Awanse w dziale Industrial Cushman & Wakefield

14 października 2021

Awanse w dziale Industrial Cushman & Wakefield

Spis treści

Dwie osoby awansowały w strukturach działu Industrial Cushman & Wakefield. Renata Krzyżanowska oraz Kamil Żach objęli stanowiska Associate.

Renata oraz Kamil są odpowiedzialni w swojej codziennej pracy za wynajem powierzchni magazynowych i przemysłowych, analizę dokumentacji nieruchomości, współpracę z kluczowymi Klientami oraz koordynację projektów.

Renata Krzyżanowska posiada ponad dwunastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, pracuje w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield. Odpowiada za kontakty biznesowe z najemcami i właścicielami obiektów magazynowych, negocjowanie umów najmu oraz przygotowywanie analiz rynku powierzchni magazynowych w regionach miasta Warszawy i jego okolic, Białegostoku i Lublina. W przeszłości pracowała między innymi dla firmy Maxon Nieruchomości, gdzie doradzała w transakcjach najmu na rynku powierzchni magazynowych na terenie Warszawy i okolic. Renata jest absolwentem Wyższej Szkoły im. Bogdana Jańskiego w Warszawie.

Kamil Żach dołączył do Cushman & Wakefield w 2017 roku, posiada wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu nieruchomości z sektora komercyjnego i mieszkaniowego. Aktualnie odpowiada za wynajem powierzchni magazynowych i przemysłowych w regionie Polski Centralnej. Jest również odpowiedzialny za współpracę z kluczowymi Klientami, koordynując realizację projektów na terenie kraju. Wcześniej pracował przez lata dla firmy Stokrotka na stanowisku Menadżera ds. Rozwoju Rynku, gdzie był odpowiedzialny m.in. za typowanie lokalizacji, analizę potencjału, weryfikację możliwości realizacji inwestycji oraz negocjowanie warunków najmu i zakupu. Kamil posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie negocjacji umów najmu oraz w strukturze „Build to Own”. W swoim portfolio posiada szereg niestandardowych projektów zrealizowanych m.in. dla Klientów z branży kurierskiej czy Data Center. Kamil jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego.

Renata i Kamil wnoszą niesamowicie wiele wartości i jakości do Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych C&W. Ich zaangażowanie, merytoryczna opieka nad klientami, fachowe doradztwo i proaktywność w rekomendowaniu atrakcyjnych kosztowo rozwiązań stanowią niewątpliwie ważny element w budowaniu dodatkowych kompetencji naszego działu, którymi chcemy przekonać obecnych i nowych klientów. – mówi Damian Kolata, Partner, Head of Industrial & Logistics Agency | Poland, Head of E-Commerce | CEE.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Cushman & Wakefield