Poznaniu

Panattoni Park Poznań VII to nowoczesna inwestycja centrum logistycznego o powierzchni ponad 100 000 mkw. Składa się z trzech hal magazynowych. Park położony jest w Żernikach, niedaleko autostrady A2 i drogi ekspresowej S11. 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowe meble u SEGRO w Gądkach

VOX zajmie 7 700 mkw. powierzchni w ramach SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki. Stąd firma będzie dystrybuować produkty do krajów europejskich oraz do klientów w Polsce.

15 kwietnia 2021
BTS dla logistyka w MLP Poznań West

MLP Group wybuduje obiekt dedykowany europejskiej firmie logistycznej w ramach MLP Poznań West. Powierzchnia magazynu wyniesie ok. 8 500 mkw.

09 marca 2021
Logista dobiera powierzchnię w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki

Firma logistyczna Logista przedłużyła swoją umowę najmu i dobrała więcej powierzchni w ramach SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki.

04 lutego 2021
Cushman & Wakefield