Artystyczny najemca w Hillwood Warszawa Targówek

10 czerwca 2021

W Hillwood Warszawa Targówek powierzchnię wynajęło Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Zajmie 2 000 mkw. przestrzeni magazynowej.

Do parku Hillwood na warszawskim Targówku wprowadzi się nietypowy najemca - jest nim Muzeum Sztuki Nowoczesnej wynajęło 2 000 mkw. powierzchni magayznowej.

W ciągu 16 lat swojej działalności Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zebrało ponad 1000 dzieł. W związku z tym bardzo istotne było dla nas dopasowanie optymalnego zaplecza magazynowego, które pozwoli zabezpieczyć zarówno odpowiednie warunki przechowywania, jak i opiekę konserwatorską nad wszystkimi posiadanymi zbiorami. Te aspekty mają kluczowe znaczenie nie tylko dla gromadzenia i powiększania kolekcji dzieł sztuki, ale też rozszerzania dostępności do nich. Niewątpliwym atutem jest również wysoka jakość powierzchni oraz doskonała lokalizacja centrum magazynowego - mówi Hubert Kowalski, Kierownik Działu Operacyjnego w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Magazyny w Warszawie

Hillwood Warszawa Targówek to nowoczesny park logistyczny składający się z dwóch A-klasowych obiektów magazynowych o łącznej powierzchni 49 000 mkw. Park położony jest niedaleko wjazdu na trasę ekspresową S8 i autostradę A2. Ponadto w pobliżu inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

TEKNOS nowym najemcą w Hillwood Targówek

TEKNOS, globalny dostawca farb, został nowym najemcą w Hillwood Targówek. Wynajął ponad 5 700 mkw.

20 lipca 2021
Kosmiczny najemca w Ideal Idea City Park

SENER Polska, firma branży inzynierii mechanicznej na rzecz satelitów, została nowym najemcą Ideal Idea City Park.

21 maja 2021
Kingfisher z magazynem blisko Okęcia

Kingfisher, firma z branży „home improvement”, w marcu 2021 roku wynajęła powierzchnię magazynową w parku 7R City Flex Warsaw Airport I. W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

11 kwietnia 2021
Cushman & Wakefield