Magazyn Tatuum w Central European Logistics Hub

17 czerwca 2020

Właściciel marki Tatuum, KAN sp. z o.o., wprowadzi się do parku Panattoni w Łodzi. Od sierpnia 2020 r. zajmie ponad 10 000 mkw.

W parku Panattoni powierzchnię wynajął właściciel marki odzieżowej Tatuum - polska firma KAN Sp. z o.o. Najemca wprowadzi do Central European Logistics Hub w sierpniu tego roku i zajmie 10 150 mkw., z czego 450 mkw. to przestrzeń biurowa. Z tego miejsca przedsiębiorstwo obsługiwać będzie sklepy w Europie, a także realizować będzie zamówienia przez internet.

Sprawność logistyczna i efektywność dostaw są w branży mody kluczowym obszarem, niezbędnym dla realizacji naszej wizji rozwoju sieci zagranicznej oraz ecommerce – ale przede wszystkim spełnienia wymagań naszych klientów – mówi Tomasz Pawluk, Prezes Tatuum.

Magazyny w Polsce Centralnej

Central European Logistics Hub to największy park logistyczny w Europie, którego docelowa powierzchnia wyniesie ponad 600 000 mkw. Położony jest w łódzkiej dzielnicy Widzew, tuż przy węźle autostrady A1. W odległości 30 km od inwestycji znajduje się skrzyżowanie autostrady A1 i A2, co sprawie, że jest to idealna lokalizacja do dystrybucji towarów.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowy magazyn w Polsce Centralnej. Segro wybuduje hale w Łodzi

W SEGRO Business Park Łódź powstanie dedykowany budynek o powierzchni 6 600 mkw., z czego 6 000 mkw. stanowić będzie przestrzeń magazynowa. Inwestycja zrealizowana zostanie w formule cross-dock.

03 grudnia 2018
Nowy cross-dock w Polsce Centralnej. Segro buduje dla logistyki

Na terenie SEGRO Business Park Łódź powstanie nowy magazyn. Zbudowana w systemie cross-dock powierzchnia liczyć będzie 6 600 mkw. i stworzona zostanie dla firmy logistycznej JAS-FBG.

19 października 2018
Największy zakład produkcyjny od Panattoni. Pod Łodzią powstanie fabryka zmywarek Bosh

Panattoni Europe wmurował w Łodzi kamień węgielny pod budowę liczącej blisko 58 500 mkw. fabryki zmywarek dla BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Zakład produkcyjny powstanie w sąsiedztwie Central European Logistics Hub i będzie największą realizacją dewelopera o charakterze produkcyjnym.

17 października 2018
Cushman & Wakefield