Uniq Logistic po raz kolejny u MLP - tym razem w MLP Łódź

20 stycznia 2021

Uniq Logistic po raz kolejny u MLP - tym razem w MLP Łódź
Uniq Logistic wynajął 11 500 mkw. przestrzeni logistycznej w ramach parku MLP Łódź. Najemca wprowadzi się na powierzchnię w II kwartale 2021 roku.

Uniq Logistic podpisał kolejną umowę najmu z MLP Group. Obecnie firma wynajęła 11 500 mkw. w MLP Łódź., z czego 300 mkw. to część biurowo-socjalna. Poprzednia dotyczyła 5 700 mkw. powierzchni w ramach inwestycji dewelopera w Pruszkowie. Łącznie logistyk otrzyma od dewelopera ponad 17 000 mkw. Spółka zacznie operować w Łodzi od drugiego kwartału 2021 roku.

Cieszymy się, że tak szybko udało nam się sfinalizować podpisanie kolejnej umowy. Rozszerzenie współpracy z Uniq Logistic jest potwierdzeniem, że kooperacja pomiędzy naszymi spółkami przebiega bez zarzutu, a oferta MLP Group spełnia wszystkie oczekiwania klienta. Nowa lokalizacja naszego parku, Centralna Polska to jeden z najbardziej obiecujących się regionów w kraju i jestem przekonany że szybko zyska duże zainteresowanie wśród potencjalnych klientów. Ponadto przyszli najemcy, a w szczególności ich pracownicy będą mieli zapewniony doskonały transport publiczny - powiedział Tomasz Pietrzak, Leasing Manager w MLP Group S.A.

Magazyny w Polsce Centralnej

MLP Łódź to park magazynowy w południowo-wschodniej części Łodzi. Inwestycja zlokalizowana jest 4 km od węzła autostrady A1 oraz ok. 20 km od węzła autostrady A2. Docelowo w ramach projektu deweloper dostarczy 71 000 mkw. powierzchni logistycznej, a nowe obiekty zostaną wybudowane zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

06 maja 2022
Castorama w nowym magazynie od 7R w Łodzi

Do 7R Park Łódź East I wprowadza się nowy najemca, który zajmie łączną powierzchnię 36 tys. mkw.

10 stycznia 2022
Cushman & Wakefield