DSV Road z powierzchnią w City Logistics Łódź II

28 kwietnia 2020

DSV Road z powierzchnią w City Logistics Łódź II
Ponad 7300 mkw. wynajął DSV Road w Polsce Centralnej. Jako nową lokalizację postawiono na City Logistics Łódź II.

Panattoni podpisał umowę najmu z operatorem logistycznym w Polsce Centralnej. DSV Road zajmie 7 300 mkw. w ramach City Logistics Łódź II, z czego 6 200 mkw. to powierzchnia magazynowa, a ok. 1 100 mkw. biurowa. Budynek zaprojektowany został według kryteriów certyfikacji BREEAM. Oddany zostanie w czerwcu 2020 roku. 

Przygotowanie specjalistycznej powierzchni w krótkim czasie umożliwia nam doskonała znajomość działalności i specyfiki środowiska biznesowego naszego klienta. Przygotowaliśmy dla niego już kilkanaście projektów, dostarczając łącznie ok 150 000 mkw. powierzchni w Polsce oraz 23 000 mkw. w czeskim Panattoni Park Prague-Airport II - komentuje Katarzyna Kujawiak, Development Director z Panattoni.

Magazyny w Polsce Centralnej

City Logistics Łódź II to centrum logistyczne, którego powierzchnia docelowo wyniesie ok. 38 000 mkw. Inwestycja położona jest w łódzkiej dzielnicy Widzew, około 12,5 km od centrum miasta. Park zlokalizowany jest 5 km od węzła autostrady A1, która 20 km dalej łączy się z autostradą A2.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Hillwood rozbudowuje centrum magazynowe

Hillwood, rozpoczął rozbudowę swojego parku logistycznego w Łodzi Górnej. To krok w kierunku dostarczenia przestrzeni magazynowej dla przedsiębiorstw, zwiększając jej dostępność o prawie 42 000 metrów kwadratowych. Nowa hala jest zaplanowana do ukończenia na początku 2024 roku.

28 września 2023
Notino w MDC2 Park Łódź South

Największy sklep internetowy z perfumami i kosmetykami w Europie, Notino, zdecydował się na wynajem powierzchni o powierzchni ponad 28 000 mkw w MDC2 Park Łódź South. Przedsięwzięcie to zostało zrealizowane przy udziale Cushman & Wakefield, renomowanej firmy doradczej.

13 czerwca 2023
Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
Cushman & Wakefield