TEREZ Performance Polymers w 7R City Flex Rzeszów Airport

15 stycznia 2021

TEREZ Performance Polymers w 7R City Flex Rzeszów Airport
Do 7R City Flex Rzeszów Airport wprowadzi się nowy najemca. TEREZ Performance Polymers zajmie ponad 5 000 mkw. powierzchni magazynowej.

TEREZ Performance Polymers dostarcza materiały dla przetwórców tworzyw sztucznych oraz producentów działających m.in. w sektorze motoryzacyjnym, branży RTV i AGD oraz produktów konsumenckich. Firma wynajęła ponad 5 000 mkw. w parku 7R w Rzeszowie.

W pobliżu inwestycji znajduje się Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka i węzeł Rzeszów-Północ w ramach autostrady A4. Dzięki swojemu położeniu oraz elastycznym możliwościom aranżacji powierzchni, magazyn jest doskonałą lokacją zarówno dla działalności magazynowej jak i dla prowadzenia operacji logistycznych – komentuje Joanna Ociepka-Wojciechowska, Senior Leasing Manager w 7R SA.

Magazyny w Rzeszowie

7R City Flex Rzeszów Airport to inwestycja magazynowa w sąsiedztwie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Nieopodal znajduje się również węzeł autostrady A4, co sprawia że miejsce jest idealne pod operacje logistyczne. Park składa się z jednej hali magazynowej, której powierzchnia wynosi 12 800 mkw. Budynek posiada certyfikat BREEAM.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Logistic Park Rzeszów pierwszą inwestycją LCube pod Rzeszowem

LCube wynajął cały pierwszy etap przestrzeni magazynowo-produkcyjnej w swojej inwestycji w Podkarpackiem - Logistic Park Rzeszów.

10 grudnia 2021
BTS dla BorgWarner w Panattoni Park Rzeszów Airport II

Panattoni buduje liczący 11 300 mkw. obiekt BTS dla firmy BorgWarner. Oddanie magazynu planowane jest na luty 2022 roku.

23 sierpnia 2021
Panattoni wybudował fabrykę dla Phoenix Contact E-Mobility

Panattoni zakończył budowę obiektu BTS dla Phoenix Contact E-Mobility w rekordowym czasie. Fabryka o powierzchni 15 000 mkw. znajduje się w Rzeszowie.

29 stycznia 2021
Cushman & Wakefield