Magazyn Tatuum w Central European Logistics Hub

17 czerwca 2020

Właściciel marki Tatuum, KAN sp. z o.o., wprowadzi się do parku Panattoni w Łodzi. Od sierpnia 2020 r. zajmie ponad 10 000 mkw.

W parku Panattoni powierzchnię wynajął właściciel marki odzieżowej Tatuum - polska firma KAN Sp. z o.o. Najemca wprowadzi do Central European Logistics Hub w sierpniu tego roku i zajmie 10 150 mkw., z czego 450 mkw. to przestrzeń biurowa. Z tego miejsca przedsiębiorstwo obsługiwać będzie sklepy w Europie, a także realizować będzie zamówienia przez internet.

Sprawność logistyczna i efektywność dostaw są w branży mody kluczowym obszarem, niezbędnym dla realizacji naszej wizji rozwoju sieci zagranicznej oraz ecommerce – ale przede wszystkim spełnienia wymagań naszych klientów – mówi Tomasz Pawluk, Prezes Tatuum.

Magazyny w Polsce Centralnej

Central European Logistics Hub to największy park logistyczny w Europie, którego docelowa powierzchnia wyniesie ponad 600 000 mkw. Położony jest w łódzkiej dzielnicy Widzew, tuż przy węźle autostrady A1. W odległości 30 km od inwestycji znajduje się skrzyżowanie autostrady A1 i A2, co sprawie, że jest to idealna lokalizacja do dystrybucji towarów.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

06 maja 2022
Castorama w nowym magazynie od 7R w Łodzi

Do 7R Park Łódź East I wprowadza się nowy najemca, który zajmie łączną powierzchnię 36 tys. mkw.

10 stycznia 2022
Nowa lokalizacja magazynowa w Polsce Centralnej - Panattoni Park Koluszki

Panattoni realizuje nową inwestycję w pobliżu Łodzi, w Koluszkach. Nowy park logistyczny liczyć będzie ok. 40 000 mkw. powierzchni magazynowej.

09 grudnia 2021
Cushman & Wakefield