Na Dolnym Śląsku powstanie 7R City Flex Wrocław Airport

27 września 2020

Na Dolnym Śląsku powstanie 7R City Flex Wrocław Airport

Spis treści

7R City Flex Wrocław Airport to nowy park miejski, który powstanie w regionie Dolnego Śląska. Pierwszym najemcą jest PIKA, która zajmie ponad 3 500 mkw.

Deweloper wybuduje kolejny park logistyczny w regionie Wrocławia, a będzie nim 7R City Flex Wrocław Airport, który liczyć będzie około 10 500 mkw. powierzchni. Park ma już pierwszego najemcę - firmę PIKA, zajmującą się outsourcingiem zarządzania dokumentami, ich przetwarzaniem oraz dystrybucją. Wynajęła ona ponad 3 500 mkw., z czego 3 085 mkw. powierzchni przeznaczone będzie na magazyn, a 520 mkw. na biuro. Przestrzeń zostanie dostosowana do wymagań spółki - deweloper przystosuje moduł na powierzchnię typu "high-bay" przystosowaną do rygorystycznych standardów składowania dokumentów.

7R City Flex Wrocław Airport to ciekawy projekt na mapie Wrocławia. Obiekt będzie doskonale zlokalizowany w granicach miasta, tuż przy samym zjeździe na obwodnicę oraz na autostradę A4. Sprawia to, że park posiada świetne połączenie z Portem Lotniczym - komentuje Mira Matusiak, Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny we Wrocławiu

7R City Flex Wrocław Airport to inwestycja parku miejskiego składająca się z jednego budynku o powierzchni około 10 500 mkw. Inwestycja położona będzie przy ul. Granicznej we Wrocławiu. Położenie nieopodal lotniska i głównych arterii Wrocławia zapewni najemcy doskonałe warunki pod logistykę i dystrybucję.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowa inwestycja MLP na Dolnym Śląsku

MLP Group rozpoczyna budowę nowego centrum logistycznego w południowo-zachodniej części kraju. Oferta powierzchni magazynowych na dolnośląskim rynku zostanie poszerzona o MLP Zgorzelec. Docelowa inwestycja będzie mogła zaoferować obiekty o łącznej powierzchni 50 tys. mkw.

07 marca 2024
Hillwood i PHN - kroki ku nowej inwestycji

Hillwood Polska i Polski Holding Nieruchomości pracują nad stworzeniem wspólnego podmiotu, który będzie odpowiedzialny za realizację nowej inwestycji w Zgorzelcu. Firmy czekają na decyzję prezesa UOKiK.

30 stycznia 2024
Nowa inwestycja 7R z własnym magazynem energii

Deweloper 7R postanowił wyposażyć 7R Park Wrocław West II, który powstaje Kątach Wrocławskich, w magazyn energii. Jest to niecodzienne rozwiązanie w tego typu obiektach.

12 stycznia 2024
Cushman & Wakefield