Magazyn Tatuum w Central European Logistics Hub

17 czerwca 2020

Właściciel marki Tatuum, KAN sp. z o.o., wprowadzi się do parku Panattoni w Łodzi. Od sierpnia 2020 r. zajmie ponad 10 000 mkw.

W parku Panattoni powierzchnię wynajął właściciel marki odzieżowej Tatuum - polska firma KAN Sp. z o.o. Najemca wprowadzi do Central European Logistics Hub w sierpniu tego roku i zajmie 10 150 mkw., z czego 450 mkw. to przestrzeń biurowa. Z tego miejsca przedsiębiorstwo obsługiwać będzie sklepy w Europie, a także realizować będzie zamówienia przez internet.

Sprawność logistyczna i efektywność dostaw są w branży mody kluczowym obszarem, niezbędnym dla realizacji naszej wizji rozwoju sieci zagranicznej oraz ecommerce – ale przede wszystkim spełnienia wymagań naszych klientów – mówi Tomasz Pawluk, Prezes Tatuum.

Magazyny w Polsce Centralnej

Central European Logistics Hub to największy park logistyczny w Europie, którego docelowa powierzchnia wyniesie ponad 600 000 mkw. Położony jest w łódzkiej dzielnicy Widzew, tuż przy węźle autostrady A1. W odległości 30 km od inwestycji znajduje się skrzyżowanie autostrady A1 i A2, co sprawie, że jest to idealna lokalizacja do dystrybucji towarów.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Panattoni buduje centrum dystrybucyjne dla AliExpress

Panattoni Park Łódź West wybrany przez Cainiao do wsparcia AliExpress. Blisko 10 650 mkw. zostanie przeznaczonych na potrzeby e-commerce.

26 października 2021
Jysk przedłuża najem w Logistic City Piotrków Trybunalski

Jysk zostaje w Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim i przedłuża umowę najmu. Zajmuje prawie 70 000 mkw. powierzchni magazynowej.

20 września 2021
Wirthwein Polska z magazynem w MLP Łódź

Wirthwein Polska wynajęło przestrzeń w ramach parku logistycznego MLP Łódź. Obiekt dla najemcy gotowy będzie w IV kwartale 2022 roku, a spółka zajmie w nim ponad 6 000 mkw.

31 sierpnia 2021
Cushman & Wakefield