W Rzeszowie powstaje obiekt BTS dla Phoenix Contact E-Mobility

15 czerwca 2020

Panattoni buduje magazyn dostosowany dla Phoenix Contact E-Mobility. Budynek o powierzchni 15 000 mkw. oddany zostanie na przełomie 2020 i 2021 roku.

Deweloper rozpoczyna budowę obiektu typu BTS dla Phoenix Contact E-Mobility, światowego lidera innowacyjności w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz elektrotechniki. Inwestycja zlokalizowana będzie w obrębie Parku Technologicznego Rzeszów-Dworzysko, a jej powierzchnia wyniesie 14 996 mkw., z czego 13 980 mkw. to część przemysłowo-magazynowa, a pozostałe 986 mkw. - biurowa. Oddanie hali planowane jest na przełom 2020 i 2021 roku.

Budynek został zaprojektowany zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM na poziomie GOOD i zostanie dostosowany do pracy 330 osób.

Dysponując szerokim portfolio lokalizacji, docieramy zarówno do firm chcących być bliżej pracownika, jak i klienta. Obecna współpraca pokazuje, że nasze obiekty gwarantują także łatwy dostęp do regionalnych ośrodków badawczych i naukowych oraz jednocześnie do wykwalifikowanej kadry pracowniczej - komentuje Marek Foryński, Managing Director BTS Group z Panattoni.

Magazyny w Rzeszowie

Nieopodal obiektu planowana jest stacja Szybkiej Kolei Miejskiej, co zapewni łatwy dostęp dla kadry pracowniczej z miasta. Lotnisko znajduje się raptem 15 km od inwestycji, co sprzyja komunikacji międzynarodowej. Budynek położony będzie przy drodze ekspresowej S19, która jest częścią trasy Via Carpatia. W niedużej odległości znajduje się również autostrada A4.

Dowiedz się więcej o trasie Via Carpatia >>

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Panattoni wybudował fabrykę dla Phoenix Contact E-Mobility

Panattoni zakończył budowę obiektu BTS dla Phoenix Contact E-Mobility w rekordowym czasie. Fabryka o powierzchni 15 000 mkw. znajduje się w Rzeszowie.

29 stycznia 2021
TEREZ Performance Polymers w 7R City Flex Rzeszów Airport

Do 7R City Flex Rzeszów Airport wprowadzi się nowy najemca. TEREZ Performance Polymers zajmie ponad 5 000 mkw. powierzchni magazynowej.

15 stycznia 2021
DB Schenker z zielonym cross-dockiem w Rzeszowie

Panattoni buduje ekologiczny cross-dock dla DB Schenker. Powstanie w ramach rzeszowskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

19 listopada 2020
Cushman & Wakefield