Kosmiczny najemca w Ideal Idea City Park

21 maja 2021

Kosmiczny najemca w Ideal Idea City Park
SENER Polska, firma branży inzynierii mechanicznej na rzecz satelitów, została nowym najemcą Ideal Idea City Park.

Powierzchnia w parku Ideal Idea City Park została dostosowana do potrzeb SENER Polska - zmodyfikowano instalacje, wzmocniono posadzki i dorobiono dodatkową niestandardową wymiarami bramę, w której muszą zmieścić się kosmiczne instrumenty badawcze. Ponadto, z uwagi na zapotrzebowanie na światło naturalne, w ścianach wycięto dodatkowe okna.

Nowy najemca Ideal Idea Formad to jeden z kluczowych uczestników rynku kosmicznego, współpracujący z Europejską Agencją Kosmiczną. Firma wspierała lub wspiera m.in. misję marsjańskiego łazika Rosalind Franklin (ExoMars), teleskoup Athena, sondy JUICE, czy proramu ESA Incentive Scheme, którego założeniem był rozwój branży kosmicznej w Polsce.

Wynajem powierzchni Ideal Idea City Park

Ideal Idea City Park to centrum logistyczne zlokalizowane na granicach Warszawy, tuż przy drodze ekspresowej S2, stanowiącej południową obwodnicę stolicy. Park położony jest 12 minut od Lotniska Chopina i 18 minut od ścisłego centrum miasta.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Cushman & Wakefield