Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

28 kwietnia 2022

Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

Spis treści

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

Shim-Pol, firma specjalizująca się analityką i dostarczaniem zaawansowanych rozwiązań w zakresie aparatury analitycznej, wynajęła przestrzeń w ramach Prologis Park Warsaw Żerań. Zajmie 1 068 mkw. powierzchni magazynowej. To pierwszy najemca w nowym budynku tego parku. 

Najnowszy budynek DC2 na terenie tego parku logistycznego oferuje 11 000 metrów kwadratowych powierzchni spekulacyjnej, która posiada wyjątkowe cechy znane z realizacji szytych na miarę. Wyróżnia się szerokimi możliwościami dostosowania wielkości i charakteru powierzchni do indywidualnych wymagań najemców i specyfiki prowadzonej przez nich działalności– dodaje Emilia Błądek, Leasing & Customer Experience Manager w Prologis.

Magazyny w Warszawie

Prologis Park Warsaw Żerań to nowoczesny park magazynowy w lokalizacji miejskiej oferujący moduły typu Small Business Units (SBU). Inwestycja liczy ponad 50 000 mkw. powierzchni logistycznej.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Firma Compulocks Logistics EU z nowym magazynem na terenie Warszawy

Compulocks Logistics EU sp. z o.o. wynajął 870 mkw. powierzchni magazynowej i 145 mkw. powierzchni biurowej w obiekcie Diamond Business Park Ursus. Klienta reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

11 lutego 2022
Cushman & Wakefield