W Rzeszowie powstaje obiekt BTS dla Phoenix Contact E-Mobility

15 czerwca 2020

W Rzeszowie powstaje obiekt BTS dla Phoenix Contact E-Mobility
Panattoni buduje magazyn dostosowany dla Phoenix Contact E-Mobility. Budynek o powierzchni 15 000 mkw. oddany zostanie na przełomie 2020 i 2021 roku.

Deweloper rozpoczyna budowę obiektu typu BTS dla Phoenix Contact E-Mobility, światowego lidera innowacyjności w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz elektrotechniki. Inwestycja zlokalizowana będzie w obrębie Parku Technologicznego Rzeszów-Dworzysko, a jej powierzchnia wyniesie 14 996 mkw., z czego 13 980 mkw. to część przemysłowo-magazynowa, a pozostałe 986 mkw. - biurowa. Oddanie hali planowane jest na przełom 2020 i 2021 roku.

Budynek został zaprojektowany zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM na poziomie GOOD i zostanie dostosowany do pracy 330 osób.

Dysponując szerokim portfolio lokalizacji, docieramy zarówno do firm chcących być bliżej pracownika, jak i klienta. Obecna współpraca pokazuje, że nasze obiekty gwarantują także łatwy dostęp do regionalnych ośrodków badawczych i naukowych oraz jednocześnie do wykwalifikowanej kadry pracowniczej - komentuje Marek Foryński, Managing Director BTS Group z Panattoni.

Magazyny w Rzeszowie

Nieopodal obiektu planowana jest stacja Szybkiej Kolei Miejskiej, co zapewni łatwy dostęp dla kadry pracowniczej z miasta. Lotnisko znajduje się raptem 15 km od inwestycji, co sprzyja komunikacji międzynarodowej. Budynek położony będzie przy drodze ekspresowej S19, która jest częścią trasy Via Carpatia. W niedużej odległości znajduje się również autostrada A4.

Dowiedz się więcej o trasie Via Carpatia >>

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Logistic Park Rzeszów pierwszą inwestycją LCube pod Rzeszowem

LCube wynajął cały pierwszy etap przestrzeni magazynowo-produkcyjnej w swojej inwestycji w Podkarpackiem - Logistic Park Rzeszów.

10 grudnia 2021
BTS dla BorgWarner w Panattoni Park Rzeszów Airport II

Panattoni buduje liczący 11 300 mkw. obiekt BTS dla firmy BorgWarner. Oddanie magazynu planowane jest na luty 2022 roku.

23 sierpnia 2021
Panattoni wybudował fabrykę dla Phoenix Contact E-Mobility

Panattoni zakończył budowę obiektu BTS dla Phoenix Contact E-Mobility w rekordowym czasie. Fabryka o powierzchni 15 000 mkw. znajduje się w Rzeszowie.

29 stycznia 2021
Cushman & Wakefield