Grupa Raben z powierzchnią w Panattoni Park Gdańsk Airport

20 lipca 2021

Panattoni Park Gdańsk Airport ma nowego najemcę - jest nim Raben Logistics Polska, który w trójmiejskim centrum logistycznym wynajął 7 560 mkw.

Nowa umowa najmu Grupy Raben w parku Panattoni to już kolejna, którą operator podpisał z deweloperem - dotychczas logistyk wynajął ponad 152 000 mkw. powierzchni. Obecna umowa to 7 560 mkw. w największej inwestycji Panattoni w Trójmieście. 

Powierzchnia w Panattoni Park Gdańsk Airport została dostosowana do potrzeb najemcy. Raben skorzysta m.in. z systemu stałego pomiaru temperatury i wilgotności, a oświetlenie zostanie dostosowane do układu regału i stref VAS. Sam budynek przechodzi aktualnie certyfikację BREEAM na poziomie "Very Good". 

Powierzchnie magazynowe w Trójmieście

Panattoni Park Gdańsk Airport to inwestycja położona blisko Portu Lotniczego Gdańsk. Lokalizacja parku zapewnia doskonałą komunikację zarówno z rynkami zagranicznymi, jak i lokalnymi - centrum dystrybucyjne leży 5 km od drogi ekspresowej S6, łączącej się dalej z autostradą A1, i 15 km od centrum Gdańska.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

VGL zostanie na dłużej w Mapletree Park Gdańsk

Firma VGL Distribution Services przedłużyła swoją umowę najmu w Mapletree Park Gdańsk. Najemca zajmuje 12 300 mkw. powierzchni logistycznej.

13 stycznia 2021
52 000 mkw. magazynu dla Globalway w Gdańsku

Globalway wynajęło całą powierzchnię w Panattoni Park Tricity East IV. Najemca wprowadzi się już w pierwszym kwartale 2021 roku.

11 września 2020
PEKAES zadomowi się w Panattoni Park Gdańsk Airport

Deweloper rozbudowuje Panattoni Park Gdańsk Airport dla firmy PEKAES. Najemca zajmie 11 500 mkw. magazynu, a wprowadzi się do niego w marcu 2021 roku.

24 sierpnia 2020
Cushman & Wakefield