Panattoni Park Tychy z magazynem dla Tiberiny i Nodium Group

01 września 2021

Panattoni Park Tychy z magazynem dla Tiberiny i Nodium Group

Spis treści

Deweloper wynajął ponad 38 000 mkw. dla branży e-commerce i automotive w Panattoni Park Tychy. Firmy wprowadzą się do parku w IV kwartale 2021 roku.

Panattoni rozbudowuje swoją inwestycję w Tychach do 80 000 mkw. W obecnie budowanym obiekcie przestrzeń wynajęły dwie firmy - Tiberina i Nodium Group. Tiberina, wchodzący na polski rynek U-Form, dostawca komponentów aluminiowych dla pojazdów osobowych, zajmie 23 150 mkw. To pierwszy obiekt magazynowy firmy w Polsce. Drugim najemcą będzie Nodium Group - właściciel sklepów internetowych sport-shop.pl i nodik.pl. Wejdzie na powierzchnię 15 300 mkw.

Inwestycje firm automotive o międzykontynentalnym zasięgu – takich jak Tiberina - sprawiają, że Polska staje się ważnym ogniwem przemysłu motoryzacyjnego, który jest jednym z najbardziej znaczących sektorów w gospodarce światowej. W przypadku rozwoju Grupy Nodium cieszy szczególnie że coraz większy kawałek e-commerce’owego tortu należy do polskich przedsiębiorstw, a przychody samego Nodium w 2020 r. przekroczyły 100 mln zł netto - Tomasz Sikora, Leasing Manager z Panattoni.

Magazyny na Górnym Śląsku

Panattoni Park Tychy to kompleks dwóch A-klasowych budynków magazynowych, których łączna powierzchnia wynosi ok. 80 000 mkw. Inwestycja położona jest w pobliżu autostrady A1 oraz drogi krajowej nr 44.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowa inwestycja Accolade na Górnym Śląsku

Accolade skupia swoje zaangażowanie na Górnym Śląsku, inwestując w nowy, park przemysłowy w Rudzie Śląskiej. Ta inicjatywa stanowi ważny krok w kierunku rozwoju regionu, tworzenia nowych miejsc pracy i zwiększenia atrakcyjności Górnego Śląska dla przedsiębiorców.

21 września 2023
REDKOM Development realizuje nowy projekt w Chrząstowicach

REDKOM Development, ogłosił swoją najnowszą inwestycję w województwie opolskim. Firma planuje realizację obiektu przemysłowo-magazynowego o nazwie "Logistic Park Opole" w Chrząstowicach.

06 lipca 2023
MAINFREIGHT otwiera magazyn w Sosnowcu

Globalny dostawca usług logistycznych, podpisał umowę na blisko 2540 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w Panattoni Park Sosnowiec III

17 marca 2023
Cushman & Wakefield