Castorama kontynuuje najem w Prologis Park Stryków II

17 listopada 2020

Castorama kontynuuje najem w Prologis Park Stryków II
Castorama przedłużyła umowę najmu w Prologis Park Stryków II. Najemca zajmuje 50 000 mkw. powierzchni magazynowej.

Castorama, sieć sklepów budowlanych, przedłużyła umowę najmu jednego ze swoich głównych magazynów w ramach Prologis Park Stryków II. Najemca zajmuje cały obiekt o powierzchni prawie 50 000 mkw. Na decyzję firmy duży wpływ miała lokalizacja centrum logistycznego przy skrzyżowaniu dwóch kluczowych autostrad - A1 i A2. Stąd przedsiębiorstwo obsługuje sklepy w całej Polsce.

Zawsze uważnie wysłuchujemy naszych klientów i staramy się im jak najlepiej doradzić. To ogromna satysfakcja gdy widzimy, że nasze codzienne wsparcie - czasem wykraczające daleko poza ściany magazynu – zostaje docenione przez klienta – zaznacza Kamila Pruk Capital Deployment & Leasing, Senior Manager.

Magazyny w Polsce Centralnej

Prologis Park Stryków II to inwestycja składająca się z jednej nowoczesnej hali magazynowej dedykowanej Castoramie. Magazyn położony jest w logistycznym centrum Polski - w Strykowie. Jest to miejsce z doskonałymi warunkami do obsługi logistycznej całego kraju. Z kolei bliskość Łodzi zapewnia łatwość w pozyskaniu wykwalifikowanej kadry pracowniczej. 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Notino w MDC2 Park Łódź South

Największy sklep internetowy z perfumami i kosmetykami w Europie, Notino, zdecydował się na wynajem powierzchni o powierzchni ponad 28 000 mkw w MDC2 Park Łódź South. Przedsięwzięcie to zostało zrealizowane przy udziale Cushman & Wakefield, renomowanej firmy doradczej.

13 czerwca 2023
Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

06 maja 2022
Cushman & Wakefield