Nowa lokalizacja magazynowa - Panattoni Park Wrocław East

15 lutego 2021

Panattoni wybuduje kolejny park w Dolnośląskiem. Panattoni Park Wrocław East liczyć będzie ok. 24 500 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Panattoni wybuduje park logistyczny w Dobrzykowicach - Panattoni Park Wrocław East. Inwestycja gotowa będzie we wrześniu 2021 roku. Deweloper podpisał już pierwszą umowę najmu z producentem okapów kuchennych do użytku domowego na 11 000 mkw. powierzchni.

To jedna z nielicznych inwestycji w tym regionie Wrocławia. Pokazuje to, że Panattoni jest nie tylko otwarty na nowe lokalizacje, lecz także chętnie odpowiada na potrzeby klienta. Położenie parku w pobliżu budowanej obwodnicy miasta zapewni doskonałą komunikację dla przyszłych najemców - komentuje Mira Matusiak, Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny w regionie Wrocławia

Panattoni Park Wrocław East będzie się składał z jednej nowoczesnej hali magazynowej o powierzchni 24 516 mkw. Projekt powstał zgodnie z koncepcją Go Earthwise with Panattoni i zostanie poddany certyfikacji BREEAM na poziomie "Very Good".

Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Dobrzykowice, ok. 2 km od wschodniej granicy Wrocławia. W pobliżu przebiega budowana obwodnica miasta, która łączy się z trasą ekspresową S8 oraz autostradą A4.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

FM Logistic z Maxi Zoo w Panattoni Park Głogów

Panattoni rozwija e-commerce na Dolnym Śląsku. W nowym parku w Głogowie FM Logistic zajmie 35 000 mkw, a inwestycja zostanie certyfikowana na poziomie Excellent metodą BREEAM.

03 grudnia 2021
GLP rozpoczyna budowę Wrocław V Logistics Centre

Deweloper rusza z budową GLP Wrocław V Logistics Centre. Inwestycja docelowo liczyć będzie 240 000 mkw. powierzchni logistycznej na wynajem.

06 października 2021
LCube buduje na Dolnym Śląsku. Powstaje Logistic Park Wrocław I

Pod Wrocławiem powstanie nowy kompleks magazynowy - Logistic Park Wrocław I. Liczącą 60 000 mkw. inwestycję wybuduje LCube.

10 sierpnia 2021
Cushman & Wakefield