VS Transport rozszerza się w Panattoni Park Wrocław VII

03 kwietnia 2020

VS Transport wynajął dodatkowe 13 400 mkw. w Panattoni Park Wrocław VII. Deweloper zapowiada dalszą rozbudowę centrum logistycznego.

VS Transport, operator logistyczny, rozszerza powierzchnię w Panattoni Park Wrocław VII do prawie 20 000 mkw. Najemca podpisał umowę na 13 400 mkw. Wprowadzi się na nowa przestrzeń już w kwietniu bieżącego roku. Dodatkowo, deweloper zapowiada budowę następnej fazy projektu o powierzchni 38 000 mkw. Budowa rozpocznie się w drugim kwartale 2020 roku.

Ekspansja VS Transport w Panattoni Park Wrocław VII świadczy o dużym zainteresowaniu powierzchniami magazynowymi w regionie. Wraz z nowymi inwestycjami województwo dolnośląskie rośnie w siłę na magazynowej mapie Polski - komentuje Mira Matusiak, Negocjator w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Cushman & Wakefield.

Magazyny we Wrocławiu

Panattoni Park Wrocław VII to centrum logistyczne, które docelowo składać się będzie z 8 hal magazynowych. Ich łączna powierzchnia wyniesie prawie 150 000 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest w Bielanach Wrocławskich, nieopodal centrum dystrybucyjnego firmy Amazon. Atutem parku jest jego położenie w sąsiedztwie węzła, gdzie krzyżuje się autostrada A4 z trasą ekspresową S8, która dalej zmienia się w Autostradową Obwodnicę Wrocławia.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

GLP rozpoczyna budowę Wrocław V Logistics Centre

Deweloper rusza z budową GLP Wrocław V Logistics Centre. Inwestycja docelowo liczyć będzie 240 000 mkw. powierzchni logistycznej na wynajem.

06 października 2021
LCube buduje na Dolnym Śląsku. Powstaje Logistic Park Wrocław I

Pod Wrocławiem powstanie nowy kompleks magazynowy - Logistic Park Wrocław I. Liczącą 60 000 mkw. inwestycję wybuduje LCube.

10 sierpnia 2021
Rozpoczyna się budowa centrum logistycznego w regionie Wrocławia - Hillwood Syców

Deweloper rozpoczął budowę nowej inwestycji na Dolnym Śląsku. Hillwood Syców liczyć będzie prawie 90 000 mkw. powierzchni magazynowej.

29 lipca 2021
Cushman & Wakefield