Na Dolnym Śląsku powstanie 7R City Flex Wrocław Airport

28 września 2020

Na Dolnym Śląsku powstanie 7R City Flex Wrocław Airport
7R City Flex Wrocław Airport to nowy park miejski, który powstanie w regionie Dolnego Śląska. Pierwszym najemcą jest PIKA, która zajmie ponad 3 500 mkw.

Deweloper wybuduje kolejny park logistyczny w regionie Wrocławia, a będzie nim 7R City Flex Wrocław Airport, który liczyć będzie około 10 500 mkw. powierzchni. Park ma już pierwszego najemcę - firmę PIKA, zajmującą się outsourcingiem zarządzania dokumentami, ich przetwarzaniem oraz dystrybucją. Wynajęła ona ponad 3 500 mkw., z czego 3 085 mkw. powierzchni przeznaczone będzie na magazyn, a 520 mkw. na biuro. Przestrzeń zostanie dostosowana do wymagań spółki - deweloper przystosuje moduł na powierzchnię typu "high-bay" przystosowaną do rygorystycznych standardów składowania dokumentów.

7R City Flex Wrocław Airport to ciekawy projekt na mapie Wrocławia. Obiekt będzie doskonale zlokalizowany w granicach miasta, tuż przy samym zjeździe na obwodnicę oraz na autostradę A4. Sprawia to, że park posiada świetne połączenie z Portem Lotniczym - komentuje Mira Matusiak, Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny we Wrocławiu

7R City Flex Wrocław Airport to inwestycja parku miejskiego składająca się z jednego budynku o powierzchni około 10 500 mkw. Inwestycja położona będzie przy ul. Granicznej we Wrocławiu. Położenie nieopodal lotniska i głównych arterii Wrocławia zapewni najemcy doskonałe warunki pod logistykę i dystrybucję.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Segro i Gilog: Nowa era współpracy na polskim rynku logistycznym

Segro, dewelower obiektów magazynowych i produkcyjnych, nawiązał strategiczną współpracę z niemiecką firmą logistyczną Gilog. To wydarzenie oznacza wybór Segro Park Wrocław, Bierutowska jako pierwszej lokalizacji Gilog w Polsce, gdzie planuje ona rozpocząć swoją działalność już w październiku 2023 roku.

08 września 2023
ECE inwestuje w Dolnośląskiem

ECE wybuduje centrum magazynowe w Kątach Wrocławskich. Inwestycja liczyć będzie 80 000 mkw. nowoczesnej powierzchni logistycznej.

25 października 2022
Grupa BCUBE rozwija się w ramach MLP Wrocław

Do grona najemców MLP we Wrocławiu dołącza firma SPM Poland z grupy BCUBE. Zajmie ok. 15 000 mkw. powierzchni magazynowej.

05 lipca 2022
Cushman & Wakefield