Castorama kontynuuje najem w Prologis Park Stryków II

17 listopada 2020

Castorama przedłużyła umowę najmu w Prologis Park Stryków II. Najemca zajmuje 50 000 mkw. powierzchni magazynowej.

Castorama, sieć sklepów budowlanych, przedłużyła umowę najmu jednego ze swoich głównych magazynów w ramach Prologis Park Stryków II. Najemca zajmuje cały obiekt o powierzchni prawie 50 000 mkw. Na decyzję firmy duży wpływ miała lokalizacja centrum logistycznego przy skrzyżowaniu dwóch kluczowych autostrad - A1 i A2. Stąd przedsiębiorstwo obsługuje sklepy w całej Polsce.

Zawsze uważnie wysłuchujemy naszych klientów i staramy się im jak najlepiej doradzić. To ogromna satysfakcja gdy widzimy, że nasze codzienne wsparcie - czasem wykraczające daleko poza ściany magazynu – zostaje docenione przez klienta – zaznacza Kamila Pruk Capital Deployment & Leasing, Senior Manager.

Magazyny w Polsce Centralnej

Prologis Park Stryków II to inwestycja składająca się z jednej nowoczesnej hali magazynowej dedykowanej Castoramie. Magazyn położony jest w logistycznym centrum Polski - w Strykowie. Jest to miejsce z doskonałymi warunkami do obsługi logistycznej całego kraju. Z kolei bliskość Łodzi zapewnia łatwość w pozyskaniu wykwalifikowanej kadry pracowniczej. 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Panattoni buduje centrum dystrybucyjne dla AliExpress

Panattoni Park Łódź West wybrany przez Cainiao do wsparcia AliExpress. Blisko 10 650 mkw. zostanie przeznaczonych na potrzeby e-commerce.

26 października 2021
Jysk przedłuża najem w Logistic City Piotrków Trybunalski

Jysk zostaje w Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim i przedłuża umowę najmu. Zajmuje prawie 70 000 mkw. powierzchni magazynowej.

20 września 2021
Wirthwein Polska z magazynem w MLP Łódź

Wirthwein Polska wynajęło przestrzeń w ramach parku logistycznego MLP Łódź. Obiekt dla najemcy gotowy będzie w IV kwartale 2022 roku, a spółka zajmie w nim ponad 6 000 mkw.

31 sierpnia 2021
Cushman & Wakefield