Magazyn Tatuum w Central European Logistics Hub

17 czerwca 2020

Magazyn Tatuum w Central European Logistics Hub
Właściciel marki Tatuum, KAN sp. z o.o., wprowadzi się do parku Panattoni w Łodzi. Od sierpnia 2020 r. zajmie ponad 10 000 mkw.

W parku Panattoni powierzchnię wynajął właściciel marki odzieżowej Tatuum - polska firma KAN Sp. z o.o. Najemca wprowadzi do Central European Logistics Hub w sierpniu tego roku i zajmie 10 150 mkw., z czego 450 mkw. to przestrzeń biurowa. Z tego miejsca przedsiębiorstwo obsługiwać będzie sklepy w Europie, a także realizować będzie zamówienia przez internet.

Sprawność logistyczna i efektywność dostaw są w branży mody kluczowym obszarem, niezbędnym dla realizacji naszej wizji rozwoju sieci zagranicznej oraz ecommerce – ale przede wszystkim spełnienia wymagań naszych klientów – mówi Tomasz Pawluk, Prezes Tatuum.

Magazyny w Polsce Centralnej

Central European Logistics Hub to największy park logistyczny w Europie, którego docelowa powierzchnia wyniesie ponad 600 000 mkw. Położony jest w łódzkiej dzielnicy Widzew, tuż przy węźle autostrady A1. W odległości 30 km od inwestycji znajduje się skrzyżowanie autostrady A1 i A2, co sprawie, że jest to idealna lokalizacja do dystrybucji towarów.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Notino w MDC2 Park Łódź South

Największy sklep internetowy z perfumami i kosmetykami w Europie, Notino, zdecydował się na wynajem powierzchni o powierzchni ponad 28 000 mkw w MDC2 Park Łódź South. Przedsięwzięcie to zostało zrealizowane przy udziale Cushman & Wakefield, renomowanej firmy doradczej.

13 czerwca 2023
Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

06 maja 2022
Cushman & Wakefield