Magazyny w Krakowie od Noho Logistic

09 marca 2021

Noho Logistic dostarczy nowy park logistyczny w Krakowie. Inwestycja liczyć będzie ok. 26 500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

W regionie Krakowa pojawi się nowa lokalizacja logistyczna, którą dostarczy Noho Logistic. To nowoczesny obiekt przeznaczony dla mniejszych przedsiębiorstw.

NOHO logistic to nowy deweloper na rynku magazynowym w Krakowie. Obecnie buduje nową inwestycję Small Business Units przy ulicy Christo Botewa. Nowa lokalizacja jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na tego typu moduły wśród mniejszych klientów magazynowych, którzy potrzebują w szybkim czasie dostarczać towary do centrum miasta - komentuje Konrad Jacewicz, Associate w Cushman & Wakefield.

Magazyny SBU w Krakowie

Noho Logistic Park Christo Botewa docelowo składać się będzie z czterech hal magazynowych o łącznej powierzchni ok. 26 500 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest w Krakowie przy ul. Christo Botewa, która w ostatnich latach została przebudowana i połączona z węzłem obwodnicy miasta – trasą S7 . Lokalizacja w granicach miasta sprawia, że park idealnie wpisuje się w strategię city logistics.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

7R Park Kraków z nowym najemcą

Elzap, polski producent mebli biurowych, z nowym magazynem na terenie Krakowa. W wynajmie powierzchni w 7R Park Kraków Klienta reprezentowali eksperci Cushman & Wakefield.

14 października 2021
InPost z fabryką Paczkomatów w City Logistics Kraków Airport

Panattoni dostarczy 7 230 mkw. powierzchni InPostowi w nowym parku - City Logistics Kraków Airport. Najemcę reprezentowali eksperci Cushman & Wakefield.

10 marca 2021
W miejscu starej cementowni powstanie City Logistics Kraków I

Panattoni prowadzi rozbiórkę starej cementowni, aby w jej miejscu zrealizować nową inwestycję - City Logistics Kraków I. Jej powierzchnia wyniesie 36 500 mkw.

17 grudnia 2020
Cushman & Wakefield