Logista dobiera powierzchnię w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki

04 lutego 2021

Firma logistyczna Logista przedłużyła swoją umowę najmu i dobrała więcej powierzchni w ramach SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki.

Logista Polska to przedsiębiorstwo świadczące usługi transportowe i magazynowe dla producentów tytoniu. Firma zdecydowała się nie tylko pozostać w obecnej lokalizacji, lecz również niemalże podwoić swoją przestrzeń. Logista wynajmuje powierzchnię magazynową w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki od kilku lat.

Wieloletnia współpraca z Logista Polska to dla nas powód do dumy. Fakt, iż firma zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu pokazuje, że jesteśmy godnym zaufania partnerem i jakość oferowanych przez nas powierzchni magazynowych oraz obsługa parków logistycznych znajdują się na najwyższym poziomie – komentuje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Magazyny w regionie Poznania

SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki to centrum magazynowe oferujące prawie 80 000 mkw. powierzchni logistycznej. Położone jest na południe od Poznania, tuż przy trasie ekspresowej S11 oraz niedaleko autostrady A2.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Vilmorin Garden powiększa magazyn u SEGRO w Komornikach

Vilmorin Garden wynajął 10 500 mkw. w ramach nowej hali w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

05 lipca 2022
Poczta Polska wprowadzi się do parku Panattoni w Kaliszu

Poczta Polska wynajęła przestrzeń w budującej się hali w ramach Panattoni Park Kalisz. Zajmie 4 500 mkw. powierzchni magazynowej.

14 kwietnia 2022
Big boxy o powierzchni ponad 90 tys. mkw w MLP Poznań West

MLP Group rozpoczyna realizację trzech big boxów. Największy z nich będzie wielkości blisko 50 tys. mkw.

19 stycznia 2022
Cushman & Wakefield