Universal Express Distribution w SEGRO Logistic Park Poznań

17 grudnia 2021

Universal Express Distribution w SEGRO Logistic Park Poznań

Spis treści

SEGRO przedłuża najem z Universal Express Distribution oraz DataBank, podwajając powierzchnię w SEGRO Logistic Park Poznań.

Universal Express Distribution i jego spółka DataBank wynajęły blisko 2 500 mkw. w magazynie SEGRO Logistics Park Poznań. Nowy kontrakt podwoi powierzchnię zajmowaną dotychczas przez najemcę. Firma świadczy usługi w zakresie zaopatrzenia, przyjmowania, kontroli stanów magazynowych i operacji wspomagających sprzedaż produktów u klientów.

Już od ponad 10 lat działamy w parkach SEGRO w Poznaniu. Jest to idealne miejsce do dalszego rozwoju między innymi dzięki wysokiej, jakości oferowanej przez parki SEGRO oraz dogodnej lokalizacji, blisko głównych szlaków komunikacyjnych. Mamy nadzieje, że dalsza współpraca z SEGRO będzie równie owocna, jak przez ostatnią dekadę – komentuje Adam Bieniek, Dyrektor Generalny w Universal Express Distribution.

Powierzchnia magazynowa w Poznaniu

SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 77 000 mkw., obejmujących powierzchnię 20 hektarów. Park znajduje się zaledwie 13 kilometrów od centrum Poznania i autostrady S11. W pobliżu znajduje się również autostrada A2, umożliwiająca dostęp nie tylko do rynku krajowego, lecz również zagranicznych sąsiadów.

 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Hillwood rozpoczął budowę nowej inwestycji pod Poznaniem

Hillwood rozpoczął realizację swojej pierwszej inwestycji na poznańskim rynku. W ramach projektu Hillwood Poznań – Czempiń, deweloper wybuduje park logistyczno-magazynowy o łącznej powierzchni blisko 130 tys mkw. Obecnie trwają prace przy pierwszym etapie realizacji większego budynku. Zakończenie tego etapu planowane jest na koniec 2024 roku.

17 kwietnia 2024
City Logistics w ekspansji: Panattoni realizuje największy projekt dla Grupy Raben

Panattoni dostarczy Rabenowi, firmie świadczącej kompleksowe usługi logistyczne około 44 000 metrów kwadratowych przestrzeni. City Logistics Poznań III, największy projekt w tej branży, zostanie zlokalizowany w granicach miasta przy ul. Obodrzyckiej. Jest to kolejna współpraca między obiema firmami w Wielkopolsce w tym roku.

24 października 2023
Maxcess i Panattoni: Przyszłość przemysłu w Europie

Maxcess, firma specjalizująca się w dziedzinie innowacyjnych produktów i usług dla zautomatyzowanych aplikacji do obsługi linii produkcyjnych, rozpoczyna nowy etap swojego rozwoju. Firma nawiązała współpracę z Panattoni, w celu stworzenia nowego zakładu produkcyjnego w Łubowie, województwo wielkopolskie.

17 października 2023
Cushman & Wakefield