VS Transport rozszerza się w Panattoni Park Wrocław VII

03 kwietnia 2020

VS Transport rozszerza się w Panattoni Park Wrocław VII
VS Transport wynajął dodatkowe 13 400 mkw. w Panattoni Park Wrocław VII. Deweloper zapowiada dalszą rozbudowę centrum logistycznego.

VS Transport, operator logistyczny, rozszerza powierzchnię w Panattoni Park Wrocław VII do prawie 20 000 mkw. Najemca podpisał umowę na 13 400 mkw. Wprowadzi się na nowa przestrzeń już w kwietniu bieżącego roku. Dodatkowo, deweloper zapowiada budowę następnej fazy projektu o powierzchni 38 000 mkw. Budowa rozpocznie się w drugim kwartale 2020 roku.

Ekspansja VS Transport w Panattoni Park Wrocław VII świadczy o dużym zainteresowaniu powierzchniami magazynowymi w regionie. Wraz z nowymi inwestycjami województwo dolnośląskie rośnie w siłę na magazynowej mapie Polski - komentuje Mira Matusiak, Negocjator w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Cushman & Wakefield.

Magazyny we Wrocławiu

Panattoni Park Wrocław VII to centrum logistyczne, które docelowo składać się będzie z 8 hal magazynowych. Ich łączna powierzchnia wyniesie prawie 150 000 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest w Bielanach Wrocławskich, nieopodal centrum dystrybucyjnego firmy Amazon. Atutem parku jest jego położenie w sąsiedztwie węzła, gdzie krzyżuje się autostrada A4 z trasą ekspresową S8, która dalej zmienia się w Autostradową Obwodnicę Wrocławia.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Segro i Gilog: Nowa era współpracy na polskim rynku logistycznym

Segro, dewelower obiektów magazynowych i produkcyjnych, nawiązał strategiczną współpracę z niemiecką firmą logistyczną Gilog. To wydarzenie oznacza wybór Segro Park Wrocław, Bierutowska jako pierwszej lokalizacji Gilog w Polsce, gdzie planuje ona rozpocząć swoją działalność już w październiku 2023 roku.

08 września 2023
ECE inwestuje w Dolnośląskiem

ECE wybuduje centrum magazynowe w Kątach Wrocławskich. Inwestycja liczyć będzie 80 000 mkw. nowoczesnej powierzchni logistycznej.

25 października 2022
Grupa BCUBE rozwija się w ramach MLP Wrocław

Do grona najemców MLP we Wrocławiu dołącza firma SPM Poland z grupy BCUBE. Zajmie ok. 15 000 mkw. powierzchni magazynowej.

05 lipca 2022
Cushman & Wakefield