LPP zostaje u SEGRO w Strykowie

18 sierpnia 2020

LPP przedłużyło swoją umowę najmu w SEGRO Logistics Park Stryków. Firma zajmuje 46 600 mkw. powierzchni magazynowej.

LPP, właściciel marki Reserved, Mohito, Cropp Hous i Sinsay, zdecydował się pozostać w Strykowie. Niecałe dwa lata temu spółka rozszerzyła się w ramach SEGRO Logistics Park Stryków o dodatkowe 16 000 mkw. Obecnie firma zajmuje 46 600 mkw. magazynu, z którego obsługuje sprzedaż internetową do 24 krajów. 

Długoletnia współpraca z SEGRO, wysoka jakość dostarczanych powierzchni, szybkość i terminowość sprawiły, że nie mieliśmy wątpliwości co do przedłużenia kontraktu. SEGRO Logistics Park Stryków to lokalizacja optymalna dla prowadzenia naszej działalności w Polsce i całej Europie – mówi Sylwester Dmytriwski, E-commerce Fulfillment General Manager LPP.

Magazyny w Polsce Centralnej

SEGRO Logistics Park Stryków to nowoczesny park logistyczny, który docelowo oferować będzie prawie 400 000 mkw. powierzchni magazynowej i logistycznej. Inwestycja położona jest w pobliżu skrzyżowania autostrad A1 i A2, co sprawia że miejsce to idealnie nadaje się na dystrybucję krajową.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Panattoni buduje centrum dystrybucyjne dla AliExpress

Panattoni Park Łódź West wybrany przez Cainiao do wsparcia AliExpress. Blisko 10 650 mkw. zostanie przeznaczonych na potrzeby e-commerce.

26 października 2021
Jysk przedłuża najem w Logistic City Piotrków Trybunalski

Jysk zostaje w Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim i przedłuża umowę najmu. Zajmuje prawie 70 000 mkw. powierzchni magazynowej.

20 września 2021
Wirthwein Polska z magazynem w MLP Łódź

Wirthwein Polska wynajęło przestrzeń w ramach parku logistycznego MLP Łódź. Obiekt dla najemcy gotowy będzie w IV kwartale 2022 roku, a spółka zajmie w nim ponad 6 000 mkw.

31 sierpnia 2021
Cushman & Wakefield