Grupa Raben z powierzchnią w Panattoni Park Gdańsk Airport

20 lipca 2021

Grupa Raben z powierzchnią w Panattoni Park Gdańsk Airport
Panattoni Park Gdańsk Airport ma nowego najemcę - jest nim Raben Logistics Polska, który w trójmiejskim centrum logistycznym wynajął 7 560 mkw.

Nowa umowa najmu Grupy Raben w parku Panattoni to już kolejna, którą operator podpisał z deweloperem - dotychczas logistyk wynajął ponad 152 000 mkw. powierzchni. Obecna umowa to 7 560 mkw. w największej inwestycji Panattoni w Trójmieście. 

Powierzchnia w Panattoni Park Gdańsk Airport została dostosowana do potrzeb najemcy. Raben skorzysta m.in. z systemu stałego pomiaru temperatury i wilgotności, a oświetlenie zostanie dostosowane do układu regału i stref VAS. Sam budynek przechodzi aktualnie certyfikację BREEAM na poziomie "Very Good". 

Powierzchnie magazynowe w Trójmieście

Panattoni Park Gdańsk Airport to inwestycja położona blisko Portu Lotniczego Gdańsk. Lokalizacja parku zapewnia doskonałą komunikację zarówno z rynkami zagranicznymi, jak i lokalnymi - centrum dystrybucyjne leży 5 km od drogi ekspresowej S6, łączącej się dalej z autostradą A1, i 15 km od centrum Gdańska.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Frisco.pl najemcą 7R City Flex Gdańsk II

Sklep Frisco.pl wynajął magazyn w Kowalach. Zajął 3 500 mkw. w ramach 7R City Flex Gdańsk II.

11 kwietnia 2022
Operacje e-commerce LPP z magazynu Panattoni Park Tricity South II

LPP, największa firma odzieżowa w regionie CEE, wynajęła 64 000 mkw. w ramach trójmiejskiego parku Panattoni. Operacje na powierzchni rozpoczną się w kwietniu 2022 r.

13 października 2021
Powstanie nowy terminal głębokowodny w Gdańsku - Baltic Hub 3

DCT Gdańsk wybuduje nowy terminal, Baltic Hub 3, który zwiększy jego możliwości przeładunkowe o połowę. Rozpoczęcie prac planowane jest na II połowę 2022 roku.

28 lipca 2021
Cushman & Wakefield