Universal Express Distribution w SEGRO Logistic Park Poznań

17 grudnia 2021

Universal Express Distribution w SEGRO Logistic Park Poznań
SEGRO przedłuża najem z Universal Express Distribution oraz DataBank, podwajając powierzchnię w SEGRO Logistic Park Poznań.

Universal Express Distribution i jego spółka DataBank wynajęły blisko 2 500 mkw. w magazynie SEGRO Logistics Park Poznań. Nowy kontrakt podwoi powierzchnię zajmowaną dotychczas przez najemcę. Firma świadczy usługi w zakresie zaopatrzenia, przyjmowania, kontroli stanów magazynowych i operacji wspomagających sprzedaż produktów u klientów.

Już od ponad 10 lat działamy w parkach SEGRO w Poznaniu. Jest to idealne miejsce do dalszego rozwoju między innymi dzięki wysokiej, jakości oferowanej przez parki SEGRO oraz dogodnej lokalizacji, blisko głównych szlaków komunikacyjnych. Mamy nadzieje, że dalsza współpraca z SEGRO będzie równie owocna, jak przez ostatnią dekadę – komentuje Adam Bieniek, Dyrektor Generalny w Universal Express Distribution.

Powierzchnia magazynowa w Poznaniu

SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 77 000 mkw., obejmujących powierzchnię 20 hektarów. Park znajduje się zaledwie 13 kilometrów od centrum Poznania i autostrady S11. W pobliżu znajduje się również autostrada A2, umożliwiająca dostęp nie tylko do rynku krajowego, lecz również zagranicznych sąsiadów.

 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Park P3 Poznań zyskuje nowych najemców

P3 Logistic Parks podpisał umowę wynajmu powierzchni dla dwóch kolejnych firm w parku P3 Poznań

25 lipca 2023
Mainfreight Poland dołączy do najemców w MLP Poznań West

Operator logistyczny zostanie najemcą rozbudowywanego parku logistycznego MLP Poznań West. Firma Mainfreight Poland będzie korzystać łącznie z blisko 3,2 tys. mkw nowoczesnej powierzchni.

24 stycznia 2023
Nowe magazyny Panattoni w Poznaniu dla firmy z sektora odzieżowego

Spółka wiodąca na globalnym rynku skorzysta z 82 000 mkw. powierzchni w Poznaniu.

27 października 2022
Cushman & Wakefield