Magazyny w Krakowie od Noho Logistic

09 marca 2021

Magazyny w Krakowie od Noho Logistic
Noho Logistic dostarczy nowy park logistyczny w Krakowie. Inwestycja liczyć będzie ok. 26 500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

W regionie Krakowa pojawi się nowa lokalizacja logistyczna, którą dostarczy Noho Logistic. To nowoczesny obiekt przeznaczony dla mniejszych przedsiębiorstw.

NOHO logistic to nowy deweloper na rynku magazynowym w Krakowie. Obecnie buduje nową inwestycję Small Business Units przy ulicy Christo Botewa. Nowa lokalizacja jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na tego typu moduły wśród mniejszych klientów magazynowych, którzy potrzebują w szybkim czasie dostarczać towary do centrum miasta - komentuje Konrad Jacewicz, Associate w Cushman & Wakefield.

Magazyny SBU w Krakowie

Noho Logistic Park Christo Botewa docelowo składać się będzie z czterech hal magazynowych o łącznej powierzchni ok. 26 500 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest w Krakowie przy ul. Christo Botewa, która w ostatnich latach została przebudowana i połączona z węzłem obwodnicy miasta – trasą S7 . Lokalizacja w granicach miasta sprawia, że park idealnie wpisuje się w strategię city logistics.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

ELIT Polska z magazynem w Krakowie

LKQ Europe inwestuje w nowy magazyn centralny w Modlniczce koło Krakowa. Jego działalność operacyjna będzie prowadzona przez ELIT Polska.

04 lipca 2022
Generali Real Estate nowym właścicielem 7R Park Kraków

7R sprzedał swój park w Krakowie do Generali Real Estate. Transakcja dotyczy 7R Park Kraków IX, który liczy 33 tys. mkw.

20 grudnia 2021
7R Park Kraków z nowym najemcą

Elzap, polski producent mebli biurowych, z nowym magazynem na terenie Krakowa. W wynajmie powierzchni w 7R Park Kraków Klienta reprezentowali eksperci Cushman & Wakefield.

14 października 2021
Cushman & Wakefield