Serioplast wprowadza się do Hillwood Kutno

10 marca 2021

Serioplast, producent opakowań, wynajął ponad 4 000 mkw. powierzchni w Hillwood Kutno. Najemca wprowadzi się do parku jeszcze w marcu 2021 roku.

W Hillwood Kutno powierzchnię wynajął Serioplast, globalny producent sztywnych opakowań z tworzyw sztucznych. Zajmie 4 086 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. Przestrzeń ta zostanie wykorzystania pod operacje logistyczne i magazynowanie. Firma wprowadzi się do parku jeszcze w tym miesiącu. 

Doskonałe położenie oraz infrastruktura komunikacyjna Kutna sprawiają, że jest ono bardzo dobrym wyborem dla najemców z wielu branż, m.in. dla firm produkcyjnych, logistycznych, handlowych oraz z sektora e-commerce. Niewątpliwą zaletą Kutna, obok lokalizacji, jest również bardzo dobry dostęp do wykwalifikowanych pracowników – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director w Hillwood Polska.

Magazyny w Polsce Centralnej

Hillwood Kutno to inwestycja licząca ponad 30 000 mkw. powierzchni magazynowej. Park położony jest w sąsiedztwie zjazdu "Kutno" z autostrady A1. Centrum logistyczne od skrzyżowania autostrad A1 i A2 dzieli 10 minut jazdy samochodem.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Panattoni buduje centrum dystrybucyjne dla AliExpress

Panattoni Park Łódź West wybrany przez Cainiao do wsparcia AliExpress. Blisko 10 650 mkw. zostanie przeznaczonych na potrzeby e-commerce.

26 października 2021
Jysk przedłuża najem w Logistic City Piotrków Trybunalski

Jysk zostaje w Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim i przedłuża umowę najmu. Zajmuje prawie 70 000 mkw. powierzchni magazynowej.

20 września 2021
Wirthwein Polska z magazynem w MLP Łódź

Wirthwein Polska wynajęło przestrzeń w ramach parku logistycznego MLP Łódź. Obiekt dla najemcy gotowy będzie w IV kwartale 2022 roku, a spółka zajmie w nim ponad 6 000 mkw.

31 sierpnia 2021
Cushman & Wakefield