Kosmiczny najemca w Ideal Idea City Park

21 maja 2021

SENER Polska, firma branży inzynierii mechanicznej na rzecz satelitów, została nowym najemcą Ideal Idea City Park.

Powierzchnia w parku Ideal Idea City Park została dostosowana do potrzeb SENER Polska - zmodyfikowano instalacje, wzmocniono posadzki i dorobiono dodatkową niestandardową wymiarami bramę, w której muszą zmieścić się kosmiczne instrumenty badawcze. Ponadto, z uwagi na zapotrzebowanie na światło naturalne, w ścianach wycięto dodatkowe okna.

Nowy najemca Ideal Idea Formad to jeden z kluczowych uczestników rynku kosmicznego, współpracujący z Europejską Agencją Kosmiczną. Firma wspierała lub wspiera m.in. misję marsjańskiego łazika Rosalind Franklin (ExoMars), teleskoup Athena, sondy JUICE, czy proramu ESA Incentive Scheme, którego założeniem był rozwój branży kosmicznej w Polsce.

Wynajem powierzchni Ideal Idea City Park

Ideal Idea City Park to centrum logistyczne zlokalizowane na granicach Warszawy, tuż przy drodze ekspresowej S2, stanowiącej południową obwodnicę stolicy. Park położony jest 12 minut od Lotniska Chopina i 18 minut od ścisłego centrum miasta.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

TEKNOS nowym najemcą w Hillwood Targówek

TEKNOS, globalny dostawca farb, został nowym najemcą w Hillwood Targówek. Wynajął ponad 5 700 mkw.

20 lipca 2021
Artystyczny najemca w Hillwood Warszawa Targówek

W Hillwood Warszawa Targówek powierzchnię wynajęło Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Zajmie 2 000 mkw. przestrzeni magazynowej.

10 czerwca 2021
Kingfisher z magazynem blisko Okęcia

Kingfisher, firma z branży „home improvement”, w marcu 2021 roku wynajęła powierzchnię magazynową w parku 7R City Flex Warsaw Airport I. W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

11 kwietnia 2021
Cushman & Wakefield