TEREZ Performance Polymers w 7R City Flex Rzeszów Airport

15 stycznia 2021

Do 7R City Flex Rzeszów Airport wprowadzi się nowy najemca. TEREZ Performance Polymers zajmie ponad 5 000 mkw. powierzchni magazynowej.

TEREZ Performance Polymers dostarcza materiały dla przetwórców tworzyw sztucznych oraz producentów działających m.in. w sektorze motoryzacyjnym, branży RTV i AGD oraz produktów konsumenckich. Firma wynajęła ponad 5 000 mkw. w parku 7R w Rzeszowie.

W pobliżu inwestycji znajduje się Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka i węzeł Rzeszów-Północ w ramach autostrady A4. Dzięki swojemu położeniu oraz elastycznym możliwościom aranżacji powierzchni, magazyn jest doskonałą lokacją zarówno dla działalności magazynowej jak i dla prowadzenia operacji logistycznych – komentuje Joanna Ociepka-Wojciechowska, Senior Leasing Manager w 7R SA.

Magazyny w Rzeszowie

7R City Flex Rzeszów Airport to inwestycja magazynowa w sąsiedztwie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Nieopodal znajduje się również węzeł autostrady A4, co sprawia że miejsce jest idealne pod operacje logistyczne. Park składa się z jednej hali magazynowej, której powierzchnia wynosi 12 800 mkw. Budynek posiada certyfikat BREEAM.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Panattoni wybudował fabrykę dla Phoenix Contact E-Mobility

Panattoni zakończył budowę obiektu BTS dla Phoenix Contact E-Mobility w rekordowym czasie. Fabryka o powierzchni 15 000 mkw. znajduje się w Rzeszowie.

29 stycznia 2021
DB Schenker z zielonym cross-dockiem w Rzeszowie

Panattoni buduje ekologiczny cross-dock dla DB Schenker. Powstanie w ramach rzeszowskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

19 listopada 2020
7R kupuje działkę na Podkarpaciu od Gardner Aerospace

7R, deweloper powierzchni przemysłowo-magazynowych, sfinalizował zakup działki inwestycyjnej w Trzebownisku koło Rzeszowa od Gardner Aerospace. Nieruchomość o powierzchni 26 445 mkw. należy do Specjalnej Strefy Ekonomicznej - Europark Mielec. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

01 lipca 2020
Cushman & Wakefield