LPP zostaje u SEGRO w Strykowie

18 sierpnia 2020

LPP zostaje u SEGRO w Strykowie
LPP przedłużyło swoją umowę najmu w SEGRO Logistics Park Stryków. Firma zajmuje 46 600 mkw. powierzchni magazynowej.

LPP, właściciel marki Reserved, Mohito, Cropp Hous i Sinsay, zdecydował się pozostać w Strykowie. Niecałe dwa lata temu spółka rozszerzyła się w ramach SEGRO Logistics Park Stryków o dodatkowe 16 000 mkw. Obecnie firma zajmuje 46 600 mkw. magazynu, z którego obsługuje sprzedaż internetową do 24 krajów. 

Długoletnia współpraca z SEGRO, wysoka jakość dostarczanych powierzchni, szybkość i terminowość sprawiły, że nie mieliśmy wątpliwości co do przedłużenia kontraktu. SEGRO Logistics Park Stryków to lokalizacja optymalna dla prowadzenia naszej działalności w Polsce i całej Europie – mówi Sylwester Dmytriwski, E-commerce Fulfillment General Manager LPP.

Magazyny w Polsce Centralnej

SEGRO Logistics Park Stryków to nowoczesny park logistyczny, który docelowo oferować będzie prawie 400 000 mkw. powierzchni magazynowej i logistycznej. Inwestycja położona jest w pobliżu skrzyżowania autostrad A1 i A2, co sprawia że miejsce to idealnie nadaje się na dystrybucję krajową.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

06 maja 2022
Castorama w nowym magazynie od 7R w Łodzi

Do 7R Park Łódź East I wprowadza się nowy najemca, który zajmie łączną powierzchnię 36 tys. mkw.

10 stycznia 2022
Cushman & Wakefield