LPP zostaje u SEGRO w Strykowie

18 sierpnia 2020

LPP przedłużyło swoją umowę najmu w SEGRO Logistics Park Stryków. Firma zajmuje 46 600 mkw. powierzchni magazynowej.

LPP, właściciel marki Reserved, Mohito, Cropp Hous i Sinsay, zdecydował się pozostać w Strykowie. Niecałe dwa lata temu spółka rozszerzyła się w ramach SEGRO Logistics Park Stryków o dodatkowe 16 000 mkw. Obecnie firma zajmuje 46 600 mkw. magazynu, z którego obsługuje sprzedaż internetową do 24 krajów. 

Długoletnia współpraca z SEGRO, wysoka jakość dostarczanych powierzchni, szybkość i terminowość sprawiły, że nie mieliśmy wątpliwości co do przedłużenia kontraktu. SEGRO Logistics Park Stryków to lokalizacja optymalna dla prowadzenia naszej działalności w Polsce i całej Europie – mówi Sylwester Dmytriwski, E-commerce Fulfillment General Manager LPP.

Magazyny w Polsce Centralnej

SEGRO Logistics Park Stryków to nowoczesny park logistyczny, który docelowo oferować będzie prawie 400 000 mkw. powierzchni magazynowej i logistycznej. Inwestycja położona jest w pobliżu skrzyżowania autostrad A1 i A2, co sprawia że miejsce to idealnie nadaje się na dystrybucję krajową.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowa inwestycja w Polsce Centralnej - Panattoni Park Łódź West

Ponad 60 000 mkw. nowej powierzchni powstanie w ramach Panattoni Park Łódź West. Centrum logistyczne zlokalizowane będzie w Konstatynowie Łódzkim.

22 września 2020
Firma Centor przedłuża umowę w Strykowie

W SEGRO Logistics Park Stryków na dłużej zostanie australijskie przedsiębiorstwo Centor. Firma wynajmuje 3 400 mkw. powierzchni produkcyjnej.

01 września 2020
Nowy terminal multimodalny w Łodzi już w 2022 roku

W łódzkim Teofilowie powstanie terminal multimodalny, który będzie służył głównie do przeładunku polskiej żywności. Uruchomiony zostanie pod koniec 2022 r.

25 sierpnia 2020
Cushman & Wakefield