Nowa lokalizacja magazynowa - Panattoni Park Wrocław East

15 lutego 2021

Nowa lokalizacja magazynowa - Panattoni Park Wrocław East
Panattoni wybuduje kolejny park w Dolnośląskiem. Panattoni Park Wrocław East liczyć będzie ok. 24 500 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Panattoni wybuduje park logistyczny w Dobrzykowicach - Panattoni Park Wrocław East. Inwestycja gotowa będzie we wrześniu 2021 roku. Deweloper podpisał już pierwszą umowę najmu z producentem okapów kuchennych do użytku domowego na 11 000 mkw. powierzchni.

To jedna z nielicznych inwestycji w tym regionie Wrocławia. Pokazuje to, że Panattoni jest nie tylko otwarty na nowe lokalizacje, lecz także chętnie odpowiada na potrzeby klienta. Położenie parku w pobliżu budowanej obwodnicy miasta zapewni doskonałą komunikację dla przyszłych najemców - komentuje Mira Matusiak, Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny w regionie Wrocławia

Panattoni Park Wrocław East będzie się składał z jednej nowoczesnej hali magazynowej o powierzchni 24 516 mkw. Projekt powstał zgodnie z koncepcją Go Earthwise with Panattoni i zostanie poddany certyfikacji BREEAM na poziomie "Very Good".

Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Dobrzykowice, ok. 2 km od wschodniej granicy Wrocławia. W pobliżu przebiega budowana obwodnica miasta, która łączy się z trasą ekspresową S8 oraz autostradą A4.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Segro i Gilog: Nowa era współpracy na polskim rynku logistycznym

Segro, dewelower obiektów magazynowych i produkcyjnych, nawiązał strategiczną współpracę z niemiecką firmą logistyczną Gilog. To wydarzenie oznacza wybór Segro Park Wrocław, Bierutowska jako pierwszej lokalizacji Gilog w Polsce, gdzie planuje ona rozpocząć swoją działalność już w październiku 2023 roku.

08 września 2023
ECE inwestuje w Dolnośląskiem

ECE wybuduje centrum magazynowe w Kątach Wrocławskich. Inwestycja liczyć będzie 80 000 mkw. nowoczesnej powierzchni logistycznej.

25 października 2022
Grupa BCUBE rozwija się w ramach MLP Wrocław

Do grona najemców MLP we Wrocławiu dołącza firma SPM Poland z grupy BCUBE. Zajmie ok. 15 000 mkw. powierzchni magazynowej.

05 lipca 2022
Cushman & Wakefield