FM Logistic z Maxi Zoo w Panattoni Park Głogów

03 grudnia 2021

Panattoni rozwija e-commerce na Dolnym Śląsku. W nowym parku, Panattoni Park Głogów, FM Logistic zajmie 35 000 mkw, a inwestycja zostanie certyfikowana na poziomie Excellent metodą BREEAM.

W nowym obiekcie najemcy będą świadczyć usługi B2C e-commerce dla sieci zoologicznej Grupy Fressnapf, która działa w Polsce pod nazwą Maxi Zoo. Firma zrealizuje zamówienia dla klientów indywidualnych z Polski i Niemiec. W ramach inwestycji FM Logistic zajmie 35 000 mkw powierzchni magazynowej. Firma planuje przetworzyć do 4 mln zamówień dla klientów indywidualnych w Polsce i Niemczech w 2023 roku. Logistyk wprowadzi się do obiektu w maju 2022 roku. 

Magazyny w regionie Wrocławia 

Panattoni Park Głogów znajduje się około 110 kilometrów od granicy polsko-niemieckiej i blisko południowej granicy Czech. Inwestycja oddalona jest o zaledwie 10 km od autostrady S3, która łączy Głogów z Zieloną Górą lub Szczecinem i zapewnia dostęp do autostrady A4 na południu i autostrady A2 na północy. Dzięki infrastrukturze przylegającej do miejskiej strefy inwestycyjnej, najemcy kompleksu będą mogli również korzystać z transportu kolejowego. 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

GLP rozpoczyna budowę Wrocław V Logistics Centre

Deweloper rusza z budową GLP Wrocław V Logistics Centre. Inwestycja docelowo liczyć będzie 240 000 mkw. powierzchni logistycznej na wynajem.

06 października 2021
LCube buduje na Dolnym Śląsku. Powstaje Logistic Park Wrocław I

Pod Wrocławiem powstanie nowy kompleks magazynowy - Logistic Park Wrocław I. Liczącą 60 000 mkw. inwestycję wybuduje LCube.

10 sierpnia 2021
Rozpoczyna się budowa centrum logistycznego w regionie Wrocławia - Hillwood Syców

Deweloper rozpoczął budowę nowej inwestycji na Dolnym Śląsku. Hillwood Syców liczyć będzie prawie 90 000 mkw. powierzchni magazynowej.

29 lipca 2021
Cushman & Wakefield