Serioplast wprowadza się do Hillwood Kutno

10 marca 2021

Serioplast, producent opakowań, wynajął ponad 4 000 mkw. powierzchni w Hillwood Kutno. Najemca wprowadzi się do parku jeszcze w marcu 2021 roku.

W Hillwood Kutno powierzchnię wynajął Serioplast, globalny producent sztywnych opakowań z tworzyw sztucznych. Zajmie 4 086 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. Przestrzeń ta zostanie wykorzystania pod operacje logistyczne i magazynowanie. Firma wprowadzi się do parku jeszcze w tym miesiącu. 

Doskonałe położenie oraz infrastruktura komunikacyjna Kutna sprawiają, że jest ono bardzo dobrym wyborem dla najemców z wielu branż, m.in. dla firm produkcyjnych, logistycznych, handlowych oraz z sektora e-commerce. Niewątpliwą zaletą Kutna, obok lokalizacji, jest również bardzo dobry dostęp do wykwalifikowanych pracowników – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director w Hillwood Polska.

Magazyny w Polsce Centralnej

Hillwood Kutno to inwestycja licząca ponad 30 000 mkw. powierzchni magazynowej. Park położony jest w sąsiedztwie zjazdu "Kutno" z autostrady A1. Centrum logistyczne od skrzyżowania autostrad A1 i A2 dzieli 10 minut jazdy samochodem.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Fresenius Kabi Polska zostaje w Diamond Business Park Stryków

Firma Fresenius Kabi Polska przedłużyła umowę najmu w ramach Diamond Business Park Stryków. Obecnie zajmuje ponad 15 000 mkw. powierzchni.

29 marca 2021
Lokalizacje magazynowe w Polsce Centralnej. Nowy kierunek rozwoju

Położony na skrzyżowaniu dwóch kluczowych autostrad kraju region Polski Centralnej to jeden z największych rynków powierzchni magazynowych w Polsce. Tutejsze lokalizacje logistyczne posiadają dużo zalet, a sam region - pomimo swojej wielkości - nadal posiada potencjał na rozwój.

28 marca 2021
Plantlab z fabryką w Hillwood Kutno

Firma Plantlab wynajęła ok. 2 700 mkw. powierzchni w parku Hillwood Kutno. Obiekt został dostosowany do produkcji sałaty rzymskiej i jesiotra.

03 marca 2021
Cushman & Wakefield