Ryszard Gwóźdź

Starszy Menedżer ds. Technicznych

Porozmawiajmy

Ryszard Gwóźdź

Starszy Menedżer ds. technicznych


Ryszard pełni rolę Starsze Menadżera ds. Technicznych w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych.

Jako ekspert Cushman & Wakefield odpowiada za wsparcie działu w zakresie technicznym, głównie w projektach BTS i BTO.

Posiada wieloletnie doświadczenie związane z negocjacjami umów najmu oraz zarządzaniem projektami dla nieruchomości logistycznych, przemysłowych i biurowych, zdobyte m.in. w jednej z największych firm z branży usługowej i medialnej – Arvato Bertelsmann.

W swojej karierze zawodowej odpowiedzialny był za projekty inwestycyjne m.in. dla nieruchomości logistycznych i przemysłowych - od określenia potrzeb klienta i przygotowania RFP (w tym dokładnych wymagań technicznych), uzgodnień layoutów oraz negocjacji umów najmu z deweloperami, poprzez koordynację prac projektowych i formalnych, aż do kontroli prac budowlano- instalacyjnych i odbiorów formalnych oraz montażu wyposażenia i uruchomienia danego projektu.

Ryszard jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (Zarządzanie Nieruchomościami), a także Politechniki Śląskiej w Gliwicach (Wydział Elektryczny).

Jest również członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (RICS - The Royal Institution of Charted Surveyors).

Po godzinach

Uwielbia podróże i góry

Gotowanie to jego pasja

Historia to jego konik

Artykuły, których autorem jest Ryszard Gwóźdź

Cushman & Wakefield częścią Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego

Cushman & Wakefield dołącza do Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC, które realizuje misję radykalnej poprawy projektowania, budowania i użytkowania budynków w Polsce tak, aby zrównoważone budownictwo stało się normą.

05 lipca 2021
SEGRO pobiera energię tylko z odnawialnych źródeł

SEGRO podpisał umowę w Polsce z dostawcą energii pochodzącej z odnawialnych źródeł. Działanie to wpisuje się w strategię całej Grupy SEGRO, której celem jest osiągnięcie neutralności emisyjnej do 2030 roku.

08 kwietnia 2021
Fotowoltaika w magazynach – kwestie administracyjne, o których należy pamiętać

Instalacje fotowoltaiczne w magazynach są rozwiązaniem ekologicznymi opłacalnym, jednak niektóre kwestie administracyjne mogą ograniczać ich zastosowanie. Opowiadamy o tym, na jakie aspekty należy zwrócić uwagę.

16 grudnia 2020
Cushman & Wakefield