Jak dostosować magazyn do rzeczywistości po epidemii koronawirusa? [WEBINAR]

09 kwietnia 2020

Jak dostosować magazyn do rzeczywistości po epidemii koronawirusa? [WEBINAR]

Spis treści

„Czarny łabędź - biała flaga czy zielona wyspa? Jak dostosować magazyn do nowej rzeczywistości?” to webinar rozpoczynający cykl spotkań dot. polskiego rynku nieruchomości. Pierwsze wydarzenie on-line, które poprowadzi Damian Kołata, dedykowane będzie temu, jak wyglądać będzie rynek magazynowy po pandemii COVID-19.

Najbliższy webinar rozpocznie cykl spotkań online, organizowanych przez Cushman & Wakefield dla poszczególnych branż w obszarze magazynów, produkcji i logistyki. Partnerami projektu są: Nowoczesny Magazyn, Logistka a Jakość oraz Pro Progressio. Inicjatywa narodziła się z uwagi na rosnące potrzeby i wyzwania rynku, związane z obecną sytuacją na świecie. 

Bardzo dużo mówi się o rynku pracy i jego wyzwaniach podczas epidemii. My zauważamy potrzebę wsparcia rynku retail i e-commerce, więc chcielibyśmy sięgnąć nieco dalej i podpowiedzieć, jak przygotować powierzchnię magazynową do tego, z czym spotkamy się, gdy życie i łańcuchy dostaw wrócą do normy – zaznacza Damian Kołata z Cushman & Wakefield.

Rynek magazynowy po epidemiii koronawirusa

Webinar ma na celu w pozytywnym tonie pokazać możliwości i perspektywy rozwoju w branży. Całość podparta będzie przykładami, badaniami oraz raportami ze świata retail i e-commerce. Ekspert podkreśla, że aby sprostać wymogom handlu elektronicznego, trzeba spełnić szereg warunków, nie tylko po stronie marketingu i IT, ale przede wszystkim logistyki i magazynowania. 

Podczas spotkania omówione zostaną między innymi: obecna sytuacja na rynku, dane dotyczące dynamiki zamówień i sklepów na polskim rynku, które w ostatnim czasie zostały otwarte, wyzwania z którymi wiąże się operacja magazynowa dla e-commerce, zarządzanie zwrotami, przykłady automatyzacji procesów, a także TOP 10 logistycznych rozwiązań po koronawirusie. 

Zarejestruj się i weź udział

Dodatkowe informacje pod adresem mailowym: poland.industrial@cushwake.com

Autor: Damian Kołata

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Cushman & Wakefield