Elżbieta Laudy
Elżbieta Laudy

Digital Experience Project Manager

Porozmawiajmy

Elżbieta Laudy

Digital Experience Project Manager


Elżbieta jest Digital Experience Project Managerem w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Elżbieta odpowiedzialna jest za wsparcie marketingowe działu, tworzenie materiałów promocyjnych, zarządzanie treścią w mediach społecznościowych oraz projekty technologiczne.

Ukończyła Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim oraz Studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS z kierunku User Experience & Product Design. Zdobywała również między innyim wiedzę ekseprcką ze szkoleń związanych z pozycjonowania stron web. W 2024 roku ukończyła również certyfikowane kursy na Uniwersytecie SWPS "Customer Experience Management" zagłebiające się w tematykę wprowadzania do diagnozy i rozumienia doświadczeń klientów oraz systemowego zarządzenia doświadczeniami klientów.

Posługuje się biegle językiem angielskim. Wcześniejsze doświadczenie zdobywała jako freelancer oraz członek zarządu i głowa zespołu ds. Marketingu w Kole Naukowym Przedsiębiorczości UW.

Po godzinach

Stare, czarnobiałe komedie & żart Taiki'a Waititi

Nocne wycieczki samochodem

Grać w speedmintona

Kaligrafia i introligatorstwo

Artykuły, których autorem jest Elżbieta Laudy

Elżbieta Laudy
Transformacja logistyki dzięki sztucznej inteligencji

Logistyka jest branżą, która dynamicznie wykorzystuje potencjał sztucznej inteligencji (AI), aby osiągnąć większą efektywność biznesową i wprowadzić innowacje w różnych obszarach. Obecnie, wiele rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji staje się standardem w branży, a perspektywy jej rozwoju są obiecujące.

28 lipca 2023
Elżbieta Laudy
Cyfrowy bliźniak – nowoczesna technologia

Cyfrowy bliźniak to technologia polegająca na tworzeniu cyfrowego odpowiednika danego obiektu lub procesu. Jest to kopia cyfrowa, która odwzorowuje fizyczny aspekt danego obiektu lub procesu.

23 stycznia 2023
Elżbieta Laudy
Budki dla jeży, nietoperzy i owadów w parku Prologis

Domki dla zwierząt powstają w inicjatywie idei PARKlife™ Prologis.

22 kwietnia 2022
Cushman & Wakefield