Nowa lokalizacja magazynowa - Panattoni Park Wrocław East

15 lutego 2021

Panattoni wybuduje kolejny park w Dolnośląskiem. Panattoni Park Wrocław East liczyć będzie ok. 24 500 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Panattoni wybuduje park logistyczny w Dobrzykowicach - Panattoni Park Wrocław East. Inwestycja gotowa będzie we wrześniu 2021 roku. Deweloper podpisał już pierwszą umowę najmu z producentem okapów kuchennych do użytku domowego na 11 000 mkw. powierzchni.

To jedna z nielicznych inwestycji w tym regionie Wrocławia. Pokazuje to, że Panattoni jest nie tylko otwarty na nowe lokalizacje, lecz także chętnie odpowiada na potrzeby klienta. Położenie parku w pobliżu budowanej obwodnicy miasta zapewni doskonałą komunikację dla przyszłych najemców - komentuje Mira Matusiak, Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny w regionie Wrocławia

Panattoni Park Wrocław East będzie się składał z jednej nowoczesnej hali magazynowej o powierzchni 24 516 mkw. Projekt powstał zgodnie z koncepcją Go Earthwise with Panattoni i zostanie poddany certyfikacji BREEAM na poziomie "Very Good".

Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Dobrzykowice, ok. 2 km od wschodniej granicy Wrocławia. W pobliżu przebiega budowana obwodnica miasta, która łączy się z trasą ekspresową S8 oraz autostradą A4.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowy kompleks magazynowy na Dolnym Śląsku - Wroclaw Campus 39

Panattoni wybuduje gigantyczne centrum logistyczne na Dolnym Śląsku - Wrocław Campus 39. Powierzchnia inwestycji wyniesie prawie 200 000 mkw.!

04 lutego 2021
Rozpoczyna się budowa dwóch budynków w Hillwood Wrocław Wschód

Deweloper buduje kolejne hale w ramach Hillwood Wrocław Wschód II o łącznej powierzchni 38 000 mkw. Będą gotowe w drugim kwartale 2021 roku.

07 grudnia 2020
Selsey z magazynem w City Logistics Wrocław I

Selsey, firma z branży e-commerce, wynajęła 11 500 mkw. powierzchni magazynowej w nowej inwestycji Panattoni na Dolnym Sląsku - City Logistics Wrocław I.

02 listopada 2020
Cushman & Wakefield