Panattoni Park Tychy z magazynem dla Tiberiny i Nodium Group

01 września 2021

Deweloper wynajął ponad 38 000 mkw. dla branży e-commerce i automotive w Panattoni Park Tychy. Firmy wprowadzą się do parku w IV kwartale 2021 roku.

Panattoni rozbudowuje swoją inwestycję w Tychach do 80 000 mkw. W obecnie budowanym obiekcie przestrzeń wynajęły dwie firmy - Tiberina i Nodium Group. Tiberina, wchodzący na polski rynek U-Form, dostawca komponentów aluminiowych dla pojazdów osobowych, zajmie 23 150 mkw. To pierwszy obiekt magazynowy firmy w Polsce. Drugim najemcą będzie Nodium Group - właściciel sklepów internetowych sport-shop.pl i nodik.pl. Wejdzie na powierzchnię 15 300 mkw.

Inwestycje firm automotive o międzykontynentalnym zasięgu – takich jak Tiberina - sprawiają, że Polska staje się ważnym ogniwem przemysłu motoryzacyjnego, który jest jednym z najbardziej znaczących sektorów w gospodarce światowej. W przypadku rozwoju Grupy Nodium cieszy szczególnie że coraz większy kawałek e-commerce’owego tortu należy do polskich przedsiębiorstw, a przychody samego Nodium w 2020 r. przekroczyły 100 mln zł netto - Tomasz Sikora, Leasing Manager z Panattoni.

Magazyny na Górnym Śląsku

Panattoni Park Tychy to kompleks dwóch A-klasowych budynków magazynowych, których łączna powierzchnia wynosi ok. 80 000 mkw. Inwestycja położona jest w pobliżu autostrady A1 oraz drogi krajowej nr 44.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Valeo Siemens eAutomotive w 7R Park Beskid II

7R wybudował fabrykę dla Valeo Siemens eAutomotive w Czechowicach-Dziedzicach. Powierzchnia powstała w ramach 7R Park Beskid II i liczy 33 000 mkw.

07 grudnia 2021
Automotive z Włoch w magazynie od Panattoni

BTS od Panattoni o powierzchni 33 000 mkw. został nowym zakładem produkcyjnym Cornaglia Group - producenta komponentów dla branży motoryzacyjnej.

08 listopada 2021
Propco zacieśnia współpracę z Cushman & Wakefield

PROPCO z nowym najemcą w SBU w Sosnowcu. Deweloper reprezentowany jest przez Cushman & Wakefield.

11 października 2021
Cushman & Wakefield