Uniq Logistic po raz kolejny u MLP - tym razem w MLP Łódź

20 stycznia 2021

Uniq Logistic wynajął 11 500 mkw. przestrzeni logistycznej w ramach parku MLP Łódź. Najemca wprowadzi się na powierzchnię w II kwartale 2021 roku.

Uniq Logistic podpisał kolejną umowę najmu z MLP Group. Obecnie firma wynajęła 11 500 mkw. w MLP Łódź., z czego 300 mkw. to część biurowo-socjalna. Poprzednia dotyczyła 5 700 mkw. powierzchni w ramach inwestycji dewelopera w Pruszkowie. Łącznie logistyk otrzyma od dewelopera ponad 17 000 mkw. Spółka zacznie operować w Łodzi od drugiego kwartału 2021 roku.

Cieszymy się, że tak szybko udało nam się sfinalizować podpisanie kolejnej umowy. Rozszerzenie współpracy z Uniq Logistic jest potwierdzeniem, że kooperacja pomiędzy naszymi spółkami przebiega bez zarzutu, a oferta MLP Group spełnia wszystkie oczekiwania klienta. Nowa lokalizacja naszego parku, Centralna Polska to jeden z najbardziej obiecujących się regionów w kraju i jestem przekonany że szybko zyska duże zainteresowanie wśród potencjalnych klientów. Ponadto przyszli najemcy, a w szczególności ich pracownicy będą mieli zapewniony doskonały transport publiczny - powiedział Tomasz Pietrzak, Leasing Manager w MLP Group S.A.

Magazyny w Polsce Centralnej

MLP Łódź to park magazynowy w południowo-wschodniej części Łodzi. Inwestycja zlokalizowana jest 4 km od węzła autostrady A1 oraz ok. 20 km od węzła autostrady A2. Docelowo w ramach projektu deweloper dostarczy 71 000 mkw. powierzchni logistycznej, a nowe obiekty zostaną wybudowane zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Panattoni buduje centrum dystrybucyjne dla AliExpress

Panattoni Park Łódź West wybrany przez Cainiao do wsparcia AliExpress. Blisko 10 650 mkw. zostanie przeznaczonych na potrzeby e-commerce.

26 października 2021
Jysk przedłuża najem w Logistic City Piotrków Trybunalski

Jysk zostaje w Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim i przedłuża umowę najmu. Zajmuje prawie 70 000 mkw. powierzchni magazynowej.

20 września 2021
Wirthwein Polska z magazynem w MLP Łódź

Wirthwein Polska wynajęło przestrzeń w ramach parku logistycznego MLP Łódź. Obiekt dla najemcy gotowy będzie w IV kwartale 2022 roku, a spółka zajmie w nim ponad 6 000 mkw.

31 sierpnia 2021
Cushman & Wakefield