W Rzeszowie powstaje obiekt BTS dla Phoenix Contact E-Mobility

14 czerwca 2020

W Rzeszowie powstaje obiekt BTS dla Phoenix Contact E-Mobility

Spis treści

Panattoni buduje magazyn dostosowany dla Phoenix Contact E-Mobility. Budynek o powierzchni 15 000 mkw. oddany zostanie na przełomie 2020 i 2021 roku.

Deweloper rozpoczyna budowę obiektu typu BTS dla Phoenix Contact E-Mobility, światowego lidera innowacyjności w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz elektrotechniki. Inwestycja zlokalizowana będzie w obrębie Parku Technologicznego Rzeszów-Dworzysko, a jej powierzchnia wyniesie 14 996 mkw., z czego 13 980 mkw. to część przemysłowo-magazynowa, a pozostałe 986 mkw. - biurowa. Oddanie hali planowane jest na przełom 2020 i 2021 roku.

Budynek został zaprojektowany zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM na poziomie GOOD i zostanie dostosowany do pracy 330 osób.

Dysponując szerokim portfolio lokalizacji, docieramy zarówno do firm chcących być bliżej pracownika, jak i klienta. Obecna współpraca pokazuje, że nasze obiekty gwarantują także łatwy dostęp do regionalnych ośrodków badawczych i naukowych oraz jednocześnie do wykwalifikowanej kadry pracowniczej - komentuje Marek Foryński, Managing Director BTS Group z Panattoni.

Magazyny w Rzeszowie

Nieopodal obiektu planowana jest stacja Szybkiej Kolei Miejskiej, co zapewni łatwy dostęp dla kadry pracowniczej z miasta. Lotnisko znajduje się raptem 15 km od inwestycji, co sprzyja komunikacji międzynarodowej. Budynek położony będzie przy drodze ekspresowej S19, która jest częścią trasy Via Carpatia. W niedużej odległości znajduje się również autostrada A4.

Dowiedz się więcej o trasie Via Carpatia >>

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

CTP rusza z budową pierwszego magazynu na Podkarpaciu

Deweloper CTP rozpoczyna realizację swojego pierwszego kompleksu produkcyjno-logistycznego w regionie. W ramach CTPark Rzeszów powstaną dwa budynki o łącznej powierzchni prawie 50 tys mkw. Oddanie do użytkowania pierwszej fazy tego projektu zaplanowano na trzeci kwartał bieżącego roku.

14 marca 2024
Nowa fabryka dla Knorr-Bremse w Rzeszowie: Inwestycja na miarę globalnego przemysłu

Panattoni właśnie ukończył budowę zakładu produkcyjno-usługowego dla Knorr-Bremse, producenta układów hamulcowych dla pojazdów szynowych i użytkowych. Ta nowa inwestycja przewiduje zatrudnienie co najmniej 400 pracowników i obsługę wielu europejskich rynków.

31 października 2023
Magazyn, jako inwestycja: Otwórz drzwi do pasywnego dochodu

Inwestorzy często lokują swoje środki poprzez zakup gotowego obiektu z podpisaną umową najmu z jednym lub z kilkoma najemcami. Magazyny, mimo że często są niedoceniane, stanowią niezwykle atrakcyjną opcję inwestycyjną, która może przynieść stabilny pasywny dochód. W tym artykule przyjrzymy przedstawię Państwu właśnie jeden z takich obiektów.

18 października 2023
Cushman & Wakefield