Hillwood Targówek z artystycznym najemcą

18 marca 2021

Nowy Teatr wynajął ponad 2 000 mkw. powierzchni w Hillwood Targówek. Wprowadzi się do niej w trzecim kwartale 2021 r.

Stołeczny Nowy Teatr to instytucja kultury, powstała w 2008 roku na Mokotowie, gdzie do dziś ma swoją siedzibę. Swoją powierzchnię w Hillwood Targówek artyści wykorzystają do magazynowania scenografii. 

Wynajem przez stołeczny Nowy Teatr powierzchni zbiegło się z ogłoszeniem przez Hillwood rozpoczęcia budowy drugiej hali parku Hillwood Targówek. Docelowo inwestycja liczyć będzie ponad 49 000 mkw. powierzchni, po 24 609 mkw. w każdym budynku. Hala magazynowa nr 2 będzie oddana do użytku w trzecim kwartale 2021 roku. 

Z dużą satysfakcją podjęliśmy współpracę z instytucją kulturalną stworzoną i wspieraną przez miejski samorząd. Nowoczesne powierzchnie magazynowe w ostatnich latach bardzo ewoluowały. Nie są już wyłącznie miejscem składowania dla firm logistycznych, ale zaspokajają potrzeby organizacji funkcjonujących w bardzo różnych dziedzinach, np. kultury, jak Nowy Teatr – mówi Jan Bielski, Leasing Associate w Hillwood Polska.

Hale magazynowe na Targówku

 Hillwood Targówek to park logistyczny położony na prawobrzeżnej stronie stolicy, znajdujący się w pobliżu ul. Bardowskiego. Przez swoją lokalizację park jest doskonale skomunikowany - w najbliższej okolicy znajduje się wjazd na drogę ekspresową S8, umożliwiający dojazd do autostrady A2. 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

TEKNOS nowym najemcą w Hillwood Targówek

TEKNOS, globalny dostawca farb, został nowym najemcą w Hillwood Targówek. Wynajął ponad 5 700 mkw.

20 lipca 2021
Artystyczny najemca w Hillwood Warszawa Targówek

W Hillwood Warszawa Targówek powierzchnię wynajęło Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Zajmie 2 000 mkw. przestrzeni magazynowej.

10 czerwca 2021
Kosmiczny najemca w Ideal Idea City Park

SENER Polska, firma branży inzynierii mechanicznej na rzecz satelitów, została nowym najemcą Ideal Idea City Park.

21 maja 2021
Cushman & Wakefield