Ryszard Gwóźdź

Starszy Menedżer ds. Technicznych

Porozmawiajmy

Ryszard Gwóźdź

Starszy Menedżer ds. technicznych


Ryszard pełni rolę Starsze Menadżera ds. Technicznych w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych.

Jako ekspert Cushman & Wakefield odpowiada za wsparcie działu w zakresie technicznym, głównie w projektach BTS i BTO.

Posiada wieloletnie doświadczenie związane z negocjacjami umów najmu oraz zarządzaniem projektami dla nieruchomości logistycznych, przemysłowych i biurowych, zdobyte m.in. w jednej z największych firm z branży usługowej i medialnej – Arvato Bertelsmann.

W swojej karierze zawodowej odpowiedzialny był za projekty inwestycyjne m.in. dla nieruchomości logistycznych i przemysłowych - od określenia potrzeb klienta i przygotowania RFP (w tym dokładnych wymagań technicznych), uzgodnień layoutów oraz negocjacji umów najmu z deweloperami, poprzez koordynację prac projektowych i formalnych, aż do kontroli prac budowlano- instalacyjnych i odbiorów formalnych oraz montażu wyposażenia i uruchomienia danego projektu.

Ryszard jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (Zarządzanie Nieruchomościami), a także Politechniki Śląskiej w Gliwicach (Wydział Elektryczny).

Jest również członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (RICS - The Royal Institution of Charted Surveyors).

Po godzinach

Uwielbia podróże i góry

Gotowanie to jego pasja

Historia to jego konik

Artykuły, których autorem jest Ryszard Gwóźdź

DHL Express stawia na zielone rozwiązania

DHL Express stawia na panele fotowoltaiczne w centrach dystrybucyjnych. Części oddziałów uda się pozyskać do 100 proc. energii z odnawialnych źródeł.

26 listopada 2021
Panattoni: BTS pod e-commerce z BREEAM Excellent

BTS w Świebodzinie otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Inwestycja obsłuży klientów z branży e-commerce.

21 października 2021
Cushman & Wakefield częścią Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego

Cushman & Wakefield dołącza do Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC, które realizuje misję radykalnej poprawy projektowania, budowania i użytkowania budynków w Polsce tak, aby zrównoważone budownictwo stało się normą.

05 lipca 2021
Cushman & Wakefield