TEKNOS nowym najemcą w Hillwood Targówek

20 lipca 2021

TEKNOS nowym najemcą w Hillwood Targówek

Spis treści

TEKNOS, globalny dostawca farb, został nowym najemcą w Hillwood Targówek. Wynajął ponad 5 700 mkw.

Nowy najemca Hillwood Targówek wprowadzi się do parku pod koniec 2021 roku. Budowa hali, w której TEKNOS wynajął 5 734 mkw. powierzchni rozpoczęła się w pierwszym kwartale 2021 roku. 

Budynek dla TEKNOS nie tylko zostanie dostosowany do magazynowania farb i lakierów, lecz również zostanie główną siedzibą firmy - na dwóch poziomach inwestycji znajdą się powierzchnie biurowe i socjalne.

Powierzchnie magazynowe w Warszawie

Hillwood Targówek to park magazynowy znajdujący się zaledwie 8 km od centrum Warszawy, nieopodal drogi ekspresowej S8 i autostrady A2, oraz 15 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chipina. Dzięki swojemu położeniu inwestycja jest doskonale skomunikowana z transportem miejskim, co ułatwia zapewnienie odpowiedniej kadry pracowniczej.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Cushman & Wakefield