Na Dolnym Śląsku powstanie 7R City Flex Wrocław Airport

28 września 2020

7R City Flex Wrocław Airport to nowy park miejski, który powstanie w regionie Dolnego Śląska. Pierwszym najemcą jest PIKA, która zajmie ponad 3 500 mkw.

Deweloper wybuduje kolejny park logistyczny w regionie Wrocławia, a będzie nim 7R City Flex Wrocław Airport, który liczyć będzie około 10 500 mkw. powierzchni. Park ma już pierwszego najemcę - firmę PIKA, zajmującą się outsourcingiem zarządzania dokumentami, ich przetwarzaniem oraz dystrybucją. Wynajęła ona ponad 3 500 mkw., z czego 3 085 mkw. powierzchni przeznaczone będzie na magazyn, a 520 mkw. na biuro. Przestrzeń zostanie dostosowana do wymagań spółki - deweloper przystosuje moduł na powierzchnię typu "high-bay" przystosowaną do rygorystycznych standardów składowania dokumentów.

7R City Flex Wrocław Airport to ciekawy projekt na mapie Wrocławia. Obiekt będzie doskonale zlokalizowany w granicach miasta, tuż przy samym zjeździe na obwodnicę oraz na autostradę A4. Sprawia to, że park posiada świetne połączenie z Portem Lotniczym - komentuje Mira Matusiak, Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny we Wrocławiu

7R City Flex Wrocław Airport to inwestycja parku miejskiego składająca się z jednego budynku o powierzchni około 10 500 mkw. Inwestycja położona będzie przy ul. Granicznej we Wrocławiu. Położenie nieopodal lotniska i głównych arterii Wrocławia zapewni najemcy doskonałe warunki pod logistykę i dystrybucję.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Hillwood Oleśnica już dostępny dla najemców

Deweloper zakończył budowę oraz uzyskał pozwolenie na użytkowanie parku logistycznego Hillwood Oleśnica. Jego powierzchnia liczy 53 000 mkw.

30 października 2020
Deichmann powiększa się w Prologis Park Wrocław III

Deichmann zrenegocjował obecną umowę najmu i rozszerzył się w ramach Prologis Park Wrocław III. Obecnie najemca zajmuje około 20 000 mkw. powierzchni magazynowej.

13 lipca 2020
Katoen Natie w Prologis Park Wrocław V

Do Prologis Park Wrocław V wprowadził się Katoen Natie. Najemca zajął ponad 16 000 mkw. W transakcji doradzał ekspert Cushman & Wakefield.

01 lipca 2020
Cushman & Wakefield