TEKNOS nowym najemcą w Hillwood Targówek

20 lipca 2021

TEKNOS, globalny dostawca farb, został nowym najemcą w Hillwood Targówek. Wynajął ponad 5 700 mkw.

Nowy najemca Hillwood Targówek wprowadzi się do parku pod koniec 2021 roku. Budowa hali, w której TEKNOS wynajął 5 734 mkw. powierzchni rozpoczęła się w pierwszym kwartale 2021 roku. 

Budynek dla TEKNOS nie tylko zostanie dostosowany do magazynowania farb i lakierów, lecz również zostanie główną siedzibą firmy - na dwóch poziomach inwestycji znajdą się powierzchnie biurowe i socjalne.

Powierzchnie magazynowe w Warszawie

Hillwood Targówek to park magazynowy znajdujący się zaledwie 8 km od centrum Warszawy, nieopodal drogi ekspresowej S8 i autostrady A2, oraz 15 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chipina. Dzięki swojemu położeniu inwestycja jest doskonale skomunikowana z transportem miejskim, co ułatwia zapewnienie odpowiedniej kadry pracowniczej.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Artystyczny najemca w Hillwood Warszawa Targówek

W Hillwood Warszawa Targówek powierzchnię wynajęło Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Zajmie 2 000 mkw. przestrzeni magazynowej.

10 czerwca 2021
Kosmiczny najemca w Ideal Idea City Park

SENER Polska, firma branży inzynierii mechanicznej na rzecz satelitów, została nowym najemcą Ideal Idea City Park.

21 maja 2021
Kingfisher z magazynem blisko Okęcia

Kingfisher, firma z branży „home improvement”, w marcu 2021 roku wynajęła powierzchnię magazynową w parku 7R City Flex Warsaw Airport I. W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

11 kwietnia 2021
Cushman & Wakefield