Na Dolnym Śląsku powstanie 7R City Flex Wrocław Airport

28 września 2020

7R City Flex Wrocław Airport to nowy park miejski, który powstanie w regionie Dolnego Śląska. Pierwszym najemcą jest PIKA, która zajmie ponad 3 500 mkw.

Deweloper wybuduje kolejny park logistyczny w regionie Wrocławia, a będzie nim 7R City Flex Wrocław Airport, który liczyć będzie około 10 500 mkw. powierzchni. Park ma już pierwszego najemcę - firmę PIKA, zajmującą się outsourcingiem zarządzania dokumentami, ich przetwarzaniem oraz dystrybucją. Wynajęła ona ponad 3 500 mkw., z czego 3 085 mkw. powierzchni przeznaczone będzie na magazyn, a 520 mkw. na biuro. Przestrzeń zostanie dostosowana do wymagań spółki - deweloper przystosuje moduł na powierzchnię typu "high-bay" przystosowaną do rygorystycznych standardów składowania dokumentów.

7R City Flex Wrocław Airport to ciekawy projekt na mapie Wrocławia. Obiekt będzie doskonale zlokalizowany w granicach miasta, tuż przy samym zjeździe na obwodnicę oraz na autostradę A4. Sprawia to, że park posiada świetne połączenie z Portem Lotniczym - komentuje Mira Matusiak, Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny we Wrocławiu

7R City Flex Wrocław Airport to inwestycja parku miejskiego składająca się z jednego budynku o powierzchni około 10 500 mkw. Inwestycja położona będzie przy ul. Granicznej we Wrocławiu. Położenie nieopodal lotniska i głównych arterii Wrocławia zapewni najemcy doskonałe warunki pod logistykę i dystrybucję.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

VMA Polska renegocjowało umowę najmu magazynu i biura we Wrocławiu

VMA Polska sp. z o.o., przedsiębiorstwo dostarczające rozwiązania automatyzacji dla przemysłu, w ramach renegocjacji pozyskało magazyn i biuro o łącznej powierzchni prawie 3800 mkw. w obiekcie Wrocław-Bielany Logistic Centre.

06 maja 2022
P3 inwestuje na Dolnym Śląsku

Deweloper zakupił grunt inwestycyjny w Kątach Wrocławskich. Na 29-ha działce powstanie park magazynowy o powierzchni liczącej prawie 175 000 mkw.

28 kwietnia 2022
Budki dla jeży, nietoperzy i owadów w parku Prologis

Domki dla zwierząt powstają w inicjatywie idei PARKlife™ Prologis.

22 kwietnia 2022
Cushman & Wakefield