Logista dobiera powierzchnię w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki

04 lutego 2021

Firma logistyczna Logista przedłużyła swoją umowę najmu i dobrała więcej powierzchni w ramach SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki.

Logista Polska to przedsiębiorstwo świadczące usługi transportowe i magazynowe dla producentów tytoniu. Firma zdecydowała się nie tylko pozostać w obecnej lokalizacji, lecz również niemalże podwoić swoją przestrzeń. Logista wynajmuje powierzchnię magazynową w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki od kilku lat.

Wieloletnia współpraca z Logista Polska to dla nas powód do dumy. Fakt, iż firma zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu pokazuje, że jesteśmy godnym zaufania partnerem i jakość oferowanych przez nas powierzchni magazynowych oraz obsługa parków logistycznych znajdują się na najwyższym poziomie – komentuje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Magazyny w regionie Poznania

SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki to centrum magazynowe oferujące prawie 80 000 mkw. powierzchni logistycznej. Położone jest na południe od Poznania, tuż przy trasie ekspresowej S11 oraz niedaleko autostrady A2.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowy najemca MLP w zrewitalizowanym parku logistyki miejskiej

W rewitalizowanym obiekcie MLP Business Park Poznań 12 000 mkw. wynajął dystrybutor sprzętu AGD i RTV. Hala oddana będzie w IV kwartale 2021 roku.

27 stycznia 2021
Powstaje pierwszy projekt multi-tenant w Kaliszu - Panattoni Park Kalisz

Panattoni Park Kalisz, pierwszy park multi-tenant w tym mieście, będzie liczył ponad 35 000 mkw. powierzchni logistycznej.

17 grudnia 2020
Zielony FMCG w City Logistics Poznań I. Jest nim OneDayMore

OneDayMore, producent artykułów żywnościowych, wynajął powierzchnię w City Logistics Poznań I. Znajdzie się w nim produkcja roślinnych zamienników mięsa.

04 grudnia 2020
Cushman & Wakefield