Ryszard Gwóźdź

Menedżer ds. Technicznych

Porozmawiajmy

Ryszard pełni rolę Industrial Technical Managera w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych.

Jako ekspert Cushman & Wakefield odpowiada za wsparcie działu w zakresie technicznym, głównie w projektach BTS.

Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w jednej z największych firm z branży usługowej i medialnej – Arvato Bertelsmann. W swojej karierze zawodowej odpowiedzialny był za obszary związane z zarządzaniem projektami i zarządzaniem nieruchomościami. Prowadził także zarówno negocjacje umów najmu i ich części technicznych, jak i projekty związane z budową lub rozbudową nieruchomości magazynowych i biurowych.

Ryszard jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (Zarządzanie Nieruchomościami), a także Politechniki Śląskiej w Gliwicach (Wydział Elektryczny).

Jest również członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (RICS - The Royal Institution of Charted Surveyors).

Po godzinach

Uwielbia podróże i góry

Gotowanie to jego pasja

Historia to jego konik

Artykuły, których autorem jest Ryszard Gwóźdź

Logistyka Św. Mikołaja. Jak Święty dostarcza prezenty?

O tej porze roku na prezenty od świętego Mikołaja czeka niemal każdy, niezależnie od wieku. Co roku w nocy z 24 na 25 grudnia dostarcza paczki wielu osobom na różnych krańcach świata. Mało kto zwraca uwagę na fakt, jakie to olbrzymie logistycznie wyzwanie. Dostarczenie prezentów do każdego domu w tak krótkim czasie nie byłoby możliwe bez pomocy elfów. Logistykę tego szczególnego dnia przybliża międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield w świątecznej infografice – Jak święty dostarcza prezenty.

21 grudnia 2018
Cushman & Wakefield