VS Transport rozszerza się w Panattoni Park Wrocław VII

02 kwietnia 2020

VS Transport rozszerza się w Panattoni Park Wrocław VII

Spis treści

VS Transport wynajął dodatkowe 13 400 mkw. w Panattoni Park Wrocław VII. Deweloper zapowiada dalszą rozbudowę centrum logistycznego.

VS Transport, operator logistyczny, rozszerza powierzchnię w Panattoni Park Wrocław VII do prawie 20 000 mkw. Najemca podpisał umowę na 13 400 mkw. Wprowadzi się na nowa przestrzeń już w kwietniu bieżącego roku. Dodatkowo, deweloper zapowiada budowę następnej fazy projektu o powierzchni 38 000 mkw. Budowa rozpocznie się w drugim kwartale 2020 roku.

Ekspansja VS Transport w Panattoni Park Wrocław VII świadczy o dużym zainteresowaniu powierzchniami magazynowymi w regionie. Wraz z nowymi inwestycjami województwo dolnośląskie rośnie w siłę na magazynowej mapie Polski - komentuje Mira Matusiak, Negocjator w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Cushman & Wakefield.

Magazyny we Wrocławiu

Panattoni Park Wrocław VII to centrum logistyczne, które docelowo składać się będzie z 8 hal magazynowych. Ich łączna powierzchnia wyniesie prawie 150 000 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest w Bielanach Wrocławskich, nieopodal centrum dystrybucyjnego firmy Amazon. Atutem parku jest jego położenie w sąsiedztwie węzła, gdzie krzyżuje się autostrada A4 z trasą ekspresową S8, która dalej zmienia się w Autostradową Obwodnicę Wrocławia.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowa inwestycja MLP na Dolnym Śląsku

MLP Group rozpoczyna budowę nowego centrum logistycznego w południowo-zachodniej części kraju. Oferta powierzchni magazynowych na dolnośląskim rynku zostanie poszerzona o MLP Zgorzelec. Docelowa inwestycja będzie mogła zaoferować obiekty o łącznej powierzchni 50 tys. mkw.

07 marca 2024
Hillwood i PHN - kroki ku nowej inwestycji

Hillwood Polska i Polski Holding Nieruchomości pracują nad stworzeniem wspólnego podmiotu, który będzie odpowiedzialny za realizację nowej inwestycji w Zgorzelcu. Firmy czekają na decyzję prezesa UOKiK.

30 stycznia 2024
Nowa inwestycja 7R z własnym magazynem energii

Deweloper 7R postanowił wyposażyć 7R Park Wrocław West II, który powstaje Kątach Wrocławskich, w magazyn energii. Jest to niecodzienne rozwiązanie w tego typu obiektach.

12 stycznia 2024
Cushman & Wakefield