Castorama kontynuuje najem w Prologis Park Stryków II

17 listopada 2020

Castorama przedłużyła umowę najmu w Prologis Park Stryków II. Najemca zajmuje 50 000 mkw. powierzchni magazynowej.

Castorama, sieć sklepów budowlanych, przedłużyła umowę najmu jednego ze swoich głównych magazynów w ramach Prologis Park Stryków II. Najemca zajmuje cały obiekt o powierzchni prawie 50 000 mkw. Na decyzję firmy duży wpływ miała lokalizacja centrum logistycznego przy skrzyżowaniu dwóch kluczowych autostrad - A1 i A2. Stąd przedsiębiorstwo obsługuje sklepy w całej Polsce.

Zawsze uważnie wysłuchujemy naszych klientów i staramy się im jak najlepiej doradzić. To ogromna satysfakcja gdy widzimy, że nasze codzienne wsparcie - czasem wykraczające daleko poza ściany magazynu – zostaje docenione przez klienta – zaznacza Kamila Pruk Capital Deployment & Leasing, Senior Manager.

Magazyny w Polsce Centralnej

Prologis Park Stryków II to inwestycja składająca się z jednej nowoczesnej hali magazynowej dedykowanej Castoramie. Magazyn położony jest w logistycznym centrum Polski - w Strykowie. Jest to miejsce z doskonałymi warunkami do obsługi logistycznej całego kraju. Z kolei bliskość Łodzi zapewnia łatwość w pozyskaniu wykwalifikowanej kadry pracowniczej. 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

BekaertDeslee przedłuża umowę w SEGRO Business Park Łódź

BekaertDeslee zdecydowało się przedłużyć umowę najmu w SEGRO Business Park Łódź. Najemca zajmuje 3 300 mkw. w ramach parku od 5 lat.

13 października 2020
Nowa inwestycja w Polsce Centralnej - Panattoni Park Łódź West

Ponad 60 000 mkw. nowej powierzchni powstanie w ramach Panattoni Park Łódź West. Centrum logistyczne zlokalizowane będzie w Konstatynowie Łódzkim.

22 września 2020
Firma Centor przedłuża umowę w Strykowie

W SEGRO Logistics Park Stryków na dłużej zostanie australijskie przedsiębiorstwo Centor. Firma wynajmuje 3 400 mkw. powierzchni produkcyjnej.

01 września 2020
Cushman & Wakefield