Nowa lokalizacja magazynowa - Panattoni Park Wrocław East

14 lutego 2021

Nowa lokalizacja magazynowa - Panattoni Park Wrocław East

Spis treści

Panattoni wybuduje kolejny park w Dolnośląskiem. Panattoni Park Wrocław East liczyć będzie ok. 24 500 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Panattoni wybuduje park logistyczny w Dobrzykowicach - Panattoni Park Wrocław East. Inwestycja gotowa będzie we wrześniu 2021 roku. Deweloper podpisał już pierwszą umowę najmu z producentem okapów kuchennych do użytku domowego na 11 000 mkw. powierzchni.

To jedna z nielicznych inwestycji w tym regionie Wrocławia. Pokazuje to, że Panattoni jest nie tylko otwarty na nowe lokalizacje, lecz także chętnie odpowiada na potrzeby klienta. Położenie parku w pobliżu budowanej obwodnicy miasta zapewni doskonałą komunikację dla przyszłych najemców - komentuje Mira Matusiak, Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny w regionie Wrocławia

Panattoni Park Wrocław East będzie się składał z jednej nowoczesnej hali magazynowej o powierzchni 24 516 mkw. Projekt powstał zgodnie z koncepcją Go Earthwise with Panattoni i zostanie poddany certyfikacji BREEAM na poziomie "Very Good".

Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Dobrzykowice, ok. 2 km od wschodniej granicy Wrocławia. W pobliżu przebiega budowana obwodnica miasta, która łączy się z trasą ekspresową S8 oraz autostradą A4.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowa inwestycja MLP na Dolnym Śląsku

MLP Group rozpoczyna budowę nowego centrum logistycznego w południowo-zachodniej części kraju. Oferta powierzchni magazynowych na dolnośląskim rynku zostanie poszerzona o MLP Zgorzelec. Docelowa inwestycja będzie mogła zaoferować obiekty o łącznej powierzchni 50 tys. mkw.

07 marca 2024
Hillwood i PHN - kroki ku nowej inwestycji

Hillwood Polska i Polski Holding Nieruchomości pracują nad stworzeniem wspólnego podmiotu, który będzie odpowiedzialny za realizację nowej inwestycji w Zgorzelcu. Firmy czekają na decyzję prezesa UOKiK.

30 stycznia 2024
Nowa inwestycja 7R z własnym magazynem energii

Deweloper 7R postanowił wyposażyć 7R Park Wrocław West II, który powstaje Kątach Wrocławskich, w magazyn energii. Jest to niecodzienne rozwiązanie w tego typu obiektach.

12 stycznia 2024
Cushman & Wakefield