Universal Express Distribution w SEGRO Logistic Park Poznań

17 grudnia 2021

SEGRO przedłuża najem z Universal Express Distribution oraz DataBank, podwajając powierzchnię w SEGRO Logistic Park Poznań.

Universal Express Distribution i jego spółka DataBank wynajęły blisko 2 500 mkw. w magazynie SEGRO Logistics Park Poznań. Nowy kontrakt podwoi powierzchnię zajmowaną dotychczas przez najemcę. Firma świadczy usługi w zakresie zaopatrzenia, przyjmowania, kontroli stanów magazynowych i operacji wspomagających sprzedaż produktów u klientów.

Już od ponad 10 lat działamy w parkach SEGRO w Poznaniu. Jest to idealne miejsce do dalszego rozwoju między innymi dzięki wysokiej, jakości oferowanej przez parki SEGRO oraz dogodnej lokalizacji, blisko głównych szlaków komunikacyjnych. Mamy nadzieje, że dalsza współpraca z SEGRO będzie równie owocna, jak przez ostatnią dekadę – komentuje Adam Bieniek, Dyrektor Generalny w Universal Express Distribution.

Powierzchnia magazynowa w Poznaniu

SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 77 000 mkw., obejmujących powierzchnię 20 hektarów. Park znajduje się zaledwie 13 kilometrów od centrum Poznania i autostrady S11. W pobliżu znajduje się również autostrada A2, umożliwiająca dostęp nie tylko do rynku krajowego, lecz również zagranicznych sąsiadów.

 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Budowa Hillwood Industrial Park Poland rozpoczęta

Hillwood Polska otrzymał pozwolenie na budowę pierwszego magazynu w ramach Industrial Park Poland w Starym Mieście k. Konina.

22 grudnia 2021
Auto Partner podpisuje umowę w MLP Poznań West

Spółka Auto Partner dołączyła do grona najemców MLP Poznań West. Firma wynajęła powierzchnię na 15 lat.

05 października 2021
MLP Poznań West zostanie rozbudowane o 150 tys. mkw.

MLP dokupiło dodatkowe działki o powierzchni 10 ha w otoczeniu MLP Poznań West. Dzięki temu docelowa powierzchnia wzrośnie tym samym do około 150 tys. mkw.

17 września 2021
Cushman & Wakefield