Panattoni Park Tychy z magazynem dla Tiberiny i Nodium Group

01 września 2021

Panattoni Park Tychy z magazynem dla Tiberiny i Nodium Group
Deweloper wynajął ponad 38 000 mkw. dla branży e-commerce i automotive w Panattoni Park Tychy. Firmy wprowadzą się do parku w IV kwartale 2021 roku.

Panattoni rozbudowuje swoją inwestycję w Tychach do 80 000 mkw. W obecnie budowanym obiekcie przestrzeń wynajęły dwie firmy - Tiberina i Nodium Group. Tiberina, wchodzący na polski rynek U-Form, dostawca komponentów aluminiowych dla pojazdów osobowych, zajmie 23 150 mkw. To pierwszy obiekt magazynowy firmy w Polsce. Drugim najemcą będzie Nodium Group - właściciel sklepów internetowych sport-shop.pl i nodik.pl. Wejdzie na powierzchnię 15 300 mkw.

Inwestycje firm automotive o międzykontynentalnym zasięgu – takich jak Tiberina - sprawiają, że Polska staje się ważnym ogniwem przemysłu motoryzacyjnego, który jest jednym z najbardziej znaczących sektorów w gospodarce światowej. W przypadku rozwoju Grupy Nodium cieszy szczególnie że coraz większy kawałek e-commerce’owego tortu należy do polskich przedsiębiorstw, a przychody samego Nodium w 2020 r. przekroczyły 100 mln zł netto - Tomasz Sikora, Leasing Manager z Panattoni.

Magazyny na Górnym Śląsku

Panattoni Park Tychy to kompleks dwóch A-klasowych budynków magazynowych, których łączna powierzchnia wynosi ok. 80 000 mkw. Inwestycja położona jest w pobliżu autostrady A1 oraz drogi krajowej nr 44.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Just In Time kontynuuje współpracę z MLP Group

Polski operator logistyczny przedłużył umowę najmu magazynów w centrum MLP Gliwice. Firma ma teraz do dyspozycji ponad 10 600 mkw. powierzchni.

20 października 2022
Heilind Electronics Europe z nowym magazynem i biurem na Śląsku

Heilind Electronics Europe wynajął powierzchnię magazynowo-biurową w ramach Hillwood Mysłowice. Zajał ok. 4 000 mkw. przestrzeni. W transakcji najemcę wspierali eksperci Cushman & Wakefield.

27 czerwca 2022
Najemca z branży weterynaryjnej wynajął magazyn w parku Hillwood Częstochowa Zachód

Wiodący dostawca usług i produktów weterynaryjnych – MEDiVET S.A. wprowadził się do parku magazynowego Hillwood Częstochowa Zachód. Nowy najemca zajął 3 385 mkw. powierzchni magazynowej oraz 250 mkw. biurowej.

15 maja 2022
Cushman & Wakefield