Paulina Warchoł
Paulina Warchoł

Specjalista ds. gruntów

Porozmawiajmy

Paulina Warchoł

Specjalista ds. gruntów


Paulina Warchoł jest Specjalistą ds. Gruntów w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Odpowiedzialna jest za analizę nieruchomości gruntowych pod inwestycje magazynowe i przemysłowe, a także doradztwo w sprawach technicznych związanych z gruntami inwestycyjnymi. Posiada wiedzę i umiejętności praktyczne związane z projektowaniem urbanistycznym, oceną oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarką nieruchomościami. W pracy wykorzystuje oprogramowanie wspierające procesy analizy danych przestrzennych.

Ukończyła kierunek gospodarki przestrzennej na Politechnice Warszawskiej, w specjalności urbanistyka w planowaniu przestrzennym. W ramach międzynarodowej wymiany studenckiej studiowała także na Politechnice w Walencji. Wcześniej pracowała w pracowni urbanistyczno-architektonicznej, gdzie zajmowała się sporządzaniem projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, studiów uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, analiz do decyzji o warunkach zabudowy, a także różnego rodzaju analiz przestrzennych i opinii urbanistycznych na potrzeby oceny możliwości inwestycyjnych nieruchomości.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli poszukujesz terenów inwestycyjnych w Polsce.
Po godzinach

Kolekcjonuje rośliny tropikalne

Lubi ręcznie robioną biżuterię

Podobają jej się tańce latynoamerykańskie

Uwielbia podróże

Artykuły, których autorem jest Paulina Warchoł

Paulina Warchoł
Co wpływa na cenę gruntu? W jaki sposób droższa działka przekłada się na niższy koszt inwestycji?

Ceny gruntu zależą od szeregu czynników, przede wszystkim determinowane są przez przeznaczenie terenu oraz najbliższe otoczenie.

11 lipca 2023
Cushman & Wakefield