Hillwood Targówek z artystycznym najemcą

17 marca 2021

Hillwood Targówek z artystycznym najemcą

Spis treści

Nowy Teatr wynajął ponad 2 000 mkw. powierzchni w Hillwood Targówek. Wprowadzi się do niej w trzecim kwartale 2021 r.

Stołeczny Nowy Teatr to instytucja kultury, powstała w 2008 roku na Mokotowie, gdzie do dziś ma swoją siedzibę. Swoją powierzchnię w Hillwood Targówek artyści wykorzystają do magazynowania scenografii. 

Wynajem przez stołeczny Nowy Teatr powierzchni zbiegło się z ogłoszeniem przez Hillwood rozpoczęcia budowy drugiej hali parku Hillwood Targówek. Docelowo inwestycja liczyć będzie ponad 49 000 mkw. powierzchni, po 24 609 mkw. w każdym budynku. Hala magazynowa nr 2 będzie oddana do użytku w trzecim kwartale 2021 roku. 

Z dużą satysfakcją podjęliśmy współpracę z instytucją kulturalną stworzoną i wspieraną przez miejski samorząd. Nowoczesne powierzchnie magazynowe w ostatnich latach bardzo ewoluowały. Nie są już wyłącznie miejscem składowania dla firm logistycznych, ale zaspokajają potrzeby organizacji funkcjonujących w bardzo różnych dziedzinach, np. kultury, jak Nowy Teatr – mówi Jan Bielski, Leasing Associate w Hillwood Polska.

Hale magazynowe na Targówku

 Hillwood Targówek to park logistyczny położony na prawobrzeżnej stronie stolicy, znajdujący się w pobliżu ul. Bardowskiego. Przez swoją lokalizację park jest doskonale skomunikowany - w najbliższej okolicy znajduje się wjazd na drogę ekspresową S8, umożliwiający dojazd do autostrady A2. 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Coci E-Motion zwiększa swoje możliwości produkcyjne w Warszawie

Coci E-Motion - polski producent rowerów elektrycznych - w City Logistics Warsaw IV

12 czerwca 2023
Nowy najemca w parku Prologis Park Warsaw Żerań

W nowo wybudowanym budynku parku Prologis na Żeraniu pojawił się nowy najemca. Shim-Pol wynajął ponad 1 000 mkw. powierzchni magazynowej.

28 kwietnia 2022
Worldtech Logistics Poland z nowym magazynem w rejonie Warszawy

Firma Worldtech Logistics Poland sp. z o.o. wynajęła magazyn oraz biuro o powierzchniach równych 2900 mkw., oraz 150 mkw. Przestrzenie wynajęte zostały w budynku należącym do obiektu wchodzącego w skład Centrum logistycznego Panattoni Park Warszawa-Konotopa III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefild była odpowiedzialna za przeprowadzenie transakcji.

21 lutego 2022
Cushman & Wakefield