Serioplast wprowadza się do Hillwood Kutno

10 marca 2021

Serioplast wprowadza się do Hillwood Kutno
Serioplast, producent opakowań, wynajął ponad 4 000 mkw. powierzchni w Hillwood Kutno. Najemca wprowadzi się do parku jeszcze w marcu 2021 roku.

W Hillwood Kutno powierzchnię wynajął Serioplast, globalny producent sztywnych opakowań z tworzyw sztucznych. Zajmie 4 086 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. Przestrzeń ta zostanie wykorzystania pod operacje logistyczne i magazynowanie. Firma wprowadzi się do parku jeszcze w tym miesiącu. 

Doskonałe położenie oraz infrastruktura komunikacyjna Kutna sprawiają, że jest ono bardzo dobrym wyborem dla najemców z wielu branż, m.in. dla firm produkcyjnych, logistycznych, handlowych oraz z sektora e-commerce. Niewątpliwą zaletą Kutna, obok lokalizacji, jest również bardzo dobry dostęp do wykwalifikowanych pracowników – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director w Hillwood Polska.

Magazyny w Polsce Centralnej

Hillwood Kutno to inwestycja licząca ponad 30 000 mkw. powierzchni magazynowej. Park położony jest w sąsiedztwie zjazdu "Kutno" z autostrady A1. Centrum logistyczne od skrzyżowania autostrad A1 i A2 dzieli 10 minut jazdy samochodem.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Notino w MDC2 Park Łódź South

Największy sklep internetowy z perfumami i kosmetykami w Europie, Notino, zdecydował się na wynajem powierzchni o powierzchni ponad 28 000 mkw w MDC2 Park Łódź South. Przedsięwzięcie to zostało zrealizowane przy udziale Cushman & Wakefield, renomowanej firmy doradczej.

13 czerwca 2023
Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

06 maja 2022
Cushman & Wakefield