Just In Time kontynuuje współpracę z MLP Group

20 października 2022

Just In Time kontynuuje współpracę z MLP Group

Spis treści

Polski operator logistyczny przedłużył umowę najmu magazynów w centrum MLP Gliwice. Firma ma teraz do dyspozycji ponad 10 600 mkw. powierzchni.

Nowe powierzchnie magazynowe i biurowe

Just In Time Logistics sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie m.in. magazynowania, transportu, dystrybucji oraz odpraw celnych. Od 2017 r. firma współpracuje z MLP Group. Poprzednia umowa najmu obejmowała blisko 5 000 mkw. powierzchni, obecnie to ponad 10 300 mkw. przeznaczonych na cele magazynowe oraz ponad 300 mkw. przeznaczonych na cele biurowe.

Przedłużenie umowy jest dla nas zawsze ważnym momentem, potwierdzającym atrakcyjność oferowanych przez nas powierzchni komercyjnych oraz dopasowanie ich do potrzeb partnerów biznesowych. Doceniają oni w ten sposób wysoki standard obiektów, konkurencyjne stawki czynszów oraz nasze strategiczne starania ukierunkowane na stosowanie rozwiązań mających na celu ochronę środowiska naturalnego i osiągnięcie zerowej emisji dwutlenku węgla – powiedział Tomasz Pietrzak, Leasing Director Poland w MLP Group S.A.

MLP Gliwice – centrum logistyczne na Górnym Śląsku

MLP Gliwice to centrum logistyczne położone na terenie gminy Zbrosławice, 6 km od centrum Gliwic. Składają się na nie 3 nowoczesne hale magazynowe klasy A o łącznej docelowej powierzchni najmu ok. 53 000 mkw. W odległości 2 km od centrum znajduje się węzeł Zabrze Zachód na autostradzie A1, a 1 km dzieli je od drogi krajowej nr 78 prowadzącej do lotniska w Katowicach.

Ze względu na dogodną lokalizację oraz dynamiczny rozwój usług magazynowych nasza firma zdecydowała się na pozostanie w obecnej lokalizacji. Umożliwi to kontynuowanie naszej strategii biznesowej i umocni współpracę z firmą MLP w kolejnych latach – dodał Marcin Niepsuj Logistics Development Director z Just In Time Logistics Sp. z o.o.

 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowa inwestycja Accolade na Górnym Śląsku

Accolade skupia swoje zaangażowanie na Górnym Śląsku, inwestując w nowy, park przemysłowy w Rudzie Śląskiej. Ta inicjatywa stanowi ważny krok w kierunku rozwoju regionu, tworzenia nowych miejsc pracy i zwiększenia atrakcyjności Górnego Śląska dla przedsiębiorców.

21 września 2023
REDKOM Development realizuje nowy projekt w Chrząstowicach

REDKOM Development, ogłosił swoją najnowszą inwestycję w województwie opolskim. Firma planuje realizację obiektu przemysłowo-magazynowego o nazwie "Logistic Park Opole" w Chrząstowicach.

06 lipca 2023
MAINFREIGHT otwiera magazyn w Sosnowcu

Globalny dostawca usług logistycznych, podpisał umowę na blisko 2540 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w Panattoni Park Sosnowiec III

17 marca 2023
Cushman & Wakefield