II etap Ideal Idea City Parku we Wrocławiu

01 kwietnia 2022

 II etap Ideal Idea City Parku we Wrocławiu

Spis treści

Ideal Idea Formad otrzymał pozwolenie na budowę II etapu inwestycji we Wrocławiu. Nowa powierzchnia logistyczna gotowa w styczniu 2023 roku.

Ideal Idea Formad zakończył komercjalizację dwóch hal I etapu kompleksu Ideal Idea City Park Wrocław stanowiącego kopię oddanego niedawno do użytku stołecznego Ideal Idea City Parku.

II Etap Budowy

Zaraz po zakończeniu komercjalizacji dwóch hal I etapu kompleksu Ideal Idea City Park Wrocław ruszyła realizacja II etapu City Parku Wrocław. IIF otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę i rozpoczyna się ona w pierwszych dniach kwietnia. Obok dotychczasowych hal H1 i H2 etapu I obecnie zbudowane będą kolejne dwie hale, H3 i H4. Będą one oferować ponad siedem tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Nowe przestrzenie magazynowe będą osiągały wielkości 700-800 mkw., natomiast biura 100-140 mkw.

Magazyny we Wrocławiu

Rozpoczęły się już również rozmowy z pierwszymi potencjalnymi najemcami hal II etapu. Oficjalnie dwie nowe hale zainicjują funkcjonowanie w styczniu 2023 roku, ale już od grudnia br. pierwsi najemcy będą mogli się wprowadzać. City Park Wrocław, identycznie jak jego warszawski odpowiednik w Raszynie, pozostanie własnością IIF.

Na rynku wrocławskim Ideal Idea Formad cały czas planuje się rozwijać. Firma postrzega ten rynek bardzo perspektywicznie dla obiektów magazynowo produkcyjnych. 

 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowa inwestycja MLP na Dolnym Śląsku

MLP Group rozpoczyna budowę nowego centrum logistycznego w południowo-zachodniej części kraju. Oferta powierzchni magazynowych na dolnośląskim rynku zostanie poszerzona o MLP Zgorzelec. Docelowa inwestycja będzie mogła zaoferować obiekty o łącznej powierzchni 50 tys. mkw.

07 marca 2024
Hillwood i PHN - kroki ku nowej inwestycji

Hillwood Polska i Polski Holding Nieruchomości pracują nad stworzeniem wspólnego podmiotu, który będzie odpowiedzialny za realizację nowej inwestycji w Zgorzelcu. Firmy czekają na decyzję prezesa UOKiK.

30 stycznia 2024
Nowa inwestycja 7R z własnym magazynem energii

Deweloper 7R postanowił wyposażyć 7R Park Wrocław West II, który powstaje Kątach Wrocławskich, w magazyn energii. Jest to niecodzienne rozwiązanie w tego typu obiektach.

12 stycznia 2024
Cushman & Wakefield