Grupa Raben z powierzchnią w Panattoni Park Gdańsk Airport

20 lipca 2021

Grupa Raben z powierzchnią w Panattoni Park Gdańsk Airport
Panattoni Park Gdańsk Airport ma nowego najemcę - jest nim Raben Logistics Polska, który w trójmiejskim centrum logistycznym wynajął 7 560 mkw.

Nowa umowa najmu Grupy Raben w parku Panattoni to już kolejna, którą operator podpisał z deweloperem - dotychczas logistyk wynajął ponad 152 000 mkw. powierzchni. Obecna umowa to 7 560 mkw. w największej inwestycji Panattoni w Trójmieście. 

Powierzchnia w Panattoni Park Gdańsk Airport została dostosowana do potrzeb najemcy. Raben skorzysta m.in. z systemu stałego pomiaru temperatury i wilgotności, a oświetlenie zostanie dostosowane do układu regału i stref VAS. Sam budynek przechodzi aktualnie certyfikację BREEAM na poziomie "Very Good". 

Powierzchnie magazynowe w Trójmieście

Panattoni Park Gdańsk Airport to inwestycja położona blisko Portu Lotniczego Gdańsk. Lokalizacja parku zapewnia doskonałą komunikację zarówno z rynkami zagranicznymi, jak i lokalnymi - centrum dystrybucyjne leży 5 km od drogi ekspresowej S6, łączącej się dalej z autostradą A1, i 15 km od centrum Gdańska.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

NEFAB Packaging Poland rozpoczyna ekspansję na Pomorzu

Zaczyna się nowy rozdział dla NEFAB Packaging Poland, dostawcy kompleksowych rozwiązań logistycznych i opakowaniowych, który właśnie zakończył procedurę wynajmu blisko 11 000 mkw. powierzchni przemysłowo-magazynowej w CTPark Gdańsk Port.

08 sierpnia 2023
7R nawiązuje współpracę z Rebel

7R, podjął współpracę z Rebel, sklepem z artykułami dla hobbystów gier planszowych. W ramach tej współpracy, obie firmy przejmą obiekt magazynowy o nazwie 7R City Park Gdańsk Airport I.

18 lipca 2023
Frisco.pl najemcą 7R City Flex Gdańsk II

Sklep Frisco.pl wynajął magazyn w Kowalach. Zajął 3 500 mkw. w ramach 7R City Flex Gdańsk II.

11 kwietnia 2022
Cushman & Wakefield