Magazyny w Krakowie od Noho Logistic

08 marca 2021

Magazyny w Krakowie od Noho Logistic

Spis treści

Noho Logistic dostarczy nowy park logistyczny w Krakowie. Inwestycja liczyć będzie ok. 26 500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

W regionie Krakowa pojawi się nowa lokalizacja logistyczna, którą dostarczy Noho Logistic. To nowoczesny obiekt przeznaczony dla mniejszych przedsiębiorstw.

NOHO logistic to nowy deweloper na rynku magazynowym w Krakowie. Obecnie buduje nową inwestycję Small Business Units przy ulicy Christo Botewa. Nowa lokalizacja jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na tego typu moduły wśród mniejszych klientów magazynowych, którzy potrzebują w szybkim czasie dostarczać towary do centrum miasta - komentuje Konrad Jacewicz, Associate w Cushman & Wakefield.

Magazyny SBU w Krakowie

Noho Logistic Park Christo Botewa docelowo składać się będzie z czterech hal magazynowych o łącznej powierzchni ok. 26 500 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest w Krakowie przy ul. Christo Botewa, która w ostatnich latach została przebudowana i połączona z węzłem obwodnicy miasta – trasą S7 . Lokalizacja w granicach miasta sprawia, że park idealnie wpisuje się w strategię city logistics.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

7R City Flex Kraków Airport I oddany do użytku

Deweloper 7R oddał do użytku najnowszy magazyn położony w pobliżu lotniska Kraków-Balice. Obiekt jest już wynajęty w 70%. Jednym z pierwszych najemców jest hurtownia weterynaryjno-zoologiczna Eskulap.

25 stycznia 2024
ELIT Polska z magazynem w Krakowie

LKQ Europe inwestuje w nowy magazyn centralny w Modlniczce koło Krakowa. Jego działalność operacyjna będzie prowadzona przez ELIT Polska.

04 lipca 2022
Generali Real Estate nowym właścicielem 7R Park Kraków

7R sprzedał swój park w Krakowie do Generali Real Estate. Transakcja dotyczy 7R Park Kraków IX, który liczy 33 tys. mkw.

20 grudnia 2021
Cushman & Wakefield